BG TV Talk
19 April 2024 16:05:08
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Като две капки вода | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Като две капки вода | новини и коментари  (Read 19589 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« on: 21 February 2017 00:33:57 »

Още един участник е ясен:
Актрисата София Джамджиева излиза на сцената на "Като две капки вода"

Актрисата ще се изправи пред предизвикателствата на преобразяването от 27 февруари в 20.00 ч. по NOVA

Един от най-запомнящите си участници от първото издание на "Пееш или лъжеш" – актрисата София Джамджиева, ще се присъедини към звездния състав на "Като две капки вода", което стартира от следващия понеделник, 27 февруари, от 20.00 ч. по NOVA. След като впечатли зрителите с визия, вокални данни и чувство за хумор по време на успешния нов формат, дамата ще се отправи към предизвикателствата на шоуто за преобразявания.

"Предаването за мен е една бленувана възможност. Това е прекрасен шанс да работя с креативен и обожаван от мен екип – най-готиното семейство на Балканския полуостров. Преобразяванията ще са голямо изпитание, от доста време не съм била на сцена", разказва Джамджиева, която си пожелава да влезе в обувките на Шер.

Разпознаваемият глас на София озвучава героите в различни пълнометражни филми и сериали. Киното е най-голямата й страст, а професионалната среща със седмото изкуство – сбъдната мечта. Като асистент в холивудски продукции, снимани в България, чаровната блондинка  работи с Гейбриъл Бърн, Патриша Аркет, Колин Фарел и други световноизвестни актъори. 

"Пееш или лъжеш" доказа, че има не само забавен характер, но и потенциал да бъде платформа за нови открития. Поканата към София Джамджиева е доказателство за приемствеността между един нов успешен формат и предаване с вече изградени традиции", коментират от екипа, който обещава големи изненади и колоритни образи в петия сезон на "Като две капки вода".

Не пропускайте старта на "Като две капки вода" на 27 февруари, понеделник, от 20.00 ч. по NOVA.

Феновете могат да си припомнят най-добрите моменти от най-обичаното шоу за звездни преобразявания "Като две капки вода" във Vbox7.com канала, както и на официалната Facebook страница на предаването.

EDIT: Още двама са ясни:
ДесиСлава и Михаела Маринова допълват звездния каст на “Като две капки вода“

ДесиСлава: “Пет години чаках да ме поканят в това шоу!“

ДесиСлава и Михаела Маринова ще допълват с глас, чар и професионализъм новия сезон на “Като две капки вода“, който започва от следващия понеделник, 27 февруари, в 20.00 ч. по NOVA. По време на медийно събитие актьорът и бъдещ участник в шоуто – Башар Рахал, представи двете дами, които оставиха публиката да отгатва появата им по глас и силует. “Пет години чаках да ме поканят в това шоу! Приятелите ми казват, че имам имитаторски талант, който се надявам да ми помогне в преобразяванията. Притеснението ми идва от ролята на хореографията“, разказа ДесиСлава. Талантът на X Factor – Михаела Маринова, не скри вълнението си от предстоящото шоу. “Щастлива съм, че отново ще работя с този професионален екип. Участието ми ще ме научи да бъда още по-дисциплинирана и още по-добър артист“, сподели носителката на наградите на БГ Радио за дебют, песен и видео.

“Качествата, които трябва да притежава един артист в шоуто за преобразявания са комплексни. Не всеки би издържал 4-часов грим, репетиции с вокални педагози, хореографи и изучаване на нов образ в рамките на седмица“, издаде продуцентът на “Като две капки вода“. Като пример Магърдич Халваджиян посочи Башар Рахал. “Той е бил на сцената на Бродуей, има и изключително разнообразен опит в киното. Това е духът на участниците в шоуто!“, разказа той. По време на предстоящия пети сезон, който стартира следващия понеделник, 27 февруари, от 20.00 ч. в ефира на NOVA, феновете ще имат възможността да подкрепят своите фаворити по-усилено от всякога. “Таза година “предизборно“ цената на sms-ите за гласуване ще бъде 4 пъти по-ниска от досегашната. От 1,20 лева всеки зрител ще може да подкрепя своя фаворит на цена от 0,30 лв.“, обяви Маги, допълвайки, че след родината на формата – Испания, България е на една от първите позиции по гледаемост сред световните му вариации. Успехът до голяма степен се дължи на новаторския подход и запомнящите се водещи.

Не пропускайте старта на “Като две капки вода“ на 27 февруари, понеделник, от 20.00 ч. по NOVA.

Феновете могат да си припомнят най-добрите моменти от най-обичаното шоу за звездни преобразявания "Като две капки вода" във Vbox7.com канала, както и на официалната Facebook страница на предаването.
За Десислава и Виктор Калев се оказаха верни слуховете, та остава да видим дали Евгени Минчев и Пламен Богданов също ще са част от шоуто. До момента официално обявените участници са Миро, Десислава, Башар Рахал, София Джамджиева и Михаела Маринова, та имат още трима да обявят. Журито е ясно - Фънки, Виктор Калев и Йорданка Христова.
Report Spam   Logged



Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy