BG TV Talk
19 April 2024 20:07:01
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Като две капки вода | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Като две капки вода | новини и коментари  (Read 19596 times)
0 Members and 6 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« on: 22 February 2017 17:29:32 »

Въх... Тия избиха рибата... Люси Дяковска също ще участва в новия сезон:
Люси Дяковска предизвиква себе си в “Като две капки вода“

“Това шоу дава възможност на артистите да надскочат собствените си граници“, заяви популярната изпълнителка

Неизчерпаема енергия, концентрация в хореографията и сериозни вокални изпълнения ще бъдат основните приоритети за новия обявен участник в пети сезон на "Като две капки вода"  – Люси Дяковска. Любимото шоу за преобразявания ще стартира в ефира на NOVA следващия понеделник, 27 февруари, от 20.00 ч.  

“Участието ми в шоуто ще бъде състезание със самата мен. “Като две капки вода“ дава възможност на артистите да надскочат собствените си граници. Това е моментът да покажа на зрителите и на себе си какво съм научила за тези 40 години“, разказва певицата, която не спира да предизвиква себе си в различни сценични появи. Кариерата на Люси бележи сериозен старт на световната сцената с немската поп група No Angels и продължава с емблематични мюзикъли като “Котките“ и Buddy, както и поредица от самостоятелни концерти.

Популярната изпълнителка, която беше част от журито в X Factor и специален гост в “Пееш или лъжеш“, загатва, че най-трудното в преобразяванията за уникалния формат ще бъде “да остави Люси“ и да жертва своята индивидуалност. “Много съм наблюдателна! Това ми помага изключително бързо да улавям характерните черти в други артисти“, издава тя, определяйки като по-трудна задача различният тембър и гласовата характеристика.

Не пропускайте старта на “Като две капки вода“ на 27 февруари, понеделник, от 20.00 ч. по NOVA.

Феновете могат да си припомнят най-добрите моменти от най-обичаното шоу за звездни преобразявания "Като две капки вода" във Vbox7.com канала, както и на официалната Facebook страница на предаването.
Ако слуховете са верни, последните двама участници трябва да са Евгени Минчев и Пламен Богданов. Smiley
Report Spam   Logged



Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy