BG TV Talk
28 March 2024 19:48:12
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV Cinema | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 8   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV Cinema | новини и коментари  (Read 48112 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« on: 14 October 2013 17:29:52 »

Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #1 on: 15 October 2013 12:21:45 »

Какво ми направи впечатление тази сутрин – около 10:00, след „Досиетата X“, имаше доста реклами на Телешоп продукти, чийто край заварих и там имаше специална шапка. Направо останах удивен, че и те са почнали със специален блок, явно нямат достатъчно реклами или? Roll Eyes
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #2 on: 15 October 2013 16:13:35 »

Какво ми направи впечатление тази сутрин – около 10:00, след „Досиетата X“, имаше доста реклами на Телешоп продукти, чийто край заварих и там имаше специална шапка. Направо останах удивен, че и те са почнали със специален блок, явно нямат достатъчно реклами или? Roll Eyes
Ами просто явно няма достатъчно желаещи да рекламират в нишовите канали и се обръщат към Топ Шоп за да рекламират продуктите им в специални блокове. Същото правят и Канал 3 и Евроком.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #3 on: 15 October 2013 16:19:13 »

Какво ми направи впечатление тази сутрин – около 10:00, след „Досиетата X“, имаше доста реклами на Телешоп продукти, чийто край заварих и там имаше специална шапка. Направо останах удивен, че и те са почнали със специален блок, явно нямат достатъчно реклами или? Roll Eyes

Хм - наистина е странно, м/у другото аз не съм засичал...
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #4 on: 04 November 2013 19:59:14 »

Днес беше излъчено повторението и на последния епизод от шести сезон на „Досиетата X“. Надявах се да почне и седми, но уви... Дано имат планове през следващия ТВ сезон да му пуснат премиерата (на седми).
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #5 on: 10 November 2013 23:07:55 »

След като bTV Comedy излъчиха нови епизоди на добри комедии от миналите делнични нощи на bTV („По средата“ и „Да отгледаш Хоуп“) няма да е зле bTV Cinema да купят нов сезон на „Безсрамници“, няма значение, дали и него искат да го прехвърлят някъде другаде. От друга страна няма да е зле и за нови епизоди на „Без пукната пара“, американските ситкоми вървят в България.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #6 on: 16 November 2013 01:06:21 »

Този петък, 15 ноември, започна излъчването на „Дневниците на вампира“ от първи сезон с разписание всеки делничен ден от 13:00 и 10:00 (повторение) по един епизод. Също така този петък започнаха и повторенията на четвърти сезон на „Досиетата X“ всеки делник от 14:00 и 06:00 (повторение) по два епизода.
Report Spam   Logged
alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #7 on: 16 November 2013 16:06:06 »

тези си въртят едно и също и това е .. А какво стана с БТВ Голд?
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #8 on: 16 November 2013 16:52:25 »

тези си въртят едно и също и това е .. А какво стана с БТВ Голд?
Аз съм си много доволен от тях, едни от любимите ми сериалчета. А bTV Gold или Novella пропадна за известно време, заедно с редица други канали.
Report Spam   Logged
alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #9 on: 16 November 2013 17:03:52 »

тези си въртят едно и също и това е .. А какво стана с БТВ Голд?
Аз съм си много доволен от тях, едни от любимите ми сериалчета. А bTV Gold или Novella пропадна за известно време, заедно с редица други канали.

Да, мерси за линка . Аз тук във форума четох, че БНТ всъщност планират два канала - БНТ плюс и БНТ3.. Много жалко, че са им намалили бюджета..
Иначе за Новела - така няма ли да се припокрива БТВ Лейди?
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #10 on: 29 November 2013 19:54:01 »

Напоследък се появиха искания „Дневниците на вампира“ да бъде преместен в по-удобен час за учениците. От bTV Cinema отговориха, че към момента програмната схема не им го позволява.
От днес, 29 ноември, започнаха повторения на „Убийството“ с разписание всеки делник от 19:00 и повторение на следващия делничен ден от 09:00, като заема мястото на „Изкуплението на Грейс“.
На 2 декември свършват повторенията на втори сезон на „Паднала от небето“. Мястото му се заема от премиерният сериал „Градска полиция“ с разписание всеки делник от 23:00 (премира, стартиране в зависимост от продължителността на късния филм) и повторение на следващия делник от 20:00, като първи епизод ще бъде излъчен премиерно на 2 декември от 23:30.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #11 on: 03 December 2013 20:52:54 »

Тази неделя, 8 декември, ще се излъчи премиерният за България филм по действителен случай „Живо доказателство“.

Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #12 on: 07 December 2013 11:53:58 »

bTV Cinema раздава подаръци за четвъртия си рожден ден


На 7 декември филмовият канал в семейството на bTV Media Group навършва четири години. Точно като на филм, каналът ще дава подаръци, вместо да очаква такива. Любителите на седмото изкуство ще имат възможност да спечелят билети за кино за някои от най-касовите ленти, разпространявани от bTV Studios.
След като изгледат филма от 21:00 часа по bTV Cinema, киноманите e необходимо да влязат на Фейсбук страницата на канала – www.facebook.com/bTVCinema, и да отговорят на въпроса, свързан с него. На колкото повече въпроси отговорят, толкова по-голяма става възможността да спечелят награда. Всяка седмица четирима късметлии ще печелят двойни покани за кино. А един от участниците ще получи и невероятната възможност да види на живо как се случва магията на дублажа.
Цял месец bTV Cinema ще излъчва култови филми. Част от заглавията през декември са „Седем години в Тибет“, двете части на „Трите Хикса“, „Кървав диамант“, „Пътешествие до центъра на Земята“, „Мобилна връзка“, както и много други.
bTV Cinema стартира на 7 декември 2009 г. и разширява и обогатява разнообразието от програми, предлагани от основния канал bTV, като по този начин отговаря на очакванията на зрителите за повече възможности за избор. Само за четири години bTV Cinema се превърна в предпочитан филмов канал и увеличи средния брой зрители дневно сред аудиторията All 4+ с 18% (данни: ГАРБ).
Като истинска институция в представянето на качествени филми, bTV Cinema излъчва на живо най-престижната церемония за филмови награди в света – Оскарите. През 2013 г. bTV Media Group закупи ексклузивните права за излъчването на номинациите и церемонията по раздаването на статуетките за период от три години.
bTV Cinema има 20-часова програмна схема. В програмата на bTV Cinema се излъчват хитови филми и сериали от всички жанрове. Каналът предлага алтернатива за гледане на хитовите български сериали, продукции на bTV, както и тематични кино вечери в различните дни от седмицата. Освен качествено американско кино, зрителите на канала могат да гледат и образци на европейското кино, както и шедьоври от азиатската филмова съкровищница.
Източник: btv.bg
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #13 on: 01 January 2014 18:35:01 »

От 11 януари започва излъчването на втория премиерен сезон на „Безсрамници“ с разписание всеки уикенд от 20:00 (премиера) и 23:00 (премиерно повторение).

Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #14 on: 03 January 2014 23:09:03 »

Според наш читател сериалът "Тайния кръг" ще стартира скоро по bTV Cinema. Очакваме отговор.от медията, а инфо за сериала може да прочетете в сайта. Smiley
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #15 on: 04 January 2014 09:03:33 »

Аз не мога да разбера защо БТВ си дават парите за сериали от по 1 сезон.
Report Spam   Logged
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #16 on: 04 January 2014 10:42:45 »

Може би, защото са евтиниSmiley
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #17 on: 06 January 2014 18:11:23 »

Днес от 21:00, премиерно за България, ще се излъчи филмът „Десетият кръг“.

Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #18 on: 10 January 2014 23:41:09 »

На 13 януари ще бъде излъчен и последния епизод от шести сезон на „Досиетата X“. В 15:00, на мястото на втория X епизод, започва повторението на „Убийството“. На 14 януари, на мястото на първия X епизод, започва повторението на „Гимназия „Тауър“.
В четвъртък, 16 януари, от 21:00 ще се излъчи филмът „Досиетата Х: Искам да повярвам“, чиято премиера беше през юли 2013 г. по bTV.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« Reply #19 on: 29 January 2014 20:06:20 »

Както днеска в статията за "Треска за Оскари" на КиноНова писах, вече излезе и официално видео с представяне на "Месец на Оскарите" по bTV Cinema. Видеото вижте тук - https://www.facebook.com/photo.php?v=10152591915721040&set=vb.222297661039&type=2&theater
Очакваме скоро повече информация и ще има вероятно статия в сайта за това утре.
Report Spam   Logged

Pages: [1] 2 3 ... 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy