BG TV Talk
10 December 2018 19:47:31
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

Home Help Search BG TV News CN BG Fans Ask Facebook Contact us Staff List Login Register  

ТВ спомени

Pages: 1 ... 10 11 [12]   Go Down
  Print  
Author Topic: ТВ спомени  (Read 20099 times)
evgata
Зяпач
**

« Reply #220 on: 29 October 2018 19:50:13 »

БНТ 1 през 1990.
Моменти от световното първенство по футбол в италия 1990
http://www.videoclip.bg/watch/871522_bnt-1-1990-mondiale
Report Spam   Logged
alex2510
Потребител
*

Зяпащ скорпион

« Reply #221 on: 13 November 2018 21:22:52 »

Слагам скрийншот, понеже темата за ТВ7 е под ключ в архива.
Nikola, ако все още си във форума и четеш това,мисля че има някакъв начин да се създаде ново дружество, без задължения, което да излъчва някаква нова версия на ТВ7. Ще се допитам до учителите ми по право и по счетоводство за това дали може да се закупи търговска марка, която вече е регистрирана в Патентното. И ако има такава възможност, то да може съвсем спокойно да се придобие и да стартира нова програма под името ТВ7, но с друго ръководство.
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител

« Reply #222 on: 19 November 2018 12:10:12 »

То Литекс стана ЦСКА без проблеми, едва ли за телевизия седят по друг начин нещата
Report Spam   Logged
alex2510
Потребител
*

Зяпащ скорпион

« Reply #223 on: 19 November 2018 16:23:31 »

Все пак се надявам да създадат ново ТВ7, което по един или друг начин да бъде далеч от всичките тия политически фигури + Пеевски + Василев + Гергов и т.н. Да не се ползва като някакъв политически инструмент. Плюс това, като изключим времето когато Бареков беше шеф, ТВ7 ми харесваше доста. Дори в момента си спомням едно предаване - "Галилео". Беше много интересно. Както и водещия на новините - Костадин Филипов. Беше много готин водещ.
Report Spam   Logged
david92
Потребител
*

« Reply #224 on: 22 November 2018 10:33:49 »

Все пак се надявам да създадат ново ТВ7, което по един или друг начин да бъде далеч от всичките тия политически фигури + Пеевски + Василев + Гергов и т.н. Да не се ползва като някакъв политически инструмент. Плюс това, като изключим времето когато Бареков беше шеф, ТВ7 ми харесваше доста. Дори в момента си спомням едно предаване - "Галилео". Беше много интересно. Както и водещия на новините - Костадин Филипов. Беше много готин водещ.

А защо си мислиш, че ако някога бъде създадена нова ТВ 7, програмната й схема ще прилича на тази, която ти си харесвал? Все пак говорим (хипотетично) за съвсем ново ръководство, екип и т.н., а и за няколко години разстояние във времето. Всичко ще бъде съвсем различно. На мен лично пък ми допадаше най-ранният вариант на ТВ 7, в който предиобед имаше латиносериали, петъчната вечер беше посветена на криминалета от типа на "Убийства в Мидсъмър", а през уикенда се излъчваха детски. Но това едва ли може да се върне, тъй като вече програмите на водещите телевизии се правят по съвсем различен начин (за съжаление)... 
Report Spam   Logged
chernomore_1997
Потребител
*

« Reply #225 on: 23 November 2018 21:59:10 »

Може ли някой да качи първото предаване на стани богат през 2001г?
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 10 11 [12]   Go Up
  Print  

Jump to: