BG TV Talk
29 March 2024 13:46:46
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

ТВ спомени

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Go Down
  Print  
Author Topic: ТВ спомени  (Read 142576 times)
0 Members and 18 Guests are viewing this topic.
Ivet
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 22



« Reply #60 on: 09 March 2015 06:20:21 »

Ами попринцип Диема + като закупуваше сериали ги излъчваше премиерни и после ги въртеше по другите си два канала Александрата и Диема 2 .Мареа Брава беше премиерен по 7 дни 2000 година после го въртяха по много другите кабеларки като Рекординг тв,Кракра,Мон7 но точно по Александра мисля,че не е въртян гледам сапунки от малка и съм даже админка в една от страниците за новели,макат и да не гледам тези новите къде ги излъчват по лейдито и по диема фемили  нито дублаж като дублаж ,а и като цяло не ми харесват вече как се правят сериалите и съм фенка на класическите новели от 90-те години ,които както казах навремето бяха качествени и се купуваха с тонове ,но за жалост тогава записването не беше толкоз разпространено само на видео можеше и за това си диря кабеларки да излъчват нещо старо и качествено.А Мареа Брава я въртяха 2011 по Рила тв (Самоков) да не се бъркаш с нея защото логотата на александрата и рила тв са едно към едно .А последно беше излъчена по Gordimy tv 2014г.,която наскоро я свалиха от екран даже чрез стриийм записах всички епизоди и ся ги качвам в нета.Ето двете логота на Александра и на Рила тв много си преличат.


* ejo.JPG (27.9 KB, 348x410 - viewed 398 times.)
Report Spam   Logged
Ace of Hearts
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 61



« Reply #61 on: 09 March 2015 21:22:02 »

Какво да ти кажа? Не е до логата, защото беше още около 2000-та година (по-скоро плюс някоя и друга година нагоре, но определено преди "Рила ТВ" и останалите). Проверих в Интернет, но никъде не намирам доказателство за спомените си, но пък и няма много останала информация за този канал. Знам, че по онова време съм виждал сериала (гледаше го моя родственица) и тогава нямахме "7 дни" на кабелната, а никога не сме имали "Рила ТВ". Сигурен съм, че беше по покойната "Александра ТВ" (помня логото, защото често съм я засичал пред телевизора), но в Интернет са чували само за "Рила ТВ" и "BGTV"/"Gordimy tv". Признавам , че може и вероятно греша за премиерата, защото не съм имал "7 дни" и едва ли съм следял програмата им (оттам усещането за премиера), но съм сигурен, че е вървяла по въпросния канал. Рано ми е да забравям подобни неща. Grin

Както и да е - няма да споря за това, защото не мога да намеря нищо в своя подкрепа и ще е излишно мерене на ината ми. 90-те години бяха наистина приятно време за гледане на телевизия. Впрочем добре дошла във форума ни (малко със закъснение)! Надявам се тук да ти хареса! Smiley
Report Spam   Logged
Ivet
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 22



« Reply #62 on: 09 March 2015 21:56:23 »

Мерсиии.Харесвам да стига да има себеседници .Интересни теми има като цяло.Ми тази Рила тв си е местна,то и аз не я хващам на тв- то имах впредвид,че и там се е излъчвал сериала.Иначе тази телевизя си я има и онлайн аз като не хващам някои телевизии си ги гледам на стриймчета през плеар и си гледам записвам каквото ми трябва имам към 30 стриймчета на различни кабеларки  Evil
Междудругото какво стана с тази телевизия Евроком България,кога издъхна последно ,че не си спомням и някоя програмка стара ако намери някой няма да е зле  Grin


* ???? ????????? ????????? (NBT).jpg (15.95 KB, 298x199 - viewed 213 times.)
Report Spam   Logged
sweet 17
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 69


« Reply #63 on: 09 March 2015 22:01:59 »

Мерсиии.Харесвам да стига да има себеседници .Интересни теми има като цяло.Ми тази Рила тв си е местна,то и аз не я хващам на тв- то имах впредвид,че и там се е излъчвал сериала.Иначе тази телевизя си я има и онлайн аз като не хващам някои телевизии си ги гледам на стриймчета през плеар и си гледам записвам каквото ми трябва имам към 30 стриймчета на различни кабеларки  Evil
Междудругото какво стана с тази телевизия Евроком България,кога издъхна последно ,че не си спомням и някоя програмка стара ако намери някой няма да е зле  Grin

През 2008 г. си смени името на НБТ (Нова българска телевизия).
Report Spam   Logged
sweet 17
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 69


« Reply #64 on: 09 March 2015 22:10:35 »

Какво да ти кажа? Не е до логата, защото беше още около 2000-та година (по-скоро плюс някоя и друга година нагоре, но определено преди "Рила ТВ" и останалите). Проверих в Интернет, но никъде не намирам доказателство за спомените си, но пък и няма много останала информация за този канал.

Ето заставка на Александра Тв за очаквайте по канала:
http://www.alexmusic.net/tele/tvshots/0402/alexandra.jpg
Report Spam   Logged
Ace of Hearts
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 61



« Reply #65 on: 09 March 2015 22:24:45 »

Зависи за коя телевизия говориш. Ако е за "НКТВ Евроком" - тя още си съществува, но от доста години повтаря стари сериали от времето, когато собствениците й имаха пари. В един момент закъсаха финансово и спряха да купуват премиерни сериали. Сега май са се посъвзели, но латиноновелите вече не са им приоритет. Ако е другият "Евроком" (някогашният „Евроком Пловдив“) - той се преименува през 2008-ма (както вече са споменали преди мен), а от 7-ми ноември 2013-та окончателно прекрати излъчването си.
Report Spam   Logged
Ivet
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 22



« Reply #66 on: 09 March 2015 22:30:25 »

Ето заставка на Александра Тв за очаквайте по канала:
http://www.alexmusic.net/tele/tvshots/0402/alexandra.jpg
Хммм супер  Cheesy Изпонамери се нещичко макар и малко...
Report Spam   Logged
Ivet
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 22



« Reply #67 on: 09 March 2015 22:46:28 »

Зависи за коя телевизия говориш. Ако е за "НКТВ Евроком" - тя още си съществува, но от доста години повтаря стари сериали от времето, когато собствениците й имаха пари. В един момент закъсаха финансово и спряха да купуват премиерни сериали. Сега май са се посъвзели, но латиноновелите вече не са им приоритет. Ако е другият "Евроком" (някогашният „Евроком Пловдив“) - той се преименува през 2008-ма (както вече са споменали преди мен), а от 7-ми ноември 2013-та окончателно прекрати излъчването си.
Да точно за тази телевизия става въпрос Евроком(Пловдив) даже и незабелязах кога са я преименували и за това ми стана чудно по едно време къде се изпари тя като,а относно другия Евроком НКТВ зная,че си съществува еми уж ся премиера ще има "Грозната Бети" всъщност премиера ли ще е дали е възможно да извадят стар архив ,който е позапазен хм  Roll Eyes И междудругото защо изхвълят архиви от сериали за това пари са давали пък в коша или забутани и забравени някъде не го разбирам това .Ей даже наскоро таз същата кабеларка Рила тв излъчи един архив на стар сериал взет от Евроком  1994"Опасна любов"оригинала на Трима братя три сестри  и беше перфе леко фокуса само беше как да се изразя"мек" пари на вятъра само....
Report Spam   Logged
Ivet
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 22



« Reply #68 on: 09 March 2015 22:52:52 »

http://tv4bg.bulgarianforum.net/ Въпрос с повишена трудност чудех се маих се що за телевизия е тази тв4 плюс,която никога не съм виждала в последствие от един месец случайно попаднах на сайта им и в форума и като видях колко много сериали са излъчвали си викам "Това реално ли е?" над 200 сериали само за 3 години в период от 2009 до 2011 търсих нещо за тази телевизия нищо не намерих ?Wtf ? Huh?
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #69 on: 10 March 2015 10:51:00 »

http://tv4bg.bulgarianforum.net/ Въпрос с повишена трудност чудех се маих се що за телевизия е тази тв4 плюс,която никога не съм виждала в последствие от един месец случайно попаднах на сайта им и в форума и като видях колко много сериали са излъчвали си викам "Това реално ли е?" над 200 сериали само за 3 години в период от 2009 до 2011 търсих нещо за тази телевизия нищо не намерих ?Wtf ? Huh?

Това е била една супер незаконна телевизия. Само като им погледна имената на сериалите....та те се въртяха по големите телевизии в същото време, които са имали екслузивни права така или иначе
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #70 on: 10 March 2015 11:47:12 »

Това са фантазиите на някого, вижте само новините:

Хитовото риалити „Шеметна надпревара” снима нов сезон,която ще започне през януариТв+4.Новият сезон ще е с много по-интересни изпитания,а новият водещ ще е Наско Михайлов,познат ни от шоуто „Страх”.Наградата на риалитото ще е 300 000 лв и пътешествие по избор.Кастингът беше от 15 юни до 15 юли,а снимките на риалитито започнаха от август.Шеметна надпревара ще е 3 месеца,както и в миналия сезон.Ще има и ВИП двойка,но това е изненадата на надпреварата.

На 29 март от 20:00 ч. по ТВ+4 стартира дългоочакваният старт на вторият сезон на хитовото риалити за деца "STAR KIDS".След като първият сезон спечели 12 годишната Марина,която изуми България с последната си песен Pusiket Dols - Hush hush ... (remix).Във втория сезон малките учасници ще бъдат отново 18 и ще се борят цели 3 месеца за да спечелят купата - "Най талантливото дете на Star kids 2".Star kids 2 започва след края на "Шеметна надпревара",а финала на риалитито е на 28 март отново от 20:00 часа.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #71 on: 10 March 2015 12:06:53 »

Всеки зрител понякога си представя как би изглеждал идеалния (за него) ТВ канал. Някои явно обаче са решили да материализират своите мечти под формата на форум и блог. Впечатление прави обаче колко дълго са продължили с това, вижте датите във форума - това е повече от година!
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #72 on: 10 March 2015 14:59:57 »

Ахахахах, и преди съм виждал подобни повеи на мисълта, но пък чак толкова.  Grin Тез герои явно са си имали време за губене в излишък и са решили вместо да кибичат на дивана по цял ден да си развият въображението. Това ми напомня за един друг подобен случай (даже не е един), но ще го спестя че все се намира някой да се почувства засегнат. Afro
Report Spam   Logged
Ivet
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 22



« Reply #73 on: 10 March 2015 16:01:05 »

И какво се оказва,че някой си играе просто ейтака цели 3 години и си публикува каквото си иска ли ?Е не вярвам доколкото четох,онлайн се е излъчвала и четох потребители са писали,че гледат каквото излъчват и те ли са фълшиви няма смисъл в всичко това то трябва тоя човек да е болен мозък ...И наистина повечето са били и премиери тогава по големите телевизии сериалите,но има и друга част ,които изобщо не са били излъчвани даже няма логика си прайш форум поддрържан цели 3 години просто ейтака.... Попаднах и на линка където се е излъчвала онлайн ,но не работи естественно ....Четох че и договор някакъв имали с Телемундо за няколко години нещо спечелили ли нещо от сорта забравих преди месец изчетох всичко,но със сигорност се е излъчвал този канал даже когато е обявено за премиерите им тогава изобщо фемилиту и лейдито не са ги излъчвали, а година,две след това...
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #74 on: 10 March 2015 17:22:08 »

Според мен най-много да е била някаква онлайн телевизия, която дори не е излъчвала 1:1 това, което са писали във форума си. Онлайн телевизиите не се правят трудно, има доста платформи за тези неща. Даже аз до преди 2 години имах такъв канал. Grin

А може изобщо тази „телевизия“ да не е съществувала и просто да е някакъв, който си е нямал никаква работа (което е по-вероятно, според мен). И фалшиви профили може да си е направил. Изобщо да не си мислите, че не е възможно. Разправял съм се с един тип, който прави горе-долу същите неща. Grin
Report Spam   Logged
Ivet
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 22



« Reply #75 on: 10 March 2015 23:39:05 »

Според мен най-много да е била някаква онлайн телевизия, която дори не е излъчвала 1:1 това, което са писали във форума си. Онлайн телевизиите не се правят трудно, има доста платформи за тези неща. Даже аз до преди 2 години имах такъв канал. Grin

А може изобщо тази „телевизия“ да не е съществувала и просто да е някакъв, който си е нямал никаква работа (което е по-вероятно, според мен). И фалшиви профили може да си е направил. Изобщо да не си мислите, че не е възможно. Разправял съм се с един тип, който прави горе-долу същите неща. Grin
ХА-хА в шок съм луда работа  Lips Sealed

Aуу, какъв стар архив изпонамерих на някаква телевизия Век тв не си я спомням таз телевизия моята любимка Вулева  интервюира едни от най-първите ретро фолк певачки какви скромни и тихи предавания са имали на времето даже и фонова музика няма муха да бръмне ще се чуе  Grin http://vbox7.com/play:5fd5c689dc Стайлингите поразяващи,тогава беше на мода ретро къдрици и кожени парцалки иха   Grin Roll Eyes

http://www.segabg.com/article.php?issueid=1456&sectionid=7&id=00012 Програмата на Нова телевизия 2001 година,че точно съм нацелила когато е премиерата на Сънсет Бийч,а сега го въртят по Сбс,но със субтитри  .   Kiss

http://www.capital.bg/vestnikut/svobodno_vreme/1998/12/19/248190_izbrano_ot_programite_na_bnt_211298_-_30199/ Програмата на Канал 1 и Ефир 2 (1998 година-1999 година) ЛОЛ  Shocked http://www.dnevnik.bg/print/arhiv_pari/1996/01/01/1400091_kanal_1/ Програмата на Канал 1 (1996)
Report Spam   Logged
sweet 17
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 69


« Reply #76 on: 11 March 2015 09:20:47 »

Намерих програмата на Канал 1 за 2003 и 2004 г.

http://www.segabg.com/article.php?id=87934
https://www.google.com/url?q=http://www.kazanlak.com/news-393.html&sa=U&ei=wN7_VMaXKoLtO_fdgdgL&ved=0CAYQFjAA&client=internal-uds-cse&usg=AFQjCNHkzvkHBPyyD_uPS2yOjxney53Q6g
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Online Online

Posts: 378


« Reply #77 on: 03 April 2015 17:02:37 »

Спомням си, че до преди известно време се излъчваха едни телевизионни игри, където имаше някакви загадки (примерно да се открият разликите или да се познае дадена дума) и зрителите трябваше да се обаждат. Някой знае ли дали все още някоя телевизия излъчва подобно предаване?
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #78 on: 03 April 2015 18:49:39 »

Спомням си, че до преди известно време се излъчваха едни телевизионни игри, където имаше някакви загадки (примерно да се открият разликите или да се познае дадена дума) и зрителите трябваше да се обаждат. Някой знае ли дали все още някоя телевизия излъчва подобно предаване?
Няма, защото фирмите(Езо ТВ) се занимават вече с "гадателки"!
Report Spam   Logged
sweet 17
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 69


« Reply #79 on: 04 April 2015 12:36:51 »

Леле какъв архив намерих на едно предаване по несъществуващата ТОП ТВ

http://www.vbox7.com/play:49a63726 - част 1
http://www.vbox7.com/play:6c312088 - част 2
Report Spam   Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy