BG TV Talk
29 March 2024 08:57:02
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

И аз го мога | новини и коментари

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: И аз го мога | новини и коментари  (Read 2274 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« on: 27 February 2015 15:26:10 »

Адреналинката Жана е втората звезда в „И аз го мога”

Чаровната адреналинка Жана Брейчева е вторият участник в шоуто „И аз го мога”, което стартира на 11 март в ефира на Нова. Усмихнатата дама от екипа на „Господари на ефира” обещава да се „държи мъжки” и да изпълнявa всяко предизвикателство.

Освен че има безспорни танцувални умения, тя завършва и СУ „Свети Климент Охридски” със специалност „Туризъм”. Владее отлично няколко езика и твърди, че е в чудесна физическа форма. След Алфредо Торес, тя е втората звезда в предаването.

Представяме звездното досие на Жана:

Три имена: Жанета Пламенова… Брейчева (от година и седем месеца прежалих бащината фамилия, какво да се прави).
Професия: Най-сложната - майка.
Ръст: За да не издребняваме за 1 см, ще ги кажем 1.70.
Тегло: 50 кг (гледам да не падам под, защото ще ми прекратят тренировките).
Обиколка на ханш: След раждането може би не е вече същата, не смея и да я измеря.
Мускулна маса: Обръщам гуми от трактор, хвърлям торби с пясък. Сами преценете...
Честота на физическа активност: Зависи кой период от годината е и какво има в градината за копаене.

Хоби: Да правя сладкиши и после да си ги изяждам почти сама.
Най-екстремно преживяване: Скочих с парашут - уникално преживяване. Може би един пилот на изтребител е на друго мнение, но засега толкова.

Предизвикателство, което ще откаже да изпълни: Обещала съм на съпруга ми да се държа мъжки.
Предизвикателство, което иска да изпълни: Може би да пробвам да пея, летя във въздуха, карам мотор, скачам на батут и т.н.
Отношение към конкуренцията: Мечка страх, мен не страх!

Любима чуждестранна звезда: Не помня по този въпрос какво пишех в лексиконите, когото бях малка.
Любима българска звезда: Тук помня - Лили Иванова.
Звездата, с която иска да бъде на една сцена в предаването: С колкото може повече, по възможност забавни и готови да поемат всякакви предизвикателства.

Уникалният спектакъл „И аз го мога” стартира на 11 март в 20.00 ч. по Нова.
Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1 on: 02 March 2015 17:53:57 »

Водещ на предаването ще е Станимир Гъмов.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #2 on: 05 March 2015 18:54:49 »

Елена Петрова, Александър Балкански и Ники Кънчев са журито на „И аз го мога”

Актрисата Елена Петрова ще е единствената дама в тричленното жури на шоуто „И аз го мога”, което стартира на 11 март в ефира на Нова. Тя ще бъде справедлив и обективен съдник на изпълненията на десетте звезди, приели предизвикателството да разкриват неподозирани и за самите себе си таланти. Нейната роля ще бъде основно да оценява артистичните умения на участниците и възможността им да създават цялостни образи на сцена, докато изпълняват различните номера.

Легендата на българския цирк Александър Балкански ще бъде „експертът” в журито. Той ще оценява техническите и физическите умения на звездите и ще следи за възможността им да се справят с рискови ситуации.

Запазената марка във воденето на телевизионни формати Ники Кънчев ще оценява как звездите се справят като телевизионни герои, дали камерата ги обича и доколко импровизацията, необходима за всяко телевизионно шоу на живо, е тяхната сила. На него се пада и ролята да бъде „лошото ченге” в отбора на журито.

„И аз го мога” е предизвикателство за всички, замесени в проекта. Дори и журналистите, поканени на първата официална пресконференция на формата, не бяха пощадени - при минусови температури те се запознаха с подробности за предаването на ледената пързалка „Ариана”.

„Предизвикателство към телевизията е да предлага всеки сезон на зрителите нови и различни забавления. Виждали сме звезди да танцуват, да пеят, да се срещат очи в очи със страховете си, но с това шоу за първи път ги поставяме в ситуация да предизвикат сами себе си и да открият неподозираните си таланти” - коментира програмният директор на Нова телевизия Антоний Мангов.

„За продуцентите предизвикателствата също не са малко. От това да намерим професионалисти, които да подготвят истински атрактивни и реалистични изпитания за звездите, през това нашият екип да успее да ги пресъздаде по най-добрия визуален начин на сцена, до това да открием десет български звезди, които са в добра физическа форма” - коментира продуцентът Магърдич Халваджиян, известен освен със страстта си към телевизията и киното и със слабостта си към цирковото изкуство.

Предизвикателствата продължиха с изпълнение на перкусионни инструменти на живо за участниците в пресконференцията, водени от ритъма и професионалните умения на Калин Вельов. Именно той ще бъде един от професионалистите, които ще подготвят участниците за предизвикателствата, сред които са Жана Брейчева и Алфредо Торес.

Кои са останалите осем звезди зрителите ще видят в шоуто „И аз го мога” - от 11 март от 20.00 ч. по Нова.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #3 on: 06 March 2015 16:33:03 »

Още пет звезди се присъединяват към шоуто „И аз го мога”

Чаровната актриса Елен Колева, познавачът на добрата кухня Иван Звездев, гимнастичката Симона Пейчева, водещият Камен Воденичаров и актьорът Николай Георгиев се присъединяват към шоуто „И аз го мога”, което стартира от 11 март в ефира на Нова. Талант, смелост, издръжливост, чувство за хумор, артистичност и не на последно място идеална физическа форма е минималният набор от качества, необходими за участие в предаването.

„Не е лесно да се намерят в България звезди, които да са готови не само психически да поемат предизвикателствата, но и физически да могат да ги изпълнят”, заяви продуцентът Магърдич Халваджиян. След като първо бяха обявени имената на Алфредо Торес и Жана Брейчева, вече е ясно кои са следващите пет звезди в шоуто.

Елен Колева е звезда, която блести с еднаква сила и от екрана, и от театралната сцена. Зад крехката й външност се вихри силен и авантюристичен дух, готов да поема рискове и предизвикателства на сцената и извън нея. Тя е висока 1.66, определя теглото си като стабилно, а обиколката на ханша си като секси. Не би приела да гълта огън в шоуто, мечтае да я предизвикат с оперно пеене. Най-екстремното нещо, което е правила до момента, е гмуркане на 25 метра дълбочина при 4 бала вълнение.

Следващият в звездния списък е Иван Звездев. Зрителите го познават от малкия екран, където в продължение на години разкриваше тайните на добрата кухня. Иван обещава да изненада всички със своята ловкост и желание за игра. Спортува много често - три пъти седмично плува по 200 метра в стил брус, а в шоуто иска да се научи да жонглира. Звездев не се бои от конкуренцията, единственият му страх е от плъхове и нещо, свързано с тях, е предизвикателството, което не би изпълнил в предаването.

Симона Пейчева е българска гимнастичка и носителка на десетки награди от световни, европейски и други първенства. Тя е в отлична физическа форма, спортува ежедневно, а конкуренцията я амбицира. „Златното момиче” иска да изпробва себе си и би приела всяко предизвикателство, което е непознато и експериментално за нея. Най-екстремното й преживяване до момента е да бъде в една клетка с тигър.

Николай Георгиев е актьор и телевизионен водещ, който по професия е корабен навигатор, а определя себе си като философ. Зрителите го познават от сцената на театъра и малкия екран, но екстремният му характер често го тласка в нови посоки. През последните години, въпреки успеха си в телевизията или точно заради него, той напусна екрана и професионално се занимава с йога – като инструктор. Сега е готов за голямото завръщане и е изпълнен с амбиция да превземе сцената на „И аз го мога”. В добра физическа форма е - не само заради часовете във фитнеса, а и защото е страстен планинар. Най-екстремното му преживяване е изкачването на връх Мусала при минус 20 градуса и вятър 120 км/ч., а голямата му мечта е да покори връх Еверест.

Камен Воденичаров е усмихнатото лице, което се нарежда на поредното място в звездния списък. Никой не би оспорил артистичния и комедиен талант на Камен Во, но дали това е достатъчно, за да се изяви в шоу като „И аз го мога”? Самият той заявява, че е в отлична физическа форма, спортува много често, а конкуренцията определя като здравословна. Най-екстремното му преживяване е наистина впечатляващо - той е управлявал граждански самолет с 24 пътници на борда. Страхува се от акули и не би приел предизвикателство, което да го постави в близост до тях, но за сметка на това иска да се научи да ходи по въже и с радост би тествал себе си.

„Великолепната седморка” в шоуто „И аз го мога” вече е известна, а списъкът предстои да се попълни с още трима кандидати на сцената на предизвикателствата.

Не пропускайте старта на шоуто „И аз го мога” на 11 март от 20.00 ч. по Нова.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #4 on: 12 March 2015 19:48:59 »

След като Яна Маринова участва в това шоу, интересно каква ще е съдбата на сериала "Връзки", който трябваше да се излъчи по "ьТВ" и в който също участва Яна...
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #5 on: 13 March 2015 11:00:57 »

Това "шоу" спокойно могат да го спират. Голяма излагация е

http://www.webcafe.bg/id_1799091003_I_az_NE_go_moga
Report Spam   Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy