BG TV Talk
20 April 2024 14:18:05
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Ти водиш

Pages: 1 [2]   Go Down
  Print  
Author Topic: Ти водиш  (Read 6203 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #20 on: 19 August 2014 18:37:14 »

Мтел ще пуска САТ ТВ. Това е всичко. В един форум дори има публикувана САТ антена. Днес са тръгнали нови 12 тест канали на 16Е сателит.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #21 on: 19 August 2014 18:45:35 »

хАвана ме. Lips Sealed Абе незнам какво ще е, но ще е някаква простотия 100%. Обаче не почна ли тази епидемия от реклами преди да падне правителството ни?
Намекваш, че целият слоган е "От септември ти водиш протеста"?  Grin  Cheesy

Мтел ще пуска САТ ТВ. Това е всичко. В един форум дори има публикувана САТ антена. Днес са тръгнали нови 12 тест канали на 16Е сателит.
Това пък какво общо има с мотото на кампанията ("От септември ти водиш")? А и за какво им е на "Мтел" сателитна телевизия? Нали предлагат цифрова?
Report Spam   Logged

TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #22 on: 19 August 2014 20:52:39 »

Това пък какво общо има с мотото на кампанията ("От септември ти водиш")? А и за какво им е на "Мтел" сателитна телевизия? Нали предлагат цифрова?
Сателитната пак ще е цифрова. Може би имаш в предвид, че МТЕЛ имат IPTV цифрова.
Очаква се старта на 16E. Формат на картината- MPEG4.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #23 on: 20 August 2014 10:51:04 »

Сателитната пак ще е цифрова. Може би имаш в предвид, че МТЕЛ имат IPTV цифрова.
Очаква се старта на 16E. Формат на картината- MPEG4.
Хм... Явно нямат достатъчно абонати, които ползват телевизията им и искат да променят това. Честно казано аз не познавам никой, който да ползва телевизия или дори интернет на "Мтел". Имам приятели, които бяха абонати на "Мегалан", но казаха, че след като "Мтел" са ги купили, качеството доста е спаднало и затова се преместиха на други оператори.

Все пак мотото "Ти водиш" пак не ми се връзва да е за сателитна телевизия, ама малко остана и ще разберем. Септември почва след 10 дни...  Grin
Report Spam   Logged

flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 198



« Reply #24 on: 20 August 2014 11:34:52 »

Видях реламата и по CN.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #25 on: 20 August 2014 11:57:28 »

Видях реламата и по CN.
"Нова" се занимава с тяхната реклама, тъй че нормално. "Нова" се занимава също с рекламата на още доста канали, така че и там би трябвало да се върти рекламата...
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #26 on: 20 August 2014 12:35:43 »

Видях реламата и по CN.
Е тук вече ме разбиха. Grin Grin Grin
Report Spam   Logged
secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #27 on: 20 August 2014 13:12:52 »

От един друг форум.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #28 on: 20 August 2014 13:23:16 »

От един друг форум.

На мен ми изписва "Вие не можете да сваляте прикачени файлове в този форум". По-добре го качи в "Прикачи.ком" за да се вижда от всички. А иначе според мен е не малко, ами много прекалено да си рекламират новата услуга така, то хубаво да пускат DTH телевизия ментела, ама чак толкова да я рекламират по всички медии по този начин все едно ще се случи края на света ми е направо странно, за това според мен е малко вероятно да е за това...
Report Spam   Logged
secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #29 on: 20 August 2014 14:12:40 »

На мен ми изписва "Вие не можете да сваляте прикачени файлове в този форум". По-добре го качи в "Прикачи.ком" за да се вижда от всички. А иначе според мен е не малко, ами много прекалено да си рекламират новата услуга така, то хубаво да пускат DTH телевизия ментела, ама чак толкова да я рекламират по всички медии по този начин все едно ще се случи края на света ми е направо странно, за това според мен е малко вероятно да е за това...

Сега вижда ли се? Иначе, това което се вижда на картинката е че марката "Ти водиш" е купена от Мтел.
Също така, потвърдено е че Мтел пускат сателитна телевизия, пак в един друг форум даже има снимки на антените - целите червени с логото на Мтел в бяло.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #30 on: 20 August 2014 14:21:05 »

Сега вижда ли се? Иначе, това което се вижда на картинката е че марката "Ти водиш" е купена от Мтел.
Също така, потвърдено е че Мтел пускат сателитна телевизия, пак в един друг форум даже има снимки на антените - целите червени с логото на Мтел в бяло.
Странно... Ако някой мобилен оператор трябва да разширява услугите си, то това е "Глобул", защото те предлагат единствено мобилни услуги, за разлика от "Мтел" и "Виваком", които предлагат също интернет и телевизия...
Report Spam   Logged

BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 144



WWW
« Reply #31 on: 20 August 2014 14:47:20 »

А Глобул не трябваше ли да ги ребрандират на Теленор тази година? Виждам, че са добавили само един надпис „part of Telenor Group“ до логото в рекламите и магазините, но не съм чувал скоро новина за ребрандиране, а не остава много от 2014 г. Аз бих се радвал, ако си запазят името Глобул, но поне да си направят едно ново лого, като вече не са част от Cosmote.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #32 on: 20 August 2014 15:09:34 »

А Глобул не трябваше ли да ги ребрандират на Теленор тази година? Виждам, че са добавили само един надпис „part of Telenor Group“ до логото в рекламите и магазините, но не съм чувал скоро новина за ребрандиране, а не остава много от 2014 г. Аз бих се радвал, ако си запазят името Глобул, но поне да си направят едно ново лого, като вече не са част от Cosmote.
Доколкото знам, ще ги ребрандират в началото на следващата година. В момента налагат името "Теленор" до това на "Глобул", за да свикнат клиентите, а не после да има учудени въпроси "Ама какво е това "Теленор"? Къде си ми е "Глобул"?"...  Grin Все пак мисля, че това е по-удачния вариант за кампания при смяна на името, а не както направиха "Продавалник", пардон - OLX...  Grin
Report Spam   Logged

naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #33 on: 20 August 2014 15:34:28 »

Аз не знам те дори и "part of Telenor Group" събраха смелост да сложат. За да го направят трябва да мръднал глобула нагоре. Ребранда го бяха коменитрали дневник в интервю с шефа на теленор за България, който каза, че ще направят ребранда задължително, когато успеят срещу името си да имат качествени услуги. В момента пък тече масово сменяване на 2G и 3G мрежата на глобул, направо може да се каже, че изцяло я подменят. Но нека не се унасям. Имам някакви надежди и резерви за тоя оператор, макар че отадвна го напуснах, заради компетентността на 123. Като са норвежци, все се надявам да не претупват нещата, но и на ментела собствениците му са уж голяма европейска компания, пък кво от това нивото им е...Пък и техния шеф го купиха някакъв там мексикански бос, едно е гарантирано в чудеса не вярвам.
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #34 on: 25 August 2014 13:21:23 »

http://www.tivodish.bg/
Айдеееее
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #35 on: 28 August 2014 16:22:22 »

http://www.tivodish.bg/
Айдеееее
Както си и знаех оказа се някаква напълно безумна кампания на Мтел. Явно че ще подгряват за САТ телевизията, защото в един техен офис ми казаха, че до края на септември трябва да тръгне.
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #36 on: 28 August 2014 17:00:47 »

Странно... Ако някой мобилен оператор трябва да разширява услугите си, то това е "Глобул", защото те предлагат единствено мобилни услуги, за разлика от "Мтел" и "Виваком", които предлагат също интернет и телевизия...

Да предлагат  стрийминг от мтел. То с тази телевизия и за лев да ми я предложат няма да се абонирам за тях.
Report Spam   Logged
Pages: 1 [2]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy