BG TV Talk
16 April 2024 10:59:57
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Като две капки вода | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Като две капки вода | новини и коментари  (Read 19558 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 020



« on: 20 February 2018 14:02:07 »

Според слуховете които се носят,последните 2ма ще са Константин и Маргарита Хранова,но според мен Маги може да я сложат за жури.И аз се надявам да  не пипат Виктор и Фънки
Оказа се прав, колега:

Маргарита Хранова и Константин оставят автентичните си гласове за образите в "Като две капки вода"

Осемте звезди в шоуто ще се впуснат в първата артистична надпревара на 26 февруари от 20:00 ч. по NOVA

Двама от най-популярните изпълнители у нас ще завършат звездната осмица в новия сезон на култовото шоу "Като две капки вода", който стартира на 26 февруари от 20:00 ч. по NOVA. Маргарита Хранова и Константин ще стъпят на сцената с неподражаеми гласове, които ще моделират в 13 въздействащи изпълнения и придружаващите ги образи.

"Винаги съм се старала да звучи автентично, а тук ще трябва да имитирам не само жестовете, но и тембъра на коренно различни изпълнители. В "Като две капки вода" съм участвала само като гост. Тогава ми сложиха единствено нос, но сега ще трябва да нося маска и да опитам всевъзможни образи, които Бутона на късмета ще ми предостави", разказва Марги Хранова. Певицата признава, че очаква много забавление и среща с интересни артисти на сцената.

"Работата на един изпълнител е свързана с много пътуване. Свикваш да бъдеш с куфар от място на място. Мисля, че участието в шоуто ще ми донесе нещо ново, ще ме провокира да насоча усилията си към тази сцена и да оставя на заден план за няколко месеца другата си кариера", разказва Константин, който смята да освежи творческия си потенциал, скачайки в обувките на световноизвестни изпълнители.

Заедно с Марги Хранова и Константин, в каста на шести сезон ще се включат Софи Маринова, Гери-Никол, Златка Райкова, Иван Юруков, Славин Славчев и Борислав Захариев. Актьори и певци отново ще се впуснат в звездна артистична надпревара, в която най-автентичните образи ще получат овациите на жури и публика.

Не пропускайте старта на шести сезон на уникалното шоу за преобразявания "Като две капки вода" на 26 февруари от 20:00 ч. по NOVA.
На мен лично ми е доста странно как звезда от ранга на Маргарита Хранова се е съгласила да бъде участник, а не жури, но явно доста пари са й дали.
Report Spam   Logged



Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy