BG TV Talk
28 March 2024 12:52:14
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV – пролет/лято 2015 | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6]   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV – пролет/лято 2015 | новини и коментари  (Read 18683 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #100 on: 17 July 2015 23:18:16 »

Не съм съгласен, срещу тази поредна брадър идиотщина и турската сапунка е злато.
Зависи от гледната точка. Аз например съм върл привърженик на повечето риалити предавания и върл противник на всякакъв вид сапунки. При теб явно е обратното...
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #101 on: 17 July 2015 23:33:51 »

Зависи от гледната точка. Аз например съм върл привърженик на повечето риалити предавания и върл противник на всякакъв вид сапунки. При теб явно е обратното...
Отдавна нямам възможност да гледам прайтайм сапунките, но ако някоя вечер седна определено ще ги предпочета пред вече преизтъркания (за мен поне) брадър.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #102 on: 18 July 2015 15:36:24 »

Отдавна нямам възможност да гледам прайтайм сапунките, но ако някоя вечер седна определено ще ги предпочета пред вече преизтъркания (за мен поне) брадър.
Според мен пък сапунките са изтъркани. Предпочитам да се самоубия пред това да гледам как 1 час се развива едно действие, което в нормален сериал би се развило за 10 минути... Иначе рейтингите показват, че интереса към сапунките все повече намалява, за сметка на нормалните сериали и реалититата.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #103 on: 18 July 2015 21:35:46 »

В 22:30ч. ще върви сериалът "Черни платна" (Black Sails). В този сериал има много еротика според мен е рано  22:30ч
Опитах се да изгледам епизод 1 на сериала, но не успях. Прекалено бавно се развива действието, а такива поредици не ги понасям изобщо. Като цяло рядко се случва някоя българска телевизия да излъчва сериал, който наистина да ми хареса...
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #104 on: 19 July 2015 23:00:52 »

Опитах се да изгледам епизод 1 на сериала, но не успях. Прекалено бавно се развива действието, а такива поредици не ги понасям изобщо. Като цяло рядко се случва някоя българска телевизия да излъчва сериал, който наистина да ми хареса...
И аз не харесвам сериали, които се развиват бавно, но е факт, че въпреки това са страшно интересни (Game of Thrones, Penny Dreadful). Преди време мислех да гледам Черни платна, но все още не съм се навил напълно..
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #105 on: 19 July 2015 23:41:53 »

И аз не харесвам сериали, които се развиват бавно, но е факт, че въпреки това са страшно интересни (Game of Thrones, Penny Dreadful). Преди време мислех да гледам Черни платна, но все още не съм се навил напълно..
Game of Thrones си е страхотен сериал и не бих могъл да кажа нищо против него. Факт е, че действието не е от най-динамичните, но въпреки това е шедьовър. Единственото негативно нещо, което бих могъл да кажа е, че последният сезон ми се стори прекалено софт както от към кървища, така и от към еротични сцени. Penny Dreadful не съм го гледал, но какво е твоето мнение все пак?
Report Spam   Logged

lubomir
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #106 on: 19 July 2015 23:49:06 »

Най-хубавият и интересен сериал в ефира в момента е „Новите съседи“ по bTV Comedy от 20:30, във vbox7 в момента е най-гледаният сериал (изпреварва турския), а във фейсбук е най-коментирания в момента сериал в България, според мен рейтингите трябва и от онлайн да се измерват и от това колко е обсъждан, така съседите бият всички други сериали, които се излъчват и не случайно, сериалът наистина е много интересен и хубав, направо заслужава „Еми“!
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #107 on: 20 July 2015 04:01:14 »

Game of Thrones си е страхотен сериал и не бих могъл да кажа нищо против него. Факт е, че действието не е от най-динамичните, но въпреки това е шедьовър. Единственото негативно нещо, което бих могъл да кажа е, че последният сезон ми се стори прекалено софт както от към кървища, така и от към еротични сцени. Penny Dreadful не съм го гледал, но какво е твоето мнение все пак?
Не казвам нищо против него, просто последният сезон беше най-слабият, освен последните 3 епизода. Penny Dreadful също е с много кървища (вампири) и секс сцени, без срам (както в Game of Thrones). Действието се развива бавно, но е увлекателен и проследява събитията от 1891 година. Не е исторически, само епохата, но е интересно да гледаш такъв тип сериал, атмосферата е доста мрачна и потискаща, но точно в това се корени чарът на сериала. Наскоро го подновиха за трети сезон. Аз тепърва ще гледам втори, но първи със сигурност ми хареса. Трябва да гледаш повече от един епизод, за да те заинтригува и въведе напълно в историята си.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #108 on: 20 July 2015 09:15:16 »

Не казвам нищо против него, просто последният сезон беше най-слабият, освен последните 3 епизода. Penny Dreadful също е с много кървища (вампири) и секс сцени, без срам (както в Game of Thrones). Действието се развива бавно, но е увлекателен и проследява събитията от 1891 година. Не е исторически, само епохата, но е интересно да гледаш такъв тип сериал, атмосферата е доста мрачна и потискаща, но точно в това се корени чарът на сериала. Наскоро го подновиха за трети сезон. Аз тепърва ще гледам втори, но първи със сигурност ми хареса. Трябва да гледаш повече от един епизод, за да те заинтригува и въведе напълно в историята си.
Значи определено ще го гледам и него.

Най-хубавият и интересен сериал в ефира в момента е „Новите съседи“ по bTV Comedy от 20:30, във vbox7 в момента е най-гледаният сериал (изпреварва турския), а във фейсбук е най-коментирания в момента сериал в България, според мен рейтингите трябва и от онлайн да се измерват и от това колко е обсъждан, така съседите бият всички други сериали, които се излъчват и не случайно, сериалът наистина е много интересен и хубав, направо заслужава „Еми“!
Много приятели са фенове на този сериал, ама лично на мен хич не ми допада. Не знам защо, но като цяло испанското кино не ми е особено по вкуса...
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #109 on: 20 July 2015 18:37:44 »

Испанските комедии много ми се издигнаха в очите, уникални са. Три продукции знам, и трите са ме впечатлили много. Радвам се, че вървят с голям успех и у нас. Малко недовесни (както казваме тук Grin ) слотове, затова в момента НС гледам на Voyo, където е и един от най-гледаните сериали.
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #110 on: 20 July 2015 19:06:40 »

Много приятели са фенове на този сериал, ама лично на мен хич не ми допада. Не знам защо, но като цяло испанското кино не ми е особено по вкуса...
С ръка на сърцето мога да кажа, че испанските сериали по нищо не отстъпват на американските. Испанците са царе на комедията! И досега най-добрият сериал, който съм гледам е испански - "Интернатът" - съчетава мистерия, трилър, научна фантастика. Нямам забележки към този сериал, 1 час и 10 минути, които постоянно те държат в напрежение в продължение на 7 сезона. Финалът е неочакван и до последно не знаеш кой герой от кои играе - добър ли е или лош. Няма въпрос, който да не е получил отговор. Изобщо само хубави нещо мога да напиша за този сериал. Горещо препоръчвам. Колкото до испанските комедии, и до днес най-добрият за мен си остава "Моите мили съседи".
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #111 on: 20 July 2015 19:55:39 »

Според мен най-интересните испански сериали са "Щурите съседи", "Новите съседи" и "Физика или химия".
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #112 on: 20 July 2015 21:14:18 »

Няма испански сериал, който да не ми е харесал: всичките "съседи", "Интернатът", "Корабът", "Хората на Пако", "Гран хотел", "Физика или химия", "Los protegidos" ...
Report Spam   Logged
bonki
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 45


« Reply #113 on: 20 July 2015 21:50:57 »

Няма испански сериал, който да не ми е харесал: всичките "съседи", "Интернатът", "Корабът", "Хората на Пако", "Гран хотел", "Физика или химия", "Los protegidos" ...

Аз за "Корабът" гласувам с две ръце, ако го пуснат според мен няма да сгрешат.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #114 on: 06 August 2015 14:09:32 »

„Истински истории” със звездна подкрепа – от 20 август по bTV

Най-успешният и коментиран риалити сериал у нас „Истински истории” ще изненада зрителите на bTV с нови епизоди в разгара на лятото  – от 20 август, четвъртък и петък от 21.30 часа.

За да подкрепят посланието на предаването – че за всеки проблем има решение - в новите серии на „Истински истории” по необичаен начин ще се включат няколко популярни лица. Сред тях са Иво Танев, Кали, Ива Екимова, Кристина Патрашкова, Кристо и Ваня Червенкова. Те ще се появят в сцени от епизодите, без да се намесват в базираните на действителни случаи сценарии.

“Истински истории” се наложи не само като най-успешния риалити сериал у нас, но и като първия по рода си телевизионен проект, в който зрителите откриват помощ, терапия и вдъхновение за промяна. Затова екипът на предаването прави още по-внимателен подбор на казусите от практиката на психолога Ани Владимирова. Самота, сексуални зависимости, свръхамбиции, криза на третата възраст са само част от личностните конфликти, които ще завладеят вниманието на зрителите, за да покажат, че има изход и от най-заплетените житейски ситуации.
Поредното разминаване на програмата с тарифата. Въпросът е какво ще излъчват от 17 до 19 август в 21:30ч., както и какво ще има по принцип в дните от понеделник до сряда, понеже доколкото разбрах от статията, "Истински истории" ще са само в четвъртък и петък...
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #115 on: 06 August 2015 14:13:30 »

Поредното разминаване на програмата с тарифата. Въпросът е какво ще излъчват от 17 до 19 август в 21:30ч., както и какво ще има по принцип в дните от понеделник до сряда, понеже доколкото разбрах от статията, "Истински истории" ще са само в четвъртък и петък...
Детската Евровизия
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #116 on: 06 August 2015 14:27:30 »

Детската Евровизия
Ми, нямаше да е лошо и в тарифата да го отразят, ама що ли се чудя изобщо... При "ьТВ" вече почти всеки месец има разминавания между тарифата и програмата...  Angry
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 4 5 [6]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy