BG TV Talk
29 March 2024 08:50:32
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 114   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари  (Read 273075 times)
0 Members and 16 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1400 on: 20 June 2020 18:20:02 »

Малко извън темата, но сигурен ли си, че тази информация, която е в този прословут вестник, е истинска? На мен не ми се вярва да е истина, но както гледам, предполагам, че е. Undecided Аз почти не чета този вестник "Телеграф".

Може пък наесен да връщат "Стани богат". Wink
Шегувам се! Grin

Но може пък да върнат предаването "Сладко отмъщение" за есента, но ще е отново веднъж във седмицата, както го излъчваха преди пандемията, но всъщност ще е по преценка на продуцента Магърдич Халваджиян, като все още не е ясно дали ще възобнови това предаване. Впрочем още е рано за есента, тъй че ще почакаме до края на лятото и ще видим.
Както съм написал, информацията е от интервю със самия Антон Радичев, тъй че няма как да не е вярна. Grin

Виж, за "Сладко отмъщение" въобще бях забравил, ама то така или иначе нещо не ме изкефи. Скечовете изглеждаха доста скалъпени и изкуствени.

Може да минем и без втори сезон на тази простотия All inclusive.
Въпрос на гледна точка. На мен пък точно този сериал ми беше сред фаворитите през пролетта, тъй че се радвам, че ще има втори сезон.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 114   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy