BG TV Talk
18 April 2024 17:20:05
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

DIEMA EXTRA | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21   Go Down
  Print  
Author Topic: DIEMA EXTRA | новини и коментари  (Read 67136 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #100 on: 01 March 2015 00:29:30 »

Във връзка с това, вчера по Скат видях реклама на пакета в тяхната мрежа, като бяха споменати три канала, на три различни позиции – Diema Sport, Diema Sport HD и Trace Sports Stars HD. Та в крайна сметка съществуват ли два отделни канала?
Да. Чети открай-докрай таблицата и ще се убедиш. Операторите(повечето взимат сигнала за БГ каналите от този оптичен оператор, наречен BIX): http://www.bix.bg/bg/multicast/multicast-groups.html
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 809



WWW
« Reply #101 on: 01 March 2015 00:52:22 »

Е, нали някои хора са със старите SD приемници на „СКАТ“. Те няма как да гледат HD канали, дори и със смален образ.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 474


« Reply #102 on: 01 March 2015 13:44:22 »

http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2015/02/27/2481742_sportut_ili_parite/
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #103 on: 03 March 2015 12:15:32 »

Нещо не им се получава с тоя Диема Спорт. Не мога да си обясня защо преди каквото и да е предаване пускат шапка на която пише "Висша Лига". Може би нямат други шапки?  Grin Вчера вътрешните реклами за мачовете през седмицата бяха отрязани буквално, примерно "очаквайте еди кой си мач по Ди..." и там беше отрязана шапката. По време на мача на Локо Сф и ЦСКА се появяваше периодично цветна таблица. За да запълват интервала там където принципно трябва да има рекламен блок (те рекламен блок нямат, защото като платен канал не им трябва, имаше само реклама на спонсора на А група Еврофутбол) пускат шапка за 30 секунди стои само мелодия и пише кой мач ще се излъчва през седмицата и нищо друго. Както казах шапки почти нямат освен тази с "Висша Лига". И като добавим факта, че в апаратната за предаванията нямат HD модулация и за това студията и анализите с картина от мачове е SD въобще голяма мъка е тоя канал...
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 474


« Reply #104 on: 03 March 2015 12:29:35 »

Нали нямаше да го плащаш този канал.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #105 on: 03 March 2015 12:32:29 »

Нали нямаше да го плащаш този канал.
Не ми е спрян все още, иначе не съм го платил за следващия месец.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 474


« Reply #106 on: 03 March 2015 12:37:52 »

Късметлия,само да не те накарат да го плащаш този месец.
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #107 on: 03 March 2015 16:03:13 »

Ако си на близу, трябва да се откажеш в офиса им, иначе продължават абонамента автоматично.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #108 on: 08 March 2015 15:34:32 »

От 2 дена и аз имам Diema Sport и Trace Sport Stars, но, разбира се, без да плащам допълнително. За информация - доставчикът ми е Optic-com и имам също TV+ и F+ без да плащам допълнително.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #109 on: 09 March 2015 17:09:49 »

От както пуснаха Диема Спорт при БСК логото на екрана вече е по-голямо и е малко по-вдясно. Не знам защо го направиха, по-малкото лого си беше добре, но явно на по-стари телевизори и по-малки не се е виждало добре.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #110 on: 13 March 2015 21:23:16 »

Преди няколко дни го предрекох в друга тема, а сега вече е факт.  Cool

Ексклузивно: Diema Sport излъчва старта на Формула 1 в Австралия

Новият спортен канал на Нова Броудкастинг Груп Diema Sport ще излъчи на живо първия старт от сезона във Формула 1. Спортните фенове могат да проследят състезанието за Голямата награда на Австралия в неделя, 15 март, от 7.00 ч. българско време.

Diema Sport ще излъчи и квалификацията за място в събота, 14 март, от 8.00 ч.
Report Spam   Logged

naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #111 on: 13 March 2015 22:42:54 »

А останалите?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #112 on: 14 March 2015 01:13:38 »

А останалите?
Явно още никой не е взел правата за целия сезон, но предполагам, че ще се озоват именно в Diema Sport. Иначе в програмата за утре и неделя дори не са вписани квалификациите и състезанието...
Report Spam   Logged

naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #113 on: 14 March 2015 20:18:27 »

За мене ще е решаваща дали да го пускам, ако я вземат съм сигурен, ще се чака. Ще питсм тукс от БНТ2 нищо не казват дали ще има забавено при тях?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #114 on: 15 March 2015 14:10:32 »

За мене ще е решаваща дали да го пускам, ако я вземат съм сигурен, ще се чака. Ще питсм тукс от БНТ2 нищо не казват дали ще има забавено при тях?
Едва ли ще го има все още по "БНТ2". TV+ им бяха дали това право, за да печелят допълнителни пари, но тук идва фактът, че Diema Sport се опитва да стане затвърден спортен канал, който се разпространява от почти всички оператори, а TV+, каквото и да си говорим, няма как да се утвърди, след като го има само при 2 оператора (Bulsatcom и Vivacom).
Report Spam   Logged

TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #115 on: 15 March 2015 15:29:02 »

TV+, каквото и да си говорим, няма как да се утвърди, след като го има само при 2 оператора (Bulsatcom и Vivacom).
Не е така. TV+ се излъчва от доста кабеларки. И то легално(повечето от тях).
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #116 on: 15 March 2015 15:59:11 »

Не е така. TV+ се излъчва от доста кабеларки. И то легално(повечето от тях).
Ми, аз лично не знам за такива кабеларки (легални). Аз също имам TV+ и F+, но не плащам нищо допълнително, така че едва ли е легално (за Diema Sport и Trace Sport Stars също не плащам нищо допълнително). Иначе все пак Diema Sport е част от групата на национална телевизия, а TV+ не е, тъй че не вярвам така доброволно да дадат на БНТ права, понеже пък всеки ще почне да гледа състезанията по БНТ (макар и не на живо), вместо да плаща за Diema Sport.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #117 on: 16 March 2015 16:36:58 »

Не знам обаче ако действително вземат Формула 1 ще започнат да имат проблеми с побирането на всички преки излъчвания в Диема Спорт, защото голяма част от слотовете са заети от А група и ВЛ и често ще съвпадат. По едно от всичките тези неща които съвпадат ще трябва да отиде в Нова Спорт, защото малко трудно ще пренаредят цялата оставаща програма на А група за да вместят преките излъчвания и на мачовете, и на Ф1 по Диема Спорт.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 186



WWW
« Reply #118 on: 16 March 2015 17:21:21 »

Не знам обаче ако действително вземат Формула 1 ще започнат да имат проблеми с побирането на всички преки излъчвания в Диема Спорт, защото голяма част от слотовете са заети от А група и ВЛ и често ще съвпадат. По едно от всичките тези неща които съвпадат ще трябва да отиде в Нова Спорт, защото малко трудно ще пренаредят цялата оставаща програма на А група за да вместят преките излъчвания и на мачовете, и на Ф1 по Диема Спорт.

Напротив. Ф1 почти винаги се излъчва сутринта, с изключение на стартовете в Европа, които започват втората седмица на Май и още 1-2. Докато дойдат те ВЛ ще е почти свършила, както и А група.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 474


« Reply #119 on: 22 March 2015 11:29:33 »

Здравейте някой има ли информация дали ще предават вторият кръг на Формула 1 защото в програмата не пише.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy