BG TV Talk
28 March 2024 13:49:58
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Като две капки вода | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Като две капки вода | новини и коментари  (Read 19523 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #60 on: 14 May 2020 12:14:40 »

И аз се изненадах, като видях, че има публика онзи ден, след като уж е позволено само за мероприятия на открито. Мисълта ми беше, че няма издадена заповед за спиране на тв продукции, а просто е забранено струпването на хора на едно място, тоест снимането без публика явно не е проблем. Впрочем "ьТВ" по същия начин снимат "Шоуто на Николаос", но и там липсата на бенд изглежда сякаш е породена от липсата на пари, както вече се изказах в темата на "ьТВ".


Никаква база за сравнение няма! Цитиридис е сам в студиото, даже интервютата с гостите ги прави дистанционно в момента. Докато на сцената на "Капките" са един куп участници, журита, танцьори и т.н. 
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #61 on: 07 January 2021 10:11:51 »

Според "24 часа" Рачков няма да води този сезон на "Като две капки вода": https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/9380202

Сигурно пак ще са Геро и Зуека.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #62 on: 07 January 2021 14:20:55 »

Според "24 часа" Рачков няма да води този сезон на "Като две капки вода": https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/9380202

Сигурно пак ще са Геро и Зуека.
Ами така и не разбрахме какви щяха да са плановете на Рачков и нова телевизия когато казаха през септември ? Пишеше че ще прави собствено вечерно шоу в телевизията,но като гледам няма никаква ясна информация . Дано поне Халваджиян каже нещо по въпроса и дано не е Геро ,защото хич не му се получава като водещ  Undecided
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #63 on: 08 January 2021 13:13:17 »

Ами така и не разбрахме какви щяха да са плановете на Рачков и нова телевизия когато казаха през септември ? Пишеше че ще прави собствено вечерно шоу в телевизията,но като гледам няма никаква ясна информация . Дано поне Халваджиян каже нещо по въпроса и дано не е Геро ,защото хич не му се получава като водещ  Undecided
Това за вечерното шоу честно казано от теб го чувам. Рачков си има една постановка "Забраненото шоу на Рачков" и май заради нея се оттегли като водещ, но дано все пак се завърне в ефир. Докато вървеше "Маскираният певец", излезе един епизод на "Господари на уеба", където си водеха Зуека и Рачков, но там нищо не споменаха за отсъствието му от ТВ ефира. Иначе споделям мнението ти, че Геро хич не може да го замести.
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #64 on: 08 January 2021 16:19:17 »

Рачков още от късната есен има ангажимент и участва в италианската телевизия rai Uno много го харесаха И сега напролет отново ще бъде там преди няколко месеца самият Маги Халваджиян беше го написал на неговата страница във Фейсбук затова Рачков не участваше като водещ на маскирания певец
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #65 on: 21 January 2021 11:51:04 »

Интересно решение тази година за "Капките". Сезонът ще бъде All - Stars, стартът на 22 Февруари:

https://nova.bg/accents/view/2021/01/21/312411/...

Quote
Герасим Георгиев-Геро и Васил Василев-Зуека продължават с тандем в любимото предаване.

Уникалното шоу за звездни преобразявания „Като две капки вода“ се завръща с девети сезон, любими звезди и много изненади. Тази пролет предаването отново ще завладее ефира на NOVA с позитивни емоции, несравнимо забавление и удивителни артистични превъплъщения.

След участието на най-известните имена в българския шоу бизнес, новото издание ще представи на публиката селекция от едни от най-впечатляващите участници през последните осем години. „Като две капки вода“ сезон 9 – All Stars ще постави един до друг на сцената имена, останали в историята с ярко присъствие, въздействащи имитации и неповторимо шоу. „Сред общо 65 участници избрахме 8 от най-атрактивните майстори на преобразяването, които владеят сцената и публиката. За да вземем това решение, направихме сериозно проучване на базата на зрителския интерес и гласуването за участниците през годините. Очаква ни един от най-добрите сезони на „Като две капки вода“!, споделя продуцентът на шоуто Магърдич Халваджиян. Въпреки отличното си представяне и натрупания опит на сцената на шоуто, звездите ще трябва да надминат себе си и да демонстрират своя имитаторски талант в артистична битка за любовта на зрителите в сезон 9 – All Stars.

Един от най-емблематичните участници – Геро също ще се присъедини към шоуто – този път в ролята на водещ. След успешния тандем с Васил Василев-Зуека в последното издание на „Маскираният певец“, двамата ще си партнират в предстоящия девети сезон на „Като две капки вода". „Обичам „Като две капки вода“! Имах възможност да усетя тръпката на преобразяванията като участник в шоуто, да бъда гост в журито, а тази година ще имам честта да водя със Зуека едно истинско събитие в телевизионния ефир“, разказва актьорът, който в четвърти сезон спечели публиката с поредица забавни преобразявания и голяма доза хумор. 

Кои ще бъдат новите превъплъщения на звездните участници и каква неподозирана страна от себе си ще покажат в сезон 9 – All Stars на „Като две капки вода“, предстои зрителите да разберат на 22 февруари от 20:00 ч. по NOVA!
Report Spam   Logged

Hater by Design.
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #66 on: 21 January 2021 13:03:52 »

Интересно решение тази година за "Капките". Сезонът ще бъде All - Stars, стартът на 22 Февруари:

https://nova.bg/accents/view/2021/01/21/312411/...

Добрее ... Да разбираме ,че сезонът на Нова започва от 22.02 с Капките . Остава да видим дали действително  Рачков ще прави свое шоу ,щом наистина няма да води капките . Иначе за евентуални участници медиите гласят: Софи Маринова ,Азис ,Мария Илиева и Поли Генова
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #67 on: 21 January 2021 17:14:00 »

Добрее ... Да разбираме ,че сезонът на Нова започва от 22.02 с Капките . Остава да видим дали действително  Рачков ще прави свое шоу ,щом наистина няма да води капките . Иначе за евентуални участници медиите гласят: Софи Маринова ,Азис ,Мария Илиева и Поли Генова
Ами, аз вече писах, че на 22 февруари се пада да се излъчат последните епизоди на "Под прикритие" и "Хавай 5-0". Сега въпросът е кога ще бъдат излъчени те, щом в същия ден почва "Като две капки вода".

Иначе много добре решение за участниците този сезон. Отдавна си мечтаех да направят сезон само с победители от предишни сезони, та да се получи една битка между най-добрите, но и сегашното им решение не е лошо.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #68 on: 26 January 2021 09:50:20 »

Новини около капките! Имаме сигурните участници вече. Това са Азис,Рафи ,Къци ,Фики,Софи Маринова ,Михаела Маринова ,Милица Гладнишка и Поли Генова . Малко съм разочарован от избора. При толкова добри актьори имаме само 1 такава ,другото певци  Undecided Дано все пак се получи добър сезон ! Иначе новината идва от сутрешния блок.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #69 on: 26 January 2021 11:10:07 »

Новини около капките! Имаме сигурните участници вече. Това са Азис,Рафи ,Къци ,Фики,Софи Маринова ,Михаела Маринова ,Милица Гладнишка и Поли Генова . Малко съм разочарован от избора. При толкова добри актьори имаме само 1 такава ,другото певци  Undecided Дано все пак се получи добър сезон ! Иначе новината идва от сутрешния блок.

Къци Вапцаров е професионален актьор по образование дори. Рафи от много време играе в столичния куклен театър в невероятното представление Avenue Q, Поли също играе от много време, както на сцена, така и като озвучаваща актриса Smiley
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #70 on: 26 January 2021 17:36:17 »

Новини около капките! Имаме сигурните участници вече. Това са Азис,Рафи ,Къци ,Фики,Софи Маринова ,Михаела Маринова ,Милица Гладнишка и Поли Генова . Малко съм разочарован от избора. При толкова добри актьори имаме само 1 такава ,другото певци  Undecided Дано все пак се получи добър сезон ! Иначе новината идва от сутрешния блок.
И аз съм малко разочарован. Надявах се да участват Иван Юруков, Калин Врачански или поне Деян Донков, но като цяло е добър подборът. Както казах, щеше да бъде чудесно, ако се направи една мегабитка между всичките победители досега, но в случая ще участват само трима победители - Рафи, Фики и Михаела.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #71 on: 12 February 2021 10:33:41 »

Жури тази година отново ще са Фънки, Хилда и Юлиан Вергов: https://nova.bg/accents/view/2021/02/12/315397/%D1%85%D0%B8%D0%BB%D0%B4%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%8F%D0%BD-%D1%84%D1%8A%D0%BD%D0%BA%D0%B8-%D0%B8-%D1%8E%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D0%BD-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2-%D1%81-%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B8-%D0%BE%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B8-%D0%B8-%D1%85%D1%83%D0%BC%D0%BE%D1%80-%D0%B2-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D0%B4%D0%B2%D0%B5-%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D0%BA%D0%B8-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD-9-all-stars/
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #72 on: 22 February 2022 21:27:30 »

Този сезон на "Като две капки вода" почва да ми напомня за безкрайните лайфове на "Къртицата". Grin Не знам защо в програмата го пише до 23:00ч., като очевидно ще си е все до 23:30ч. Кастът иначе е доста добър и определено съм много приятно изненадан от възможностите на Есил Дюран! Afro
Report Spam   Logged

dan_agent06
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 139


« Reply #73 on: 14 February 2023 20:43:41 »

Туко що казаха, че Веселин Маринов ще е жури, а Ненчо Балабанов ще е преподавател по актьорско майсторство в ноявя сезон на Капките
Report Spam   Logged
evgata
Говорител
****
Online Online

Posts: 542


« Reply #74 on: 14 February 2023 21:13:18 »

Туко що казаха, че Веселин Маринов ще е жури, а Ненчо Балабанов ще е преподавател по актьорско майсторство в ноявя сезон на Капките
Дано да е на мястото на фънки
Report Spam   Logged
dan_agent06
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 139


« Reply #75 on: 14 February 2023 21:26:13 »

Иначе беше странно как първият лайф на Капките мини сезонът показаха резултатите от гласуването, но на вторият не показаха.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #76 on: 15 February 2023 02:16:02 »

Мен друго ме заинтригува ... Последният 9-ти участник,който загатнаха и показаха силует,някой да има представа кой ще бъде ? Уликите гласяха ,че е хем жена ,хем мъж  и е участвал в Игри на волята ?! Защо имам спомен ,че бяха споменали в едно от прессъобщенията ,че освен  8-те регулярни участници ще има и един дует ? Разбира се ,почнаха да валят и предложенията като Алекса и Паулина . Но по снимката която показаха на мен ми се струва ,че е точно дует и дали няма да са водещите на предаването - Димо Алексиев и Ралица Паскалева ? 🤣 Дали е възможно ? Как мислите ?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #77 on: 15 February 2023 18:20:33 »

Мен друго ме заинтригува ... Последният 9-ти участник,който загатнаха и показаха силует,някой да има представа кой ще бъде ? Уликите гласяха ,че е хем жена ,хем мъж  и е участвал в Игри на волята ?! Защо имам спомен ,че бяха споменали в едно от прессъобщенията ,че освен  8-те регулярни участници ще има и един дует ? Разбира се ,почнаха да валят и предложенията като Алекса и Паулина . Но по снимката която показаха на мен ми се струва ,че е точно дует и дали няма да са водещите на предаването - Димо Алексиев и Ралица Паскалева ? 🤣 Дали е възможно ? Как мислите ?
Ако не се лъжа, в интервю преди около седмица Магърдич каза, че ще има 7 индивидуални участници и един дует, а и щом има улики за 9 участника, явно наистина ще е така. Преди няколко години пак осмият участник беше дует. Иначе с малко помощ от коментарите под уликите във Facebook май бъдещите участници са следните: Кали, Валентин Танев, Владимир Михайлов, Яна Маринова, Тома Здравков, Юлия Йорданова - Керана, Дара Екимова, Христо Петков и Паулина Горанов. Някои от имената не съвпадат напълно с уликите, като например Христо Петков, който е в трупата на Народния театър от 12 години, а не от над 20. Нямам представа и кои от въпросните 9 участници биха били дует. През 2016г. в сезон 4 дуетът беше напълно комичен и беше съставен от Георги Низамов и Светозар Христов. Не знам дали сега няма да приложат същата схема, но пък от гореспоменатите евентуални участници дует биха могли да бъдат само Вальо Танев и Христо Петков.
Report Spam   Logged

dan_agent06
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 139


« Reply #78 on: 15 February 2023 21:37:31 »

Ами в статията, където обявяват за двата сезона на Капките бе споменато, че ще има 8 участника и един дует. От първите три вечери съм почти сигурен кои са участниците (естествено с помощ от Фейсбук и търсения в Гугъл) и тук има няколко грешки. Например вместо Валентин Танев ще е Христо Гърбов - намерили са снимката, на която бе закрит силуета му. И на мен ми дойде на акъла, че може дуетът да е Ралица Паскалева и Димо Алексиев - не мисля, че има толкова пък известни участници от еди-кой си сезон, че чак в Капките да участва.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #79 on: 15 February 2023 22:55:24 »

Ами в статията, където обявяват за двата сезона на Капките бе споменато, че ще има 8 участника и един дует. От първите три вечери съм почти сигурен кои са участниците (естествено с помощ от Фейсбук и търсения в Гугъл) и тук има няколко грешки. Например вместо Валентин Танев ще е Христо Гърбов - намерили са снимката, на която бе закрит силуета му. И на мен ми дойде на акъла, че може дуетът да е Ралица Паскалева и Димо Алексиев - не мисля, че има толкова пък известни участници от еди-кой си сезон, че чак в Капките да участва.
Не съм виждал снимките със силуетите, но определено Христо Гърбов е много по-добър вариант от Вальо Танев, все пак той ми е един от любимите актьори от "Комиците". Ако наистина са 8 участници и дует, то на силуета на дуета би трябвало да си личи, че са двама човека. Казвам го, защото коментарите във Facebook са все за един човек.
Report Spam   Logged

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy