BG TV Talk
29 March 2024 00:06:21
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV Web, VOYO и диг. съдържание | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 12   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV Web, VOYO и диг. съдържание | новини и коментари  (Read 56048 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Online Online

Posts: 917



WWW
« on: 23 October 2013 15:49:29 »

имам един ваучер за 15 дни безплатен достъп до Voyo, и честно казано е по-добре, отколкото си го представях.. Каквото гледаш не е нужно да се зарежда и няма никакви реклами.. Само понеже нямах време да чета ми е малко неясна информацията за цените и абонаментите. Според мен трябва да го напишат по-разбираемо.

Погледна ли тук - http://voyo.bg/priceplans ? За един месец цената е 8 лева, за 3 месеца - 21 лева, а за една година - 64 лева. Цените в кръгчетата са изчислените цени за месец при различните планове. Ако искаш абонамент за 15 дни, трябва да и абонат на Виваком, и ще можеш да платиш през SMS. Като до колкото знам именно при този тип абонамент има включено автоматично подновяване, което ако не искаш да ти се поднови и да натрупаш сметка трябва да си го изключиш. Иначе аз съм много доволен от сайта, потребител съм вече от повече от година. Не съм имал проблеми.
Report Spam   Logged



Pages: [1] 2 3 ... 12   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy