BG TV Talk
28 March 2024 23:08:19
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV Action | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 8   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV Action | новини и коментари  (Read 47943 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #20 on: 31 October 2014 17:59:06 »



http://vbox7.com/play:0f3d1264b6
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #21 on: 27 January 2015 11:51:18 »

Новият хитов сериал „Стрелата” стартира премиерно за България на 12 февруари по bTV Action

http://www.btv.bg/gallery/action/series/strelata.html
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #22 on: 08 June 2015 14:05:49 »

bTV Action вкара победен гол на всички национални телевизии в събота вечер

http://btvnovinite.bg/article/sport/btv-action-vkara-pobeden-gol-na-vsichki-nacionalni-televizii-v-sabota-vecher.html
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 473


« Reply #23 on: 08 June 2015 14:35:36 »

Е то беше ясно не знам за какво се хвалят толкова.
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #24 on: 08 June 2015 14:50:07 »

Ми нека се похвалят. Все пак е кабелен канал, а пък и НОВА не спират да се хвалят...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #25 on: 08 June 2015 19:41:41 »

Ми нека се похвалят. Все пак е кабелен канал, а пък и НОВА не спират да се хвалят...
Ама "Нова" почнаха от миналата година да се хвалят, докато "ьТВ" са ми втръснали с хвалбите си, които траят вече 8-9 години...
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #26 on: 10 June 2015 00:30:04 »

Ама "Нова" почнаха от миналата година да се хвалят, докато "ьТВ" са ми втръснали с хвалбите си, които траят вече 8-9 години...
Айде, моля те, кой им е виновен, че преди „година“ започнаха да си купуват „високите рейтинги“. Ще ме извиняваш, ама нещо на всяко положително мнение за bTV се чудиш какво да напишеш (макар и пълна ненужна глупост понякога) и да защитиш преките им конкуренти, като съм сигурен, че не само на мен ми прави впечатление. Имам чувството, че съм в някакъв платен форум.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #27 on: 10 June 2015 12:02:14 »

Айде, моля те, кой им е виновен, че преди „година“ започнаха да си купуват „високите рейтинги“. Ще ме извиняваш, ама нещо на всяко положително мнение за bTV се чудиш какво да напишеш (макар и пълна ненужна глупост понякога) и да защитиш преките им конкуренти, като съм сигурен, че не само на мен ми прави впечатление. Имам чувството, че съм в някакъв платен форум.
От никого не крия, че не харесвам "ьТВ". Харесваха ми до преди 10-ина години, когато още им пукаше за младото поколение и не бяха натъпкали програма си предимно със сапунки. Още повече, че съм работил по не един проект в тая телевизия и отношението към зрителя е като към хлебарка. Какво точно да им харесвам, след като са на дъното в моите очи?
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #28 on: 10 June 2015 15:30:08 »

Спайк и Радиочовека хейтят яко само по bTV... За "богопомазаната" нова или добро или нищо. Почти всички други от форума са с премерени пристрастия. И аз съм работил по проекти и с bTV и с НОВА, ТВ7, БНТ. Но мога да ви кажа че само от проектите към bTV съм си получавал заплащането навреме. Пари от БНТ чакам вече 3 години и съм ги отписал отдавна. За Нова и ТВ7 беше в рамките на "нормалното" (4-5 месеца закъснение). А от Хидалго чакам около 5 години
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #29 on: 10 June 2015 16:06:10 »

Аз лично докато работех с БТВ нещата действително нещата се случваха навремето доста по-добре от момента (става въпрос преди 8-10 години), бяха изключително коректни както те, така и продуцентската компания с която работех и нямах никакви проблеми. В момента отношението към тях наблюдавам че е по-скоро доста по-негативно, но пък и малко по малко като че започва да се подобрява, най вече от страна на това че управлението на Павел Станчев било уж по-добро от това на Политова. Честно казано за тях в момента съм на кантар, но както те, така и Нова ТВ имат много трески за дялане, най-вече в програмно отношение и в отношение на пийпълметричните агенции с които работят и с изваждането на данните към тях. И двете телевизии взаимно се нападат за щяло и нещяло, и двете рейтингови агенции имат много кирливи ризи - Нилсън в чужбина с методите на изчисляване на резултатите и ГАРБ с панела, собствеността и "клонирането" на агенцията на две. Не очаквам в бъдеще нещата да се подобрят толкова, още повече че сега след излизането на ТВ7 конкуренцията се сви отново само и единствено до тях двете, не че ТВ7 даваха кой знае какъв отпор, но все пак. А за Радиочовека, предполагам че за форума на Предавател говориш, там целият форум им е доста странен във всякакво отношение...
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #30 on: 10 June 2015 16:29:03 »

Не, че нещо, но предаването "Това го знае всяко хлапе" се излъчваше от 2007-ма г. Това не са 10 години.
THE TV Boy, да не би да си бил едно от хлапетата в предаването?
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #31 on: 10 June 2015 16:34:29 »

Не, че нещо, но предаването "Това го знае всяко хлапе" се излъчваше от 2007-ма г. Това не са 10 години.
THE TV Boy, да не би да си бил едно от хлапетата в предаването?

Не помня някой в което и да е предаване да се е казвал TV Boy, ако си видял някъде някой с това име, добре, но не съм бил аз.  Grin
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #32 on: 10 June 2015 16:36:41 »

Не помня някой в което и да е предаване да се е казвал TV Boy, ако си видял някъде някой с това име, добре, но не съм бил аз.  Grin
Във форума на TVStar/Telemaniac беше споменал, че си участвал в предаването. Няма как да си участвал под друга форма в него, освен като хлапе. Щом миналата година ти е бил абитуриентския бал..... За бала сам го беше споменал в едно от мненията си.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #33 on: 10 June 2015 16:43:18 »

Във форума на TVStar/Telemaniac беше споменал, че си участвал в предаването. Няма как да си участвал под друга форма в него, освен като хлапе. Щом миналата година ти е бил абитуриентския бал..... За бала сам го беше споменал в едно от мненията си.
Оффтопик: казах, че съм работил за предаване по БТВ, което се е излъчвало преди доста време, но не и в кое точно предаване, за останалото ако искате си правете изводи за себе си... Тук се казвам The TV Boy и си оставам на този етап The TV Boy, а не Кольо Харалампиев или нещо от сорта, просто не смятам за нужно да си издавам самоличноста за сега.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #34 on: 10 June 2015 16:49:40 »

OFF: The TV Boy действително никога не е казвал в кое предаване е участвал. Това за „Това го знае всяко хлапе“ беше предположение на един от потребителите от стария форум.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #35 on: 10 June 2015 17:31:21 »

Спайк и Радиочовека хейтят яко само по bTV... За "богопомазаната" нова или добро или нищо. Почти всички други от форума са с премерени пристрастия. И аз съм работил по проекти и с bTV и с НОВА, ТВ7, БНТ. Но мога да ви кажа че само от проектите към bTV съм си получавал заплащането навреме. Пари от БНТ чакам вече 3 години и съм ги отписал отдавна. За Нова и ТВ7 беше в рамките на "нормалното" (4-5 месеца закъснение). А от Хидалго чакам около 5 години
Аз също съм работил по проекти и за другите телевизии, ама точно "ьТВ" никога не са ми плащали навреме. Почти винаги си чакам парите поне по 2-3 месеца, а да не говорим и че хонорарите са най-ниски (след БНТ естествено). БНТ действително се бавят най-много (и аз чакам едни пари от преди 4 години). ТВ7 веднъж се бяха забавили, но беше покрай скандалите с КТБ, тъй че ги оправдавам. От "Нова" също са ме бавили, но беше с 1-2 седмици, което е незначително. С "Хидалго" не съм имал никакви бавения, ама те преди 5 години изобщо какво са продуцирали? Доколкото помня, само "Съдби на кръстопът" и "Етажна собственост" са техни продукции.
Report Spam   Logged

megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #36 on: 10 June 2015 19:52:43 »

С "Хидалго" не съм имал никакви бавения, ама те преди 5 години изобщо какво са продуцирали? Доколкото помня, само "Съдби на кръстопът" и "Етажна собственост" са техни продукции.

Преди години те продуцираха „Аламинут“.

http://vbox7.com/play:eb23b4ff&start=1697
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #37 on: 11 June 2015 03:35:05 »

Преди години те продуцираха „Аламинут“.

http://vbox7.com/play:eb23b4ff&start=1697
Е, значи пак от "ьТВ" чака пари колегата.  Grin
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #38 on: 11 June 2015 09:28:21 »

Не, от Магарето....
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #39 on: 11 June 2015 11:47:52 »

Не, от Магарето....
Боже... това го бях забравил тотално, ама "Хидалго" ли са го продуцирали? А и от кой период на предаването чакаш пари, понеже то беше първо в "ТВ7", после в "Нова" и накрая стана онлайн предаване в някакъв сайт?
Report Spam   Logged

Pages: 1 [2] 3 4 ... 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy