BG TV Talk
29 March 2024 02:17:05
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Като две капки вода | новини и коментари

Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Като две капки вода | новини и коментари  (Read 19537 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« on: 17 February 2015 14:45:28 »

Азис е първият участник в новия сезон на „Като две капки вода”

Една от най-желаните български звезди ще забавлява зрителите на Нова телевизия тази пролет. Азис влиза в най-позитивното шоу в родния ефир – „Като две капки вода“. „Познаваме се с Васко вече над 15 години и отдавна търсим начин и повод да работим заедно и смятам, че точно „Като две капки вода“ е форматът, който ще го  представи по невиждан до сега начин. Лично аз бих искал да го видя в обувките на Елтън Джон“, разказва продуцентът и председател на журито Маги Халваджиян.

Новият сезон стартира на 3 март от 20.00 ч. Първият епизод за първи път няма да бъде концерт, а ще поднесе специална селекция с най-добрите изпълнения и моменти от изминалите издания. В разгара на вечерта ще бъдат представени участниците, които ще бъдат главни действащи лица в третия сезон на шоуто.

Най-горещите подробности – за изненадите през новия сезон, имената на останалите звезди, които ще вземат участие и за подготовката на шоуто, следете на официалната фен страница на „Като две капки вода” във Facebook.
Излиза, че реалният старт на сезона е на 9 март. Нищо чудно в този специален епизод на 3 март да има само български песни от първите 2 сезона на предаването.
Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1 on: 22 February 2015 21:28:05 »

Фънки е новият член на журито в „Като две капки вода“

„Ще хапем и ще критикуваме!“ – с това обещание непокорното момче на българската рок музика, Димитър Ковачев- Фънки, заявява присъединяването си към журито на „Като две капки вода“. Рокаджията, който остава неподражаем в откровеното си поведение на съдия в познати музикални формати, ще застане до Маги Халваджиян и Хилда Казасян в третия сезон на шоуто. „Ако до момента съм оценявал хора, които могат да пеят, тук много от тях няма да бъдат изпълнители! Успехът се крие в дегизирането, артистичното поведение и разбира се - шоуто. Смятам отново да остана верен на себе си и да казвам това, което мисля. Ще стане купон!“, добавя музикантът, който е и собственик на „София Мюзик Ентърпрайзис“.

 Макар и само за една вечер, Фънки влиза в ролята на жури на „Като две капки вода“ по време на втори сезон. „Трябваше някой да смени Юлиян Константинов, който беше със сериозна травма по това време. Поканихме Фънки, който внесе тотално друг поглед в журито, затова и смятам, че в неговата компания ни очакват интересни и даже непредвидени моменти“, коментира продуцентът на шоуто, Магърдич Халваджиян, който загатва, че кастът също е изграден от ярки личности, които ще провокират и изненадват феновете.

 Повелителят на преобразяването – „Като две капки вода“, ще започне на 3 март от 21.00 ч. по Нова, когато ще бъдат излъчени най-интересните моменти от шоуто, както и представянията на осемте участника.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #2 on: 05 May 2015 17:08:31 »

Снощи по време на шоуто за малко в долната част на екрана се появи реклама на "Мистични истории", ама явно е било грешка, понеже пишеше четвъртък от 22:00ч., пък гледам, че във въпросния слот ще си има "Мис Пепеляшка".  Grin
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #3 on: 13 February 2017 12:54:03 »

Тази сутрин в "На кафе" гостуваха Магърдич и Рачков и обявиха, че в журито на "Като две капки вода" този сезон ще е Виктор Калев. Фънки също ще е в журито, но за Магърдич и Хилда не било сигурно още.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #4 on: 16 February 2017 14:29:43 »

Йорданка Христова ще бъде в журито, а Башар Рахал ще е участник в "Като две капки вода"

Примата на българската естрада разкри участието си тази сутрин в “Здравей, България“, а харизматичният актьор и водещ по време на участието си в “На кафе“ по NOVA

Липсващото звено и трети член на звездното жури в новия сезон на най-обичаното шоу “Като две капки вода“ беше разкрит по време на гостуване в “Здравей, България“. Примата на българската естрада Йорданка Христова ще допълни триото с дългогодишния си опит и безспорен професионализъм на българската и международната сцена. “Много е весело, това шоу блика от чувство за хумор! Ще бъда в компанията на Фънки и Виктор Калев, който е цар на имитациите!”, сподели развълнувано Йорданка Христова в ефира на NOVA. Изпълнителката на едни от най-емблематичните песни в музикалната ни история разкри още, че с останалите членове на журито не са си разпределяли конкретни роли, но за нея е важна артистичността, защото когато човек е запленен от изпълнението, дори да има дребни неточности, те не са от значение.

https://www.vbox7.com/play:f34a71fe2bИзненадите продължиха и в любимото на зрителите “На кафе“ по NOVA с обявяване на още един от участниците в звездния каст на единственото шоу за преобразявания в България. Харизматичният актьор и водещ – Башар Рахал, ще влезе в обувките на някои от най-известните български и световни изпълнители, посрещайки предизвикателствата на един специфичен жанр – имитацията. По време на предаването днес ко-водещият на Гала си припомни уменията в един култов за 90-те танц на песента Macarena.

“Това специално предаване може би ми харесва най-много от всички в българският ефир, защото  е ужасно позитивно, няма омраза, всички те харесват, дори и да се провалиш – всички ти се радват. Видях се и с Етиен Леви, който е страшно позитивен и в пет изречения ми каза три мъдрости. Но няма да крия, че много се притеснявам от имитациите, защото цял живот се опитвам да бъда автентичен.“, сподели Башар Рахал, пред Гала тази сутрин, а тя го похвали за танцувалните му умения.                 

Не пропускайте старта на “Като две капки вода“ на 27 февруари от 20.00 ч. по NOVA.

Феновете могат да си припомнят най-добрите моменти от най-обичаното шоу за звездни преобразявания "Като две капки вода" във Vbox7.com канала, както и на официалната Facebook страница на предаването.
Тоя сезон направо избиха рибата с Виктор Калев и Йорданка Христова!

Иначе в "На кафе" пуснаха архивни кадри от преди 20 години на някакво предаване "Не може да бъде", където Башар изпълнява "Макарена". Grin
Report Spam   Logged

cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #5 on: 16 February 2017 16:41:47 »

Харесват ми журито и участниците, които са обявили до сега. Единствено не ми допада Фънки, но явно си има своите фенове. А между другото знае ли се дали на 27 ще има концерт, или само ще представят участниците?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #6 on: 16 February 2017 16:50:01 »

Концерт ще е. Този сезон ще е с 13 концерта, а преди бяха по 12 концерта и специалния епизод, в който представяха участниците. За журито и аз се учудих и зарадвах, че са привлекли Виктор и Йорданка, а за Фънки - аз например съм един от феновете му. Grin Иначе се въртят слухове, че ще участват също Евгени Минчев, Десислава и Пламен Богданов, но не знам доколко са верни.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #7 on: 21 February 2017 00:33:57 »

Още един участник е ясен:
Актрисата София Джамджиева излиза на сцената на "Като две капки вода"

Актрисата ще се изправи пред предизвикателствата на преобразяването от 27 февруари в 20.00 ч. по NOVA

Един от най-запомнящите си участници от първото издание на "Пееш или лъжеш" – актрисата София Джамджиева, ще се присъедини към звездния състав на "Като две капки вода", което стартира от следващия понеделник, 27 февруари, от 20.00 ч. по NOVA. След като впечатли зрителите с визия, вокални данни и чувство за хумор по време на успешния нов формат, дамата ще се отправи към предизвикателствата на шоуто за преобразявания.

"Предаването за мен е една бленувана възможност. Това е прекрасен шанс да работя с креативен и обожаван от мен екип – най-готиното семейство на Балканския полуостров. Преобразяванията ще са голямо изпитание, от доста време не съм била на сцена", разказва Джамджиева, която си пожелава да влезе в обувките на Шер.

Разпознаваемият глас на София озвучава героите в различни пълнометражни филми и сериали. Киното е най-голямата й страст, а професионалната среща със седмото изкуство – сбъдната мечта. Като асистент в холивудски продукции, снимани в България, чаровната блондинка  работи с Гейбриъл Бърн, Патриша Аркет, Колин Фарел и други световноизвестни актъори. 

"Пееш или лъжеш" доказа, че има не само забавен характер, но и потенциал да бъде платформа за нови открития. Поканата към София Джамджиева е доказателство за приемствеността между един нов успешен формат и предаване с вече изградени традиции", коментират от екипа, който обещава големи изненади и колоритни образи в петия сезон на "Като две капки вода".

Не пропускайте старта на "Като две капки вода" на 27 февруари, понеделник, от 20.00 ч. по NOVA.

Феновете могат да си припомнят най-добрите моменти от най-обичаното шоу за звездни преобразявания "Като две капки вода" във Vbox7.com канала, както и на официалната Facebook страница на предаването.

EDIT: Още двама са ясни:
ДесиСлава и Михаела Маринова допълват звездния каст на “Като две капки вода“

ДесиСлава: “Пет години чаках да ме поканят в това шоу!“

ДесиСлава и Михаела Маринова ще допълват с глас, чар и професионализъм новия сезон на “Като две капки вода“, който започва от следващия понеделник, 27 февруари, в 20.00 ч. по NOVA. По време на медийно събитие актьорът и бъдещ участник в шоуто – Башар Рахал, представи двете дами, които оставиха публиката да отгатва появата им по глас и силует. “Пет години чаках да ме поканят в това шоу! Приятелите ми казват, че имам имитаторски талант, който се надявам да ми помогне в преобразяванията. Притеснението ми идва от ролята на хореографията“, разказа ДесиСлава. Талантът на X Factor – Михаела Маринова, не скри вълнението си от предстоящото шоу. “Щастлива съм, че отново ще работя с този професионален екип. Участието ми ще ме научи да бъда още по-дисциплинирана и още по-добър артист“, сподели носителката на наградите на БГ Радио за дебют, песен и видео.

“Качествата, които трябва да притежава един артист в шоуто за преобразявания са комплексни. Не всеки би издържал 4-часов грим, репетиции с вокални педагози, хореографи и изучаване на нов образ в рамките на седмица“, издаде продуцентът на “Като две капки вода“. Като пример Магърдич Халваджиян посочи Башар Рахал. “Той е бил на сцената на Бродуей, има и изключително разнообразен опит в киното. Това е духът на участниците в шоуто!“, разказа той. По време на предстоящия пети сезон, който стартира следващия понеделник, 27 февруари, от 20.00 ч. в ефира на NOVA, феновете ще имат възможността да подкрепят своите фаворити по-усилено от всякога. “Таза година “предизборно“ цената на sms-ите за гласуване ще бъде 4 пъти по-ниска от досегашната. От 1,20 лева всеки зрител ще може да подкрепя своя фаворит на цена от 0,30 лв.“, обяви Маги, допълвайки, че след родината на формата – Испания, България е на една от първите позиции по гледаемост сред световните му вариации. Успехът до голяма степен се дължи на новаторския подход и запомнящите се водещи.

Не пропускайте старта на “Като две капки вода“ на 27 февруари, понеделник, от 20.00 ч. по NOVA.

Феновете могат да си припомнят най-добрите моменти от най-обичаното шоу за звездни преобразявания "Като две капки вода" във Vbox7.com канала, както и на официалната Facebook страница на предаването.
За Десислава и Виктор Калев се оказаха верни слуховете, та остава да видим дали Евгени Минчев и Пламен Богданов също ще са част от шоуто. До момента официално обявените участници са Миро, Десислава, Башар Рахал, София Джамджиева и Михаела Маринова, та имат още трима да обявят. Журито е ясно - Фънки, Виктор Калев и Йорданка Христова.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #8 on: 22 February 2017 17:29:32 »

Въх... Тия избиха рибата... Люси Дяковска също ще участва в новия сезон:
Люси Дяковска предизвиква себе си в “Като две капки вода“

“Това шоу дава възможност на артистите да надскочат собствените си граници“, заяви популярната изпълнителка

Неизчерпаема енергия, концентрация в хореографията и сериозни вокални изпълнения ще бъдат основните приоритети за новия обявен участник в пети сезон на "Като две капки вода"  – Люси Дяковска. Любимото шоу за преобразявания ще стартира в ефира на NOVA следващия понеделник, 27 февруари, от 20.00 ч.  

“Участието ми в шоуто ще бъде състезание със самата мен. “Като две капки вода“ дава възможност на артистите да надскочат собствените си граници. Това е моментът да покажа на зрителите и на себе си какво съм научила за тези 40 години“, разказва певицата, която не спира да предизвиква себе си в различни сценични появи. Кариерата на Люси бележи сериозен старт на световната сцената с немската поп група No Angels и продължава с емблематични мюзикъли като “Котките“ и Buddy, както и поредица от самостоятелни концерти.

Популярната изпълнителка, която беше част от журито в X Factor и специален гост в “Пееш или лъжеш“, загатва, че най-трудното в преобразяванията за уникалния формат ще бъде “да остави Люси“ и да жертва своята индивидуалност. “Много съм наблюдателна! Това ми помага изключително бързо да улавям характерните черти в други артисти“, издава тя, определяйки като по-трудна задача различният тембър и гласовата характеристика.

Не пропускайте старта на “Като две капки вода“ на 27 февруари, понеделник, от 20.00 ч. по NOVA.

Феновете могат да си припомнят най-добрите моменти от най-обичаното шоу за звездни преобразявания "Като две капки вода" във Vbox7.com канала, както и на официалната Facebook страница на предаването.
Ако слуховете са верни, последните двама участници трябва да са Евгени Минчев и Пламен Богданов. Smiley
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #9 on: 01 February 2018 11:42:59 »

Любимката на публиката Софи Маринова покорява сцената на "Като две капки вода"

Дамата с най-разпознаваемия глас е първият обявен участник в шести сезон на култовото шоу за преобразявания

Софи Маринова е първият обявен участник от звездния каст в шести сезон на единственото по рода си шоу "Като две капки вода“, което стартира на 26 февруари от 20:00 ч. по NOVA. Една от най-известните дами в историята на поп-фолк музиката ще се изправя пред Бутона на късмета в продължение на 13 лайфа, за да влезе в обувките на едни от най-популярните световни изпълнители. "Шоуто е голямо предизвикателство за мен. Интересно ми е как ще звуча на английски – със сигурност ще ми се падат и такива парчета. Всички знаят уменията ми в балканските песни, но на този език не пея", споделя Софи, която вярва, че ще се чувства чудесно в компанията на останалите артисти в шоуто, превърнало се в култ в телевизионния ефир.

Софи Маринова има над 150 издадени песни и поредица успешни сингли и албуми. През 2012 г. тя се класира на полуфинала на Евровизия, когато едва една точка не достига, за да бъде включена и сред финалистите. През 2014 г. получава сръбската награда "Белгардски победник", която я отличава като емблематичен изпълнител на Балканите. "Софи ще трябва да моделира най-специфичното – своя глас. Със сигурност ще й се налага да наподобява мъжки гласове, както и дами с доста по-различно звучене", коментира екипът на шоуто.

Не пропускайте старта на шести сезон на уникалното шоу за преобразявания, което ни показва най-любимите ни звезди в неподозирана светлина - на 26 февруари от 20.00 ч. в ефира на NOVA.
Доста ударно начало, макар и да не съм фен на чалгата.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #10 on: 01 February 2018 19:29:47 »

Доста ударно начало, макар и да не съм фен на чалгата.
Това наистина се казва ударно начало  Shocked Софи Маринова е страхотен артист като цяло,така че ще става шоу  Afro
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #11 on: 11 February 2018 12:22:44 »

Харизматичният актьор Иван Юруков се присъединява към звездите на "Като две капки вода"

Обуването на чорапогащник и подготовката за женски образ ще бъде най-голямото предизвикателство за актьора по време на култовото шоу

Един от най-чаровните български актьори Иван Юруков ще се присъедини към звездните участници в шести сезон на "Като две капки вода", който ще превземе ефира на NOVA на 26 февруари в 20:00 ч. Известен с роли на театралната сцена, участие в успешни български сериали и кино продукции, сред които "Аве" и "Дъвка за балончета" – един от 10-те най-гледани български филми за последните 20 години, сега той ще се впусне в 13 неочаквани преобразявания по време на култовото шоу. "Очаквам да бъде изключително забавно и разбира се - истинско предизвикателство. Убеден съм, че ще бъда заобиколен от достойни колеги и артисти", споделя харизматичният актьор. "Надявам се да успея да изградя успешен образ с автентично вокално звучене. Да си обръсна краката за женски образ и да обуя чорапогащник – това ще бъде истинско предизвикателство!", допълва с чувство за хумор Юруков.

Иван е роден през 1978 г. в Сандански, през 2004 г. завършва актьорско майсторство в НАТФИЗ в класа на Стефан Данаилов. През 2017 г. е номиниран за "Аскеер" за главна мъжка роля за блестящата си игра в "Майстори". Почитателите на театралното изкуство са гледали негови участия в "На ръба", "Хъшове", "Хамлет", "Вишнева градина", "Ревизор", "Полет над кукувиче гнездо", "Идеалният мъж", а феновете на "Като две капки вода" ще имат възможност да видят 13 образа, които ще покажат Юруков в нова светлина – тази на световноизвестни музикални звезди.

Не пропускайте старта на уникалното шоу за преобразявания, в което освен Иван Юруков ще видим любимката на публиката Софи Маринова и още от най-големите български звезди - на 26 февруари от 20.00 ч. само по NOVA.
Ти да видиш.... Лице на "ьТВ" в шоу на "Нова"... Grin
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #12 on: 16 February 2018 14:53:33 »

Златка Райкова и Славин Славчев влизат в "Като две капки вода" със страст и безкомпромисност

Селин Дион, Лили Иванова и Михаела Филева са първите образи, които Бутонът на късмета донесе на участниците

Златка Райкова и Славин Славчев ще се присъединят към звездните участници в шести сезон на култовото шоу "Като две капки вода". По време на специално събитие в Disco Club Sofia звездният тандем на Станимир Гъмов и Ваня Джаферович не само представи чаровната дама и победителя от трети сезон на X Factor България, но и дадe възможност на журналистите да отгатнат първите образи на участниците, които Бутонът на късмета им поднесе.

"С наближаването на старта ставам все по-нервна и притеснена, защото първата ми роля за мен ще бъде двойно предизвикателство - освен с пеенето, на голямата сцена ще трябва да се справя и с нелека хореография, защото танците са голяма част от образа", коментира Златка, която ще трябва да усвои жестовете на Михаела Филева. Как ще прозвучи парчето "Опасно близки" зрителите ще научат по време на старта на "Като две капки вода" на 26 февруари от 20:00 ч. по NOVA. Токчетата и запомнящите се жестове на примата на българската музика - Лили Иванова, ще бъдат изпитанието за Славин, който за първи път ще тества и своя актьорски талант. Освен новите попълнения, на сцената се появи и любимката на публиката Софи Маринова с изпълнение на емблематичната песен My Heart Will Go On, която подготвя за своето първо преобразяване в предаването - Селин Дион.

Участниците получиха съвети от новия преподавател по актьорско майсторство – Станимир Гъмов, който ще участва активно в развитието на образите в предстоящия сезон на уникалното шоу за звездни трансформации и подкрепа от единствения участник футболист в историята на шоуто - Ваня Джаферович.

"Кастът на този сезон е внушителен, очакваме огромна конкуренция. И групата на жените и тази на мъжете са изключително силни. Нямаме търпение да започнем работа с участниците, защото наистина са изключително интересни лица", сподели главният сценарист на шоуто, Влади Априлов. 

Антоний Мангов - директор "Програма" на Нова Броудкастинг Груп, пожела успех на участниците в новия сезон на шоуто. "Като две капки вода" е предаване без аналог у нас, а стартът на шестия пореден сезон е доказателство, че това е един от най-големите хитове в българския ефир", допълни той.

Не пропускайте старта на култовото шоу "Като две капки вода" на 26 февруари от 20:00 ч. по NOVA. 
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #13 on: 16 February 2018 15:39:28 »

Ама разбира се... то има няколко плеймейтки и разни подобни "звезди", които направо са си абонирани за всички формати на Нова. Или ще е някоя от двете Златки, или ще е Светлана Василева. Не, мерси, нямам желание да ги гледам повече....   
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #14 on: 16 February 2018 17:26:59 »

Ама разбира се... то има няколко плеймейтки и разни подобни "звезди", които направо са си абонирани за всички формати на Нова. Или ще е някоя от двете Златки, или ще е Светлана Василева. Не, мерси, нямам желание да ги гледам повече....   
Сигурно Колагин ще участва и във Вип Брадър. Ужас. От екрана лъха на нечистоплътност вече.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #15 on: 18 February 2018 12:17:12 »

Гери-Никол и Борислав Захариев ще провокират публика и жури в "Като две капки вода"


R&B певицата и актьорът очакват с нетърпение старта на шоуто на 26 февруари

Гери-Никол и Борислав Захариев ще внесат провокация в звездния състав в новия сезон на "Като две капки вода". Българската R&B дива ще разкрие в нова светлина своя артистичен потенциал, оставяйки за кратко познатото амплоа на екстравагантна изпълнителка. Двамата ще се присъединят към Софи Маринова и Иван Юруков, които са сред обявените участници.

"Много се радвам, че ще бъда част от предаването "Като две капки вода”. Обичам да предизвиквам себе си и да се развивам в различни сфери. Досега винаги съм пресъздавала образите на други изпълнители, които са ме вдъхновявали, като съм пречупвала изпълненията през моята призма, представяла съм ги по свой начин, докато в този формат трябва да е точно обратното. Трябва да се превъплътя напълно в другия образ, да се слея с него. Това за мен е голямо предизвикателство, но и възможност да покажа себе си в друга светлина", споделя Гери-Никол, която очаква пъривия лайв на шоуто, за да изненада себе си и всички останали.

"Радвам се, че три месеца ще бъда част от екипа на шоуто и смятам да дам всичко от себе си за да радвам зрителите. Като дебютант в работата си с Маги Халваджиян мога да кажа,че за мен ще бъде чест да работим заедно. Пожелавам успех на всички участници,както и на мен и нямам търпение шоуто да започне!“, споделя Борислав, който следи предаването още от първото му издание. Актьорът, който нашумя с образа на Боби Турбото, ще се впусне в 13 образа, изправяйки се пред изкушаващото за всеки артист предизвикателство – сцената на "Като две капки вода".

Не пропускайте старта на култовото шоу на 26 февруари от 20:00ч. по NOVA.

Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #16 on: 19 February 2018 13:01:21 »


Е тука удариха в 10ката! Евала за Гери-Никол и Боби Турбото
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #17 on: 19 February 2018 15:04:10 »

Е тука удариха в 10ката! Евала за Гери-Никол и Боби Турбото
И аз съм на това мнение. Останаха само още 2 участници да обявят, а и журито също. Надявам се Виктор Калев и Фънки пак да са част от него. Smiley
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #18 on: 19 February 2018 16:58:49 »

И аз съм на това мнение. Останаха само още 2 участници да обявят, а и журито също. Надявам се Виктор Калев и Фънки пак да са част от него. Smiley
Според слуховете които се носят,последните 2ма ще са Константин и Маргарита Хранова,но според мен Маги може да я сложат за жури.И аз се надявам да  не пипат Виктор и Фънки
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #19 on: 20 February 2018 14:02:07 »

Според слуховете които се носят,последните 2ма ще са Константин и Маргарита Хранова,но според мен Маги може да я сложат за жури.И аз се надявам да  не пипат Виктор и Фънки
Оказа се прав, колега:

Маргарита Хранова и Константин оставят автентичните си гласове за образите в "Като две капки вода"

Осемте звезди в шоуто ще се впуснат в първата артистична надпревара на 26 февруари от 20:00 ч. по NOVA

Двама от най-популярните изпълнители у нас ще завършат звездната осмица в новия сезон на култовото шоу "Като две капки вода", който стартира на 26 февруари от 20:00 ч. по NOVA. Маргарита Хранова и Константин ще стъпят на сцената с неподражаеми гласове, които ще моделират в 13 въздействащи изпълнения и придружаващите ги образи.

"Винаги съм се старала да звучи автентично, а тук ще трябва да имитирам не само жестовете, но и тембъра на коренно различни изпълнители. В "Като две капки вода" съм участвала само като гост. Тогава ми сложиха единствено нос, но сега ще трябва да нося маска и да опитам всевъзможни образи, които Бутона на късмета ще ми предостави", разказва Марги Хранова. Певицата признава, че очаква много забавление и среща с интересни артисти на сцената.

"Работата на един изпълнител е свързана с много пътуване. Свикваш да бъдеш с куфар от място на място. Мисля, че участието в шоуто ще ми донесе нещо ново, ще ме провокира да насоча усилията си към тази сцена и да оставя на заден план за няколко месеца другата си кариера", разказва Константин, който смята да освежи творческия си потенциал, скачайки в обувките на световноизвестни изпълнители.

Заедно с Марги Хранова и Константин, в каста на шести сезон ще се включат Софи Маринова, Гери-Никол, Златка Райкова, Иван Юруков, Славин Славчев и Борислав Захариев. Актьори и певци отново ще се впуснат в звездна артистична надпревара, в която най-автентичните образи ще получат овациите на жури и публика.

Не пропускайте старта на шести сезон на уникалното шоу за преобразявания "Като две капки вода" на 26 февруари от 20:00 ч. по NOVA.
На мен лично ми е доста странно как звезда от ранга на Маргарита Хранова се е съгласила да бъде участник, а не жури, но явно доста пари са й дали.
Report Spam   Logged

Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy