BG TV Talk
28 March 2024 23:09:41
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV Web, VOYO и диг. съдържание | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 12   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV Web, VOYO и диг. съдържание | новини и коментари  (Read 56046 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« on: 14 October 2013 17:36:40 »


Онлайн портфолио на bTV Media Group:
btv.bg
btvnovinite.bg
bTV Plus (AVOD платформа)
VOYO (SVOD платформа)
LadyZone
btvsport.bg
businessnovinite.bg
DaliVali
Zodia
• корпоративни сайтове на радиата от bTV Radio Group

Дигитално съдържание/Digital extensions:
• подкаст "За спорта без клишета" (btvsport.bg)
• подкаст "Малки разговори с LadyZone" (LadyZone)
• подкаст "Двама геймъри и половина" (btvsport.bg)
• видео поредица "Жените на България" (btvnovinite.bg/btvsport.bg/LadyZone)
• видео поредица "В ръкавиците на Пулеви" (btvsport.bg)
"По-късното шоу на Николаос Цитиридис" (bTV Plus)
онлайн игра "Стани богат" (btv.bg)
"Още от България търси талант" (talant.btv.bg)
"Survivor зад кадър" (survivor.btv.bg)
"Търси се... какво не видяхте?" (btv.bg)
"Животът на Жоро" (btv.bg)
"Съвети от кухнята с Chef Роу" (btv.bg)

Стари/неактивни онлайн поредици:
• "Животът зад Фермата" (fermata.btv.bg)
• "Гласът зад кадър" (glasat.btv.bg)
• "Masterchef за ненаситните" (masterchef.btv.bg)
• видео поредица "Игрите на Флори и Митко" (btvnovinite.bg)
• подкаст "COVID-19: ваксините" (btvnovinite.bg)
• "40 седмици - пътят на едно дете" (btv.bg)
• "Слънчев бряг коментира Съни бийч" (btv.bg)
• "Съвети за твоя дом" (btv.bg)
• "Папараци - ново 20! Зад кадър!" (btv.bg)
• "Online Мармалад" (btv.bg)
Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #1 on: 21 October 2013 19:53:26 »

имам един ваучер за 15 дни безплатен достъп до Voyo, и честно казано е по-добре, отколкото си го представях.. Каквото гледаш не е нужно да се зарежда и няма никакви реклами.. Само понеже нямах време да чета ми е малко неясна информацията за цените и абонаментите. Според мен трябва да го напишат по-разбираемо.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #2 on: 21 October 2013 22:01:33 »

имам един ваучер за 15 дни безплатен достъп до Voyo, и честно казано е по-добре, отколкото си го представях.. Каквото гледаш не е нужно да се зарежда и няма никакви реклами.. Само понеже нямах време да чета ми е малко неясна информацията за цените и абонаментите. Според мен трябва да го напишат по-разбираемо.
С хубав нет и браузър няма как да не зарежда, особено след като си плащаш. Относно другото – доколкото знам в нета има 2 типа сайтове – едните си покриват разходите и печелят чрез реклами, без да се налага потребителят да заплаща. Въпреки това самият потребител издържа тези сайтове, защото той ще купи рекламирания продукт и така от него парите пак стигат пак до джоба на администраторите на въпросния сайт, само че минават и през ръцете на рекламодателя. Другият вид са тези платени сайтове, в които твоите пари стигат направо при администраторите. Тоест няма как да сложат реклами при положение, че ти пият парите направо. Моето мнение е, че донякъде тези сайтове са едни и същи – дали чрез рекламодатели или направо администраторите пак печелят, но, уви, българският народ трудно го осъзнава и гледа да наплюе всеки подобен проект.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #3 on: 23 October 2013 15:49:29 »

имам един ваучер за 15 дни безплатен достъп до Voyo, и честно казано е по-добре, отколкото си го представях.. Каквото гледаш не е нужно да се зарежда и няма никакви реклами.. Само понеже нямах време да чета ми е малко неясна информацията за цените и абонаментите. Според мен трябва да го напишат по-разбираемо.

Погледна ли тук - http://voyo.bg/priceplans ? За един месец цената е 8 лева, за 3 месеца - 21 лева, а за една година - 64 лева. Цените в кръгчетата са изчислените цени за месец при различните планове. Ако искаш абонамент за 15 дни, трябва да и абонат на Виваком, и ще можеш да платиш през SMS. Като до колкото знам именно при този тип абонамент има включено автоматично подновяване, което ако не искаш да ти се поднови и да натрупаш сметка трябва да си го изключиш. Иначе аз съм много доволен от сайта, потребител съм вече от повече от година. Не съм имал проблеми.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #4 on: 26 October 2013 12:31:37 »

имам един ваучер за 15 дни безплатен достъп до Voyo, и честно казано е по-добре, отколкото си го представях.. Каквото гледаш не е нужно да се зарежда и няма никакви реклами.. Само понеже нямах време да чета ми е малко неясна информацията за цените и абонаментите. Според мен трябва да го напишат по-разбираемо.
С хубав нет и браузър няма как да не зарежда, особено след като си плащаш. Относно другото – доколкото знам в нета има 2 типа сайтове – едните си покриват разходите и печелят чрез реклами, без да се налага потребителят да заплаща. Въпреки това самият потребител издържа тези сайтове, защото той ще купи рекламирания продукт и така от него парите пак стигат пак до джоба на администраторите на въпросния сайт, само че минават и през ръцете на рекламодателя. Другият вид са тези платени сайтове, в които твоите пари стигат направо при администраторите. Тоест няма как да сложат реклами при положение, че ти пият парите направо. Моето мнение е, че донякъде тези сайтове са едни и същи – дали чрез рекламодатели или направо администраторите пак печелят, но, уви, българският народ трудно го осъзнава и гледа да наплюе всеки подобен проект.
Разбира се, че при всички случаи печели админът. Ако той не печелеше, няма смисъл да се правят сайтове...

имам един ваучер за 15 дни безплатен достъп до Voyo, и честно казано е по-добре, отколкото си го представях.. Каквото гледаш не е нужно да се зарежда и няма никакви реклами.. Само понеже нямах време да чета ми е малко неясна информацията за цените и абонаментите. Според мен трябва да го напишат по-разбираемо.

Погледна ли тук - http://voyo.bg/priceplans ? За един месец цената е 8 лева, за 3 месеца - 21 лева, а за една година - 64 лева. Цените в кръгчетата са изчислените цени за месец при различните планове. Ако искаш абонамент за 15 дни, трябва да и абонат на Виваком, и ще можеш да платиш през SMS. Като до колкото знам именно при този тип абонамент има включено автоматично подновяване, което ако не искаш да ти се поднови и да натрупаш сметка трябва да си го изключиш. Иначе аз съм много доволен от сайта, потребител съм вече от повече от година. Не съм имал проблеми.
Сайтът може и да е хубав, ама по торентите ги има същите неща, само че безплатни...  Grin
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #5 on: 29 November 2013 21:11:51 »

Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #6 on: 30 November 2013 18:11:00 »

Ексклузивно!
Ето така(на снимката се вижда само една част от сайта) може би ще изглежда новият сайт btv.bg


Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #7 on: 30 November 2013 18:53:47 »

Ексклузивно!
Ето така(на снимката се вижда само една част от сайта) може би ще изглежда новият сайт btv.bg



Това не е ли скрийншот от reklama.btv.bg, който в момента не ми се отваря? Ако да, то то стои там от доста време, но не знам защо още не го слагат.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #8 on: 02 December 2013 16:54:32 »

Да не видят нещо от Нова и те...  Grin
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #9 on: 02 December 2013 17:15:42 »

Да не видят нещо от Нова и те...  Grin
Както казах, това стои там от доста време, още преди дизайна на Нова.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #10 on: 02 December 2013 18:04:13 »

Когато форума бе открит бях решил да направя хедъри за всички главни теми на bMG. За да направя хедър за тази тема (за bWeb) бях отишъл на reklama.btv.bg, където имаше една видео презентация, която съм виждал преди. Обаче когато го посетих, към средата на октомври, той вече беше с новия си дизайн (сегашния), като още оттогава reklama.btv.bg беше представил как ще изглежда новия bTV.bg. Тоест още през октомври го имаше това изображение от бъдещия bTV.bg. Щеше да го пусна, но явно съм забравил. И сега колегата е посетил същия сайт и го е видял същото нещо, и просто го публикува тук. А от URBN Talk са видели моя отговор, където съм дал линк откъде колегата е взел това изображение. Просто са се сетили да прегледат изображението. А аз линк към видео презентацията си намерих от интернет архиватора.
В заключение: този дизайн е оповестен още отпреди средата на октомври, преди Нова да пусне новия дизайн на сайта си.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #11 on: 15 January 2014 19:21:16 »

Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #12 on: 04 February 2014 20:56:05 »

http://tvseriesbg.com/2014/02/04/netflix-idva-v-balgariya/

Quote
Най-популярната услуга за стрийминг на сериали и филми в световен мащаб, Netflix, ще бъде достъпна и за българска аудитория.

В момента услугата ограничава достъпа на родния потребител по IP.

Netflix ще стартира в България през юни 2014 година, потвърди членът на борда на директорите на Max Telecom Тони Робинсън, цитиран от Smartnews.bg.

Идеята, която стои зад Netflix, е срещу ниска месечна такса потребителите да имат достъп до хиляди филми и сериали, които могат да гледат по всяко едно време на денонощието. Цената в САЩ варира между 5 и 7 долара.

По думите на Тони Робинсън услугата ще бъде достъпна чрез персонални компютри (PC и Mac), конзоли (PlayStation 3, Xbox), лаптопи и мобилни устройства (смартфони и таблети).

За съжаление все още липсва конкретна цена за услугата, но по всяка вероятност най-накрая единственият еквивалент на Netflix за България, VOYO, ще си има сериозна конкуренция – както на ниво цени и достъпност, така и на ниво съдържание.

Netflix също така продуцира и пуска свои собствени оригинални сериали, сред които House of Cards, Hemlock Grove, Orange Is the New Black, дори поднови отдавна приключилия Arrested Development, а също така и на два пъти прекратения The Killing.

R.I.P VOYO!
Report Spam   Logged

Hater by Design.
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #13 on: 04 February 2014 21:33:04 »

http://tvseriesbg.com/2014/02/04/netflix-idva-v-balgariya/

Quote
Най-популярната услуга за стрийминг на сериали и филми в световен мащаб, Netflix, ще бъде достъпна и за българска аудитория.

В момента услугата ограничава достъпа на родния потребител по IP.

Netflix ще стартира в България през юни 2014 година, потвърди членът на борда на директорите на Max Telecom Тони Робинсън, цитиран от Smartnews.bg.

Идеята, която стои зад Netflix, е срещу ниска месечна такса потребителите да имат достъп до хиляди филми и сериали, които могат да гледат по всяко едно време на денонощието. Цената в САЩ варира между 5 и 7 долара.

По думите на Тони Робинсън услугата ще бъде достъпна чрез персонални компютри (PC и Mac), конзоли (PlayStation 3, Xbox), лаптопи и мобилни устройства (смартфони и таблети).

За съжаление все още липсва конкретна цена за услугата, но по всяка вероятност най-накрая единственият еквивалент на Netflix за България, VOYO, ще си има сериозна конкуренция – както на ниво цени и достъпност, така и на ниво съдържание.

Netflix също така продуцира и пуска свои собствени оригинални сериали, сред които House of Cards, Hemlock Grove, Orange Is the New Black, дори поднови отдавна приключилия Arrested Development, а също така и на два пъти прекратения The Killing.

R.I.P VOYO!

 Най-накрая! Отдавна чакам Netflix да стане достъпен и в България. Аз ще съм им сигурен абонат, стига цените да не се по скъпи от тези в САЩ. А знае ли се дали филмите и сериалите ще имат български превод?
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #14 on: 04 February 2014 21:41:39 »

http://tvseriesbg.com/2014/02/04/netflix-idva-v-balgariya/

Quote
Най-популярната услуга за стрийминг на сериали и филми в световен мащаб, Netflix, ще бъде достъпна и за българска аудитория.

В момента услугата ограничава достъпа на родния потребител по IP.

Netflix ще стартира в България през юни 2014 година, потвърди членът на борда на директорите на Max Telecom Тони Робинсън, цитиран от Smartnews.bg.

Идеята, която стои зад Netflix, е срещу ниска месечна такса потребителите да имат достъп до хиляди филми и сериали, които могат да гледат по всяко едно време на денонощието. Цената в САЩ варира между 5 и 7 долара.

По думите на Тони Робинсън услугата ще бъде достъпна чрез персонални компютри (PC и Mac), конзоли (PlayStation 3, Xbox), лаптопи и мобилни устройства (смартфони и таблети).

За съжаление все още липсва конкретна цена за услугата, но по всяка вероятност най-накрая единственият еквивалент на Netflix за България, VOYO, ще си има сериозна конкуренция – както на ниво цени и достъпност, така и на ниво съдържание.

Netflix също така продуцира и пуска свои собствени оригинални сериали, сред които House of Cards, Hemlock Grove, Orange Is the New Black, дори поднови отдавна приключилия Arrested Development, а също така и на два пъти прекратения The Killing.

R.I.P VOYO!

 Най-накрая! Отдавна чакам Netflix да стане достъпен и в България. Аз ще съм им сигурен абонат, стига цените да не се по скъпи от тези в САЩ. А знае ли се дали филмите и сериалите ще имат български превод?

Няма как такава голяма платформа да се пусне в дадена държава без опция за субтитри/дублажи на сериалите. Силно се надявам, ако има дублажи на анимациите и т.н., да има и опция за оригиналното аудио. Иначе, като цяло, разнообразието ще е огромно. Ползвал съм Нетфликс в UK, а също така успях да пробвам и US версията и разнообразието е просто масивно.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #15 on: 20 March 2014 17:08:48 »

Това недоразумение Войо пропада все повече! Вече няма да излъчват премиерно сериалите си 7 дни по - рано по Войо, а само 24 часа по - рано. Хората на тяхната фейсбук страница направо ги съсипват, защото са ги излъгали.. Да идва Нетфликс и тази смотана услуга наречена Войо да отива в небитието!
Report Spam   Logged

Hater by Design.
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #16 on: 20 March 2014 18:00:36 »

Да идва, но в ме съмняват бтв да си дадат доброволно сериалите (дори за пари), на факта че ще избягат и без това 100-тината човека с постоянен абонамент там е обнадеждаващ. Дано само от Нетфликс се съобразят спрямо икономическото ни състояние, с музиката е ясно, там Музикаутор ги дават за почти без пари правата и това им позволява да пускат по-евтини тарифи.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #17 on: 20 March 2014 18:39:54 »

Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #18 on: 20 March 2014 18:47:26 »

My TV е достъпна само извън България!
naskox - Ху Кеърс за пропадналите сериали на бТВ? Голям праз, че няма да ги има на Нетфликс. Да си ги пускат по телевизията и да си се бият в гърдите колко са велики. Тази мизерия Войо върви от няколко години, а има само 20 - тина сериала и 200 - тина филма. Просто жалка работа.

Относно месечната такса за Нетфликс - най - вероятно около 10 - тина лева.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #19 on: 20 March 2014 18:55:53 »

Епизодите на българските сериали най-адекватното решение е да ги пуснат свободно за гледане на територията на България в официалните им сайтове. Вече за ексклузивните епизоди седмица преди ефира може да ги пускат в платената платформа. Наскоро четох едно изследване на Капитал относно нагласите в България за платено VOD съдържание в интернет. Резултат: докато ги има Замунда, Арена,Youtube-mp3.org и други подобни това нещо стабилна почва в България НЯМА! Българинът, който се абонира за платени платформи е или просто такъв, харесващ изрядното или човек, нямащ какво да прави с излишъка от доходите си. За останалите - до като го има фрее някъде си, за платеното никога не би си и помислил. Това е положението.
Report Spam   Logged
Pages: [1] 2 3 ... 12   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy