BG TV Talk
20 April 2024 09:11:28
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Като две капки вода | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Като две капки вода | новини и коментари  (Read 19613 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« on: 01 February 2018 11:42:59 »

Любимката на публиката Софи Маринова покорява сцената на "Като две капки вода"

Дамата с най-разпознаваемия глас е първият обявен участник в шести сезон на култовото шоу за преобразявания

Софи Маринова е първият обявен участник от звездния каст в шести сезон на единственото по рода си шоу "Като две капки вода“, което стартира на 26 февруари от 20:00 ч. по NOVA. Една от най-известните дами в историята на поп-фолк музиката ще се изправя пред Бутона на късмета в продължение на 13 лайфа, за да влезе в обувките на едни от най-популярните световни изпълнители. "Шоуто е голямо предизвикателство за мен. Интересно ми е как ще звуча на английски – със сигурност ще ми се падат и такива парчета. Всички знаят уменията ми в балканските песни, но на този език не пея", споделя Софи, която вярва, че ще се чувства чудесно в компанията на останалите артисти в шоуто, превърнало се в култ в телевизионния ефир.

Софи Маринова има над 150 издадени песни и поредица успешни сингли и албуми. През 2012 г. тя се класира на полуфинала на Евровизия, когато едва една точка не достига, за да бъде включена и сред финалистите. През 2014 г. получава сръбската награда "Белгардски победник", която я отличава като емблематичен изпълнител на Балканите. "Софи ще трябва да моделира най-специфичното – своя глас. Със сигурност ще й се налага да наподобява мъжки гласове, както и дами с доста по-различно звучене", коментира екипът на шоуто.

Не пропускайте старта на шести сезон на уникалното шоу за преобразявания, което ни показва най-любимите ни звезди в неподозирана светлина - на 26 февруари от 20.00 ч. в ефира на NOVA.
Доста ударно начало, макар и да не съм фен на чалгата.
Report Spam   Logged



Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy