BG TV Talk
18 April 2024 17:50:50
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

DIEMA EXTRA | новини и коментари

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21   Go Down
  Print  
Author Topic: DIEMA EXTRA | новини и коментари  (Read 67138 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #120 on: 22 March 2015 14:42:43 »

Здравейте някой има ли информация дали ще предават вторият кръг на Формула 1 защото в програмата не пише.
Нищо чудно да обявяват пак в последния момент, че ще излъчват състезанието. Предполагам, че все пак те ще вземат правата за целия сезон.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #121 on: 24 March 2015 15:23:15 »

Те ще го вземат, това е ясно, но скоро и тениса също може да отиде при тях.  Smiley Не знам защо но имам чувството че от лятото ТВ+ съвсем ще го издъхнат от към спортни права за сметка на Диема Спорт...
Report Spam   Logged
Milen84
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 144


« Reply #122 on: 24 March 2015 19:13:45 »

Много  по важно е какво ще стане с Испанското ,ако и него загубят вече става сложно!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #123 on: 24 March 2015 19:56:56 »

Те ще го вземат, това е ясно, но скоро и тениса също може да отиде при тях.  Smiley Не знам защо но имам чувството че от лятото ТВ+ съвсем ще го издъхнат от към спортни права за сметка на Диема Спорт...

Много  по важно е какво ще стане с Испанското ,ако и него загубят вече става сложно!
Испанското по-добре да отиде в "Нова", понеже поне качеството на картината ще е HD, а не като сега - TV+ да крадат сигнала от арабските спортни канали. Тенисът по-добре да си остане в TV+, за да не изгубят пък съвсем всичко, а и тоя спорт хич не ми допада. TV+ също май имат права за доста тенис турнири и не знам кога им изтичат договорите, така че дори да загубят някой турнир, може да е след 1-2 години.
Report Spam   Logged

break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 277


« Reply #124 on: 25 March 2015 10:53:42 »

Правата на Булсатком за тениса изтичат след тазгодишния Уимбълдън.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #125 on: 25 March 2015 14:56:53 »

Правата на Булсатком за тениса изтичат след тазгодишния Уимбълдън.
Те само за "Уимбълдън" ли имат права? Останал съм с впечатлението, че почти всеки ден излъчват тенис...
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #126 on: 25 March 2015 15:25:12 »

Те само за "Уимбълдън" ли имат права? Останал съм с впечатлението, че почти всеки ден излъчват тенис...
Правата за професионалния тенис са разделени на два пакета. Единия пакет се държи от Евроспорт (US Open, Rolan Garos, Australian Open и няколко други), а другия е от ТВ+ (Уимбълдън и останалите Масърс 1000 серии). До колкото знам са взели и права за част от 500 и 250 сериите, които са по единични права, преди някой се даваха и от Виваком Арена, БТВ Екшън също предаваха. Доста е завъртяно с останалите турнири, но за тези знам, че са така.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #127 on: 25 March 2015 17:08:41 »

Правата за професионалния тенис са разделени на два пакета. Единия пакет се държи от Евроспорт (US Open, Rolan Garos, Australian Open и няколко други), а другия е от ТВ+ (Уимбълдън и останалите Масърс 1000 серии). До колкото знам са взели и права за част от 500 и 250 сериите, които са по единични права, преди някой се даваха и от Виваком Арена, БТВ Екшън също предаваха. Доста е завъртяно с останалите турнири, но за тези знам, че са така.
Аха... Все пак е по-добре TV+ да си излъчват тениса, пък испанското да отиде в Diema Sport, за да бъде поне картината в HD, а не да гледам краден сигнал от арабски канали, както казах по-горе...
Report Spam   Logged

edinicata
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 474


« Reply #128 on: 25 March 2015 17:13:36 »

И ако купят и Испанското къде ще го дават все пак канала не е разтегателен. Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #129 on: 25 March 2015 17:28:14 »

И ако купят и Испанското къде ще го дават все пак канала не е разтегателен. Grin
Махат Трейс Спортс, слагат на негово място Нова Спорт с онова другото лого и хоп - готово.  Grin
Report Spam   Logged
Milen84
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 144


« Reply #130 on: 25 March 2015 17:43:33 »

И ако купят и Испанското къде ще го дават все пак канала не е разтегателен. Grin

Чи по Нова спорт сега какво дават освен чемпиъншип или ше измислят още един канал не е трудно!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #131 on: 25 March 2015 18:33:45 »

И ако купят и Испанското къде ще го дават все пак канала не е разтегателен. Grin
Мачовете от испанското са предимно вечер (с 1-2 часа по-късно от английските), тъй че не е сложно да се измисли. Иначе английските мачове си ги дават предимно по Diema и Nova Sport, та по Diema Sport си имат достатъчно свободно ефирно време...
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #132 on: 25 March 2015 22:53:00 »

Май приключиха с Формула 1. Състезанието тази седмица не фигурира в програмата...
Report Spam   Logged
Milen84
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 144


« Reply #133 on: 25 March 2015 23:18:19 »

Чакат до последно да падне цената ,все пак са доказани мошенници!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #134 on: 26 March 2015 00:39:59 »

Чакат до последно да падне цената ,все пак са доказани мошенници!
Това ли било? А аз се чудя защо не купуват правата за целия сезон...  Grin
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #135 on: 26 March 2015 10:49:27 »

Имайте предвид че лицензодателя е доста голяма фирма и едва ли продават на парче, най-вероятно е пропаднала сделката
Report Spam   Logged
Milen84
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 144


« Reply #136 on: 26 March 2015 11:12:28 »

Това ли било? А аз се чудя защо не купуват правата за целия сезон...  Grin

Аве кажи ти къде е проблема като не е в парите,то ако беше много евтино Булсата щяха да си го вземат!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #137 on: 26 March 2015 12:57:56 »

Аве кажи ти къде е проблема като не е в парите,то ако беше много евтино Булсата щяха да си го вземат!
Явно не си ми разбрал иронията... Според мен, както вече няколко пъти казах, няколко телевизии се надцакват коя да вземе правата и все още никоя не ги е взела. Затова и Diema Sport преди 2 седмици обявиха, че ще дават само първото състезание, а не целия сезон.

Имайте предвид че лицензодателя е доста голяма фирма и едва ли продават на парче, най-вероятно е пропаднала сделката
Или е така, както съм написал по-горе, или просто никой не проявява интерес и Diema Sport са взели само първото състезание, за да видят какъв ще е рейтинга. Ако са доволни, предполагам, че ще вземат целия сезон. Все пак трябва и през лятото да дават нещо по канала, а тогава футболните първенства почиват...  Smiley
Report Spam   Logged

edinicata
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 474


« Reply #138 on: 26 March 2015 13:19:59 »

И колко народ ще стане в Неделя в 7 сутринта за да гледа Ф1.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #139 on: 26 March 2015 13:28:36 »

И колко народ ще стане в Неделя в 7 сутринта за да гледа Ф1.
За хората, които са фенове на този тип спорт, едва ли часът е от голямо значение. Аз даже съм гледал футболни мачове в 2-3 през нощта, а не съм кой знае какъв фен на футбола...
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy