BG TV Talk
20 April 2024 02:32:31
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Гласът на България | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6]   Go Down
  Print  
Author Topic: Гласът на България | новини и коментари  (Read 25865 times)
0 Members and 7 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #100 on: 26 April 2023 14:58:34 »

Мария Илиева ще бъде треньор в предстоящия 10-и сезон на "Гласът на България", който се очаква да се излъчи тази есен по bTV.

Oфициално обявено във Фейсбук и Инстаграм профилите на самата певица и предаването.
Хмм... явно ще сменят всичките треньори, без Иван Лечев вероятно. Иначе Мария Илиева беше едно от запазените лица на X Factor. Няколко сезона беше несменяемо жури там.
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #101 on: 26 April 2023 15:06:53 »

Има вероятност Дара да остане.

Галена сама обяви, че няма да участва в новия сезон след края на предния.

Мария Илиева най - вероятно заменя Любо Киров.

На мястото на Галена има вероятност да дойде Меди, като това предстои да бъде официално потвърдено.

Така или иначе X - Factor скоро няма да има, така че е нормално Мария да приеме подобно предложение.

Лечев имам чувството, че е несменяем там....
Report Spam   Logged

Hater by Design.
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #102 on: 26 April 2023 21:16:06 »

Има вероятност Дара да остане.

Галена сама обяви, че няма да участва в новия сезон след края на предния.

Мария Илиева най - вероятно заменя Любо Киров.

На мястото на Галена има вероятност да дойде Меди, като това предстои да бъде официално потвърдено.

Така или иначе X - Factor скоро няма да има, така че е нормално Мария да приеме подобно предложение.

Лечев имам чувството, че е несменяем там....

В последните месеци доста обръщат внимание на Емилия, според мен ще е тя, че му е още рано на Меди.
Report Spam   Logged
dan_agent06
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 141


« Reply #103 on: 26 April 2023 22:16:55 »

Доколкото разбрах Лечев и Дара се завръщат (Дара говореше за Гласът при Цитиридис как щяла да натиска блок бутона). Мария Илиева се присъединява към тях - тоест, вместо да има мъж и жена поп певци ще има две жени поп певици. И за да не станат три жени според мен ще има мъж поп фолк певец. Според мен голям шанс има това да е Азис - той наскоро беше при Цитиридис, а и миналата година писаха в сайтове, че с го канили, но той е отказвал.
Report Spam   Logged
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #104 on: 27 April 2023 22:07:18 »

Не съм особено въодушевен от избора на Мария Илиева. Дори не мога да обясня защо, но ми действа отблъскващо като излъчване.

На мен лично от всички треньори досега Графа и Камелия ми носеха най-положително настроение. Някакси успяваха да направят забавна закачка помежду си, без да прекаляват или пък да се лигавят.

Лечев и аз мисля, че ще остане. Не съм особен фен на музиката му (аз рок почти не слушам), но като цяло ми допада като треньор.

Колкото до Меди - в миналия сезон гостуваше за дует с едно момиче от отбора на Галена. Неприятно впечатление ми направи, че Галена на няколко пъти натърти колко бил зает и как зрителите трябвало да сме му благодарни, че въобще се е появил в предаването. Ако тази година е приел и да е жури, дано не ни карат отново да му благодарим през цялото време.  Grin   
Report Spam   Logged
dan_agent06
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 141


« Reply #105 on: 28 April 2023 16:58:07 »

Меди беше също и гост треньор в отбора на Галена заедно с Джей Джей в осмият сезон на предаването.
Report Spam   Logged
dan_agent06
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 141


« Reply #106 on: 16 May 2023 17:41:01 »

Миро се завръща девет години след последния негов сезон като жури в предаването. Той е бил жури от първия до третия сезон, а сега се завръща за юбилейния десети сезон на Гласът!
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy