BG TV Talk
20 April 2024 15:40:32
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 114   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари  (Read 274895 times)
0 Members and 19 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #460 on: 05 November 2015 22:40:38 »

Да, аз го бях написал това преди време. Ами вярно си е, не знам защо го правят, явно идеята им е да се запази анонимността на момичетата до известна степен, но не знам дали има смисъл така да им сменят имената. П.С. изтрит е един коментар с опит за заяждане и още един след ненужен след него.
В случая със смяната на имената вестникът няма нищо общо. Те имат договори с няколко фотографа и пишат информацията, която им се изпраща от тях. Когато някое момиче иска да бъде анонимно, просто фотографът пише друго име и съответно вестникът публикува снимките с написаното име. Относно годините и градовете - в повечето случаи фотографите изобщо не пишат тази информация и редакторите на вестника сами си решават на колко години и от кой град да пишат момичето. Предвид дългата история на рубриката (около 9 години) е напълно нормално да допускат грешки. Друг е въпросът, че някои момичета се снимат примерно при 3-4 фотографи и всеки (или поне един) от тях праща снимките с различни имена, години и градове и само една малка справка от страна на редакторите е достатъчна да видят, че им пращат снимки на едно момиче с различни имена, но просто никой не се е наел да прави такива справки, което според мен е грешно и несериозно. В другият ми сайт (http://www.erotic.bg/) публикувам снимките от "Телеграф" вече почти 7 години и са ми нужни само няколко минути да проверя дали някое момиче се е снимало и преди за рубриката и съответно дали е била с други имена и т.н.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 114   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy