В последните дни по жълтите сайтове доста се пише, че United Group усилено търсят нов купувач за Vivacom и Nova Broadcasting Group. По принцип не вярвам на такива медии и не знам до колко са достоверни тези слухове, но често техните писаници се оказват истина, както например продажбата на "Левски", въпреки че дори самият Наско Сираков отричаше слуховете, че има нов купувач на отбора.
Да добавя нещо към тези слухове -
Оригиналният репортаж на Капитал твърди, че "най-естествен кандидат" да купи Vivacom и NBG е... PPF Group. Така че, ако стане тази сделка, можем да видим и две от трите големи телекомуникационни компани у нас (Vivacom/Yettel), и двете частни национални телевизии (bTV/Nova) под един покрив.

Естествено, всичко е едва в най-началния етап, а има и вероятност United Group евентуално да реши да не продава българските си марки, но никога не се знае с тези неща...