BG TV Talk
28 March 2024 22:59:14
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV – пролет/лято 2015 | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV – пролет/лято 2015 | новини и коментари  (Read 18691 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #80 on: 20 June 2015 02:42:59 »

"Нова" не са се отказали от сериалите, а просто чакаха някой блокбъстър като "Под прикритие". "Етажна собственост" не знам дали има смисъл да го довършват, понеже минаха 2 години от последния му сезон. Всмисъл - повечето зрители вече са го забравили, пък и каквото и да си говорим, сериалът не беше нищо особено - просто ставаше за запълване на свободно време, но е класи под "Под прикритие" и "Дървото на живота", които лично на мен са ми фаворити. В крайна сметка в момента тече кастинг за "София - ден и нощ" - реалити сериал, който би трябвало да се излъчва есента.

Кои са тези два сериала на БНТ? Единият ясно, че е "Под прикритие", ама за друг не се сещам...

По темата: "ьТВ" бяха забравили да си променят програмата в последния момент, ама ето, че го направиха отново... В момента върви епизод на "С Русия в сърцето" вместо "Връзки". Последните два епизода на "Връзки" ще са следващата седмица в сряда и четвъртък, а в петък отново ще има дълъг епизод на "С Русия в сърцето". Испанският сериал "Нишките на съдбата" се очертава да стартира на 1 юли.
Сега вместо "Нишките на съдбата" ще излъчват италиански сериал - "Бог да ни е на помощ" и то всеки делник. Истински истории също пада от програмата. Явно пазят епизодите за есента, защото видяха, че имат високи рейтинги..
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy