BG TV Talk
29 March 2024 00:04:33
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA – пролет/лято 2015 | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA – пролет/лято 2015 | новини и коментари  (Read 14542 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #20 on: 17 February 2015 12:08:52 »

Тарифата за март: http://static2.novatv.bg/public/doc/doc/nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_march_2015.xls.xls

На 14 март започва "Комбина" (предаването на Лора Крумова и Галя Щърбева). То ще се излъчва всяка събота от 15:00 до 18:00ч.

Праймтаймовата програма я пиша по дни, понеже има страшни въртежи на почти всяко предаване...

02 март (понеделник)
20:00 Филм
23:00 "Господари на ефира"

03 март (вторник)
20:00 "Като две капки вода" - старт на сезон 3
22:00 "Господари на ефира"
22:30 "Скандал"

04-06 март (сряда-петък)
20:00 "Съдби на кръстопът"
21:00 "Елементарно, Уотсън"
22:00 "Господари на ефира"
22:30 "Скандал"

09 март (понеделник)
20:00 "Като две капки вода"
23:00 "Господари на ефира"

10 март (вторник)
20:00 "Съдби на кръстопът"
21:00 "Кошмари в кухнята" - старт на сезон 2
22:00 "Господари на ефира"
22:30 "Скандал" - финал на сезона

11 март (сряда)
20:00 "И аз го мога" - старт на сезон 1
23:00 "Господари на ефира"

12 март (четвъртък)
20:00 "Съдби на кръстопът"
21:00 "Кошмари в кухнята"
22:00 Ново реалити, за което не пише нищо - старт на сезон 1
23:00 "Господари на ефира"

13 март (петък)
20:00 "Съдби на кръстопът"
21:00 Филм
23:00 "Господари на ефира"

17 март (вторник)
20:00 "Съдби на кръстопът"
21:00 "Женени от пръв поглед" - старт на сезон 1
23:00 "Господари на ефира"

В събота и неделя си има филми от 20:00ч. Филмът на 2 март не знам какъв ще е, но ще е 3 часа, както съм отбелязал по-горе.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #21 on: 18 February 2015 11:55:31 »

Шоу на ръба на възможното тръгва по Нова

10 звезди в продължение на 12 седмици ще поемат пред очите на публиката в ефира на Нова предизвикателства, които и самите те не са предполагали, че  могат да преодолеят. „И аз го мога” е международен формат, който по уникален начин съчетава шоу и изпитание, забавление и яростна конкуренция, спектакъл и състезателен дух.

10-те участници  ще поставят на изпитание психическата и физическата си издръжливост, сръчността и артистизма си, за да докажат на себе си и на зрителите, че ще се борят докрай за победа. Те не се страхуват  от неуспеха, имат смелостта да бъдат истински звезди, а шоуто и тръпката от неизвестното е над всичко за тях.

Във всеки епизод на зрелищното риалити ще наблюдаваме на живо 5 различни и ефектни предизвикателства, представени от професионалист. После всяка от 10-те звезди ще трябва да избере един от номерата, който  да изпълни пред очите на критичното жури и публиката. Те ще имат на разположение една седмица да репетират с помощта на специалист и да извадят максимума от физическите, психическите и артистичните си възможности. За едно и също изпълнение, един срещу друг ще застават две звезди, а след това журито ще определи коя от тях се е справила по-добре. Така претендентите за най-добро изпълнение ще останат 5-ма. Следващата стъпка е всеки член на журито да елиминира  по още един участник,  докато останат двама финалисти за вечерта. Зрителите обаче са тези, които ще имат последната дума – техният вот ще определи седмичния фаворит. Всяка седмица звездите ще трупат точки, които им помагат да стигнат до финала, а големият победител ще бъде един.

Един ще бъде и водещият, който ще превежда участници и зрители през джунглата от предизвикателства. Неговата роля е повече от трудна, защото той също ще бъде въвлечен в приключението „И аз го мога”, като поеме своята доза предизвикателства.

„И аз го мога” се излъчва с голям успех в Италия, Испания, Бразилия, Мексико, Португалия, Румъния, Русия. Много големи международни звезди вече са минали през предизвикателствата на „И аз го мога”. Паметен момент в Русия е изпълнението на манекенката, актриса и водеща Олга Бузова, която прави шеметно изпълнение на трапец без осигурителни въжета още в първия епизод на състезанието. В Италия звездите тичат на огромни кокили, жонглират с пет топки, гълтат огън, а любимото изпълнение на Аманда Лиър, която е член на журито в италианския формат, е сложен танц, включващ въртене на тесто за пица с ръце.

Как продуцентът Маги Халваджиян, чиято първа професия е цирков артист, ще предизвика любимите български звезди и ще успеят ли те да издържат на темпото на професионалистите, под критичния поглед на журито, ще разберем месец март в уникалния шоу-спектакъл „И аз го мога”  само по Нова.
Това определено ще го гледам! Иначе стартът е на 11 март (сряда) от 20:00ч.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #22 on: 18 February 2015 14:26:11 »

Вчера излезе тарифата за март и вече почнаха с промените...  Grin "Като две капки вода" на 3 март ще е от 21:00ч., но все още нямам информация какво ще се излъчи от 20:00 до 21:00ч.
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #23 on: 18 February 2015 14:50:13 »

Съдби на кръстопът - празничен епизод  Afro  Afro  Afro
Report Spam   Logged
milen
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 31


« Reply #24 on: 18 February 2015 21:24:58 »

Тупарев без проект ли остава в този тв сезон?  Huh?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #25 on: 18 February 2015 22:37:36 »

Тупарев без проект ли остава в този тв сезон?  Huh?
Поне засега - да. Не знам кой ще прави "Женени от пръв поглед" (най-вероятно Краси Ванков) и мистериозния реалити проект, за който още нищо не е разкрито.

Иначе е факт още една промяна по програмата:

"Кошмари в кухнята" стартира на 5 март от 21:00ч. и ще си върви само в четвъртъците. На 10 март от 21:00ч. ще се излъчи последният епизод за сезона на "Елементарно, Уотсън".
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #26 on: 19 February 2015 18:16:06 »

Обновената (надявам се и окончателна програма):

3 март (вторник)
20:00 "Съдби на кръстопът"
21:00 "Като две капки вода" - старт на сезон 3
23:00 "Господари на ефира"
23:30 "Код: Червено" - премиера

4 март (сряда)
20:00 "Съдби на кръстопът" - 2 епизода
22:00 "Господари на ефира"
22:30 "Елементарно, Уотсън"

5 март (четвъртък)
20:00 "Съдби на кръстопът"
21:00 "Кошмари в кухнята" - старт на сезон 2
22:00 "Господари на ефира"
22:30 "Елементарно, Уотсън"

6 март (петък)
20:00 "Съдби на кръстопът"
21:00 Филм
23:00 "Господари на ефира"

10 март (вторник)
20:00 "Съдби на кръстопът" - 2 епизода
22:00 "Елементарно, Уотсън"
23:00 "Господари на ефира"

12 март (четвъртък)
20:00 "Съдби на кръстопът"
21:00 "Кошмари в кухнята"
22:00 "Мистични истории" - старт на сезон 1
23:00 "Господари на ефира"
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #27 on: 22 February 2015 21:30:47 »

http://novatv.bg/accents/view/6242/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B8-%D1%81%D1%8A%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%9F%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D1%88%D0%BA%D0%B0/

Явно става въпрос за новото тайнствено предаване, което се казва "Мистични истории". Нямам представа обаче каква ще му е тематиката...
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #28 on: 25 February 2015 16:12:26 »

2 март (понеделник)
20:00 "Жана д'Арк"
23:00 "Господари на ефира"

6 март (петък)
20:00 "Съдби на кръстопът"
21:00 "Призрачен ездач: Духът на отмъщението" - премиера

Малко странен избор на филми са направили от "Нова". "ьТВ" по същото време ще излъчва съответно българските продукции "Живи легенди" и "Столичани в повече". Столичните доста се изтъркаха в последните 2-3 сезона, та в петък може би "Нова" ще имат по-висок рейтинг, но в понеделник съм убеден, че "Живи легенди" ще е лидер. Гледал съм филма и е доста добро попадение в сравнение с останалите ни продукции през последните 4-5 години.
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #29 on: 25 February 2015 17:08:56 »

2 март (понеделник)
20:00 "Жана д'Арк"
23:00 "Господари на ефира"

6 март (петък)
20:00 "Съдби на кръстопът"
21:00 "Призрачен ездач: Духът на отмъщението" - премиера

Малко странен избор на филми са направили от "Нова". "ьТВ" по същото време ще излъчва съответно българските продукции "Живи легенди" и "Столичани в повече". Столичните доста се изтъркаха в последните 2-3 сезона, та в петък може би "Нова" ще имат по-висок рейтинг, но в понеделник съм убеден, че "Живи легенди" ще е лидер. Гледал съм филма и е доста добро попадение в сравнение с останалите ни продукции през последните 4-5 години.
Реално „Столичани в повече“ и този филм ще се засекат само половин час. А и мисля, че като за начало на сезона ще си има високи рейтинги, като от втори епизод вече може да паднат драстично.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #30 on: 25 February 2015 19:14:38 »

Реално „Столичани в повече“ и този филм ще се засекат само половин час. А и мисля, че като за начало на сезона ще си има високи рейтинги, като от втори епизод вече може да паднат драстично.
Нещо не смяташ правилно - "Столичани в повече" е от 21:30 до 22:30ч., а филмът - от 21:00 до 23:00ч. Засичат се напълно, като филмът започва 30 минути по-рано и свършва 30 минути по-късно от "Столичани в повече".
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #31 on: 25 February 2015 21:16:23 »

Нещо не смяташ правилно - "Столичани в повече" е от 21:30 до 22:30ч., а филмът - от 21:00 до 23:00ч. Засичат се напълно, като филмът започва 30 минути по-рано и свършва 30 минути по-късно от "Столичани в повече".
Хммм, вчера прочетох някъде, че ще е от 20:00 първият епизод. Както и да е, със сигурност ще съберат повече рейтинг от този филм.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #32 on: 26 February 2015 00:13:42 »

Хммм, вчера прочетох някъде, че ще е от 20:00 първият епизод. Както и да е, със сигурност ще съберат повече рейтинг от този филм.
Ми, в 21:30ч. го рекламират, поне засега...  Grin Все пак имат цяла седмица да му сменят часа, ама няма да има смисъл, понеже срещу филма имат по-голям шанс за победа, отколкото срещу "Съдби на кръстопът".
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #33 on: 01 March 2015 13:25:57 »

След като "ьТВ" преместиха старта на MasterChef в 20:00ч., "Нова" също направиха поредна промяна в програмата си за 3 март:

20:00 "Като две капки вода" - старт на сезон 3
22:00 "Съдби на кръстопът"
23:00 "Господари на ефира"
23:30 "Код червено" - премиера
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #34 on: 04 March 2015 15:02:20 »

http://novatv.bg/accents/view/6242/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B8-%D1%81%D1%8A%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%9F%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D1%88%D0%BA%D0%B0/

Явно става въпрос за новото тайнствено предаване, което се казва "Мистични истории". Нямам представа обаче каква ще му е тематиката...
След като стана ясно какво ще е "Мистични истории", явно този кастинг е за друго предаване. Като гледам промото, май ще е нещо от типа на Twister, което вървеше преди 6-7 години по несъществуващата вече GTV.

"Мистични истории" пък по-скоро ми звучи като нещо от типа на "Големите загадки", което вървеше преди 3-4 години по "ьТВ".
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #35 on: 10 March 2015 14:24:01 »

Евелина Павлова е водещата на „Женени от пръв поглед”

Една от най-чаровните дами в българския ефир Евелина Павлова е водещата на „Женени от пръв поглед”. „Моята роля е на човека, който стиска палци”, определя тя ролята си на водеща в социалния експеримент от 17 март в ефира на Нова.

„Изненадана съм, че толкова кадърни, красиви и общителни млади хора избират този метод за намиране на половинка. Аз съм романтичка по душа, вярвам в принца на белия кон и за мой късмет го срещнах в точното време. Щом хората са избрали алтернатива, за да срещнат техния принц или принцеса, значи животът вече е малко по-различен. Но аз одобрявам и научния подход и ще се радвам да се получи, защото в крайна сметка целта е една – дълга и щастлива връзка”, коментира тя.

Зрителите познават Евелина Павлова от малкия екран, след като в продължение на няколко сезона беше водеща на предаването „Аз обичам България” по Нова. Сега е отдадена на най-важната професия за всяка жена - майчинството.

„Евелина е перфектната водеща за това предаване. Тя е позитивна, държи на семейните ценности, истински заинтригувана е от социалния експеримент и влага в него лично отношение” – коментира избора на водещата продуцентът Витомир Саръиванов.

Евелина Павлова признава, че в първия момент била със смесени чувства относно експеримента, но след като научила всички детайли, била сигурна, че това е нещо уникално и иска да бъде част от него. „В минутата, в която ги видях, разбрах, че става дума за нещо напълно различно. Това трябва да се види. Емоциите и вълненията на тези хора са толкова интригуващи, имаш чувството, че и ти си на път да застанеш пред олтара с непознат”.

В социалния експеримент „Женени от пръв поглед” зрителите ще проследят живота на три двойки, които се виждат за първи път на сватбата си. След прецизна селекция, основана изцяло на научна база, всеки ще срещне определената си половинка. След един месец интензивен съвместен живот, по време на който двойките ще преминат през различни изпитания и ситуации, те ще разберат дали наистина са открили човека до себе си, онзи, с когото да бъдат едно цяло.

Не пропускайте старта на „Женени от пръв поглед” - на 17 март, вторник, от 21.00 ч. по Нова.
Report Spam   Logged

maxx
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 66


« Reply #36 on: 13 March 2015 12:24:28 »

Снощи се загледах за кратко в недоразумението "Мистични истории".
По-измислено и от "Съдби на кръстопът". Изтъпанали ми някакви врачки, гадателки, екстрасенси и психолози, както и един "свещеник-екзорсист". Това последното не го бях чувал... Супер измислени истории, базирани на болните фантазии на някой си сценарист...
Лично мнение, без да го налагам Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #37 on: 20 March 2015 18:55:14 »

Тарифата за април: http://www.piero97.com/assets/TV/NTV/2015/15.03.20/Nova_and_Diema_channels_Program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_APRIL_2015_VD.pdf

Промени няма никакви.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #38 on: 25 March 2015 00:25:33 »

Програмата в четвъртък вече ще изглежда така:

22:00 "Господари на ефира"
22:30 "Мистични истории"

Явно предаването има нисък рейтинг и затова го изместват с 30 минути...
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #39 on: 26 March 2015 13:30:36 »

Quote
Между славата и изпитанията в обикновения живот в новото предаване на Нова

Чия корона тежи повече – на кралицата на красотата или на обикновеното момиче? Този въпрос ще зададе най-новото предаване в ефира на Нова „Мис Пепеляшка”. В него обикновено момиче ще напусне живота на село, за да попадне под светлините на прожекторите, а кралица на красотата ще се сбогува с лукса, за да се изправи лице в лице с една сурова и напълно непозната действителност.

На 9 април две коренно различни реалности ще се озоват една срещу друга, а културният шок от тяхната среща ще доведе до серия от любопитни ситуации, въпроси и житейски равносметки. На малкия екран ще оживее сюжетът за бедното момиче, получило шанса да промени съдбата си – една обикновена жена ще се раздели със селото, за да посрещне най-вълнуващата промяна. Тя ще се размени с истинска кралица на красотата и ще заживее в нейните обувки – ще се раздели със скромния си дом, за да прекрачи прага на луксозна къща, ще замени обикновени дрехи със скъпи тоалети, ще изпита удоволствията в живота на богатите, за които никога не се е осмелявала да мечтае. Неочакваната промяна обаче ще донесе със себе си и не малко предизвикателства. Главната героиня ще трябва да покаже, че може да се справи както с лъскавата страна на охолния живот, така и с другата страна на монетата – задълженията и отговорностите на една звезда.

„Мис Пепеляшка” ще провокира зрителите и с още една трансформация, а именно, как кралица на красотата ще свали бляскавите дрехи, за да се превърне в най-обикновено момиче. Ще оцелеят ли скъпите обувки по прашния селски път, как ще я посрещнат хората на село и какво се случва, когато короната на красотата се изцапа с кал?

Чия корона е по-тежка – на кралицата на красотата или на обикновеното момиче?  Първите отговори в „Мис Пепеляшка” – на 9 април по Нова.
Засега не пише в кой слот ще се излъчва предаването, ама няма да се учудя да замени "Мистични истории". Все пак това май е най-слабото предаване в текущия сезон...
Report Spam   Logged

Pages: 1 [2] 3 4   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy