BG TV Talk
19 April 2024 08:32:40
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 114   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари  (Read 274481 times)
0 Members and 10 Guests are viewing this topic.
evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #780 on: 04 July 2017 21:15:35 »

http://www.videoclip.bg/watch/704068_7-7-2017-nesho-novo-te-ochakva
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #781 on: 04 July 2017 21:17:47 »

Може би нов дизайн/облик на блока за новини?
Report Spam   Logged
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 277


« Reply #782 on: 04 July 2017 21:44:07 »

Ще имат ново студио за новините. Щосел го обяви преди няколко седмици.
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 660


« Reply #783 on: 04 July 2017 23:55:09 »

Ще имат ново студио за здравей България,новините,събуди се и часът на Милен Цветков-поради тази причина е ваканция.Много е дразнещо на всеки 1-2 минути където пише нова се появява след 3 дни те очаква нещо наво.Мен лично много ме дразни.
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 474


« Reply #784 on: 05 July 2017 19:48:11 »

В програмата за Август присъства ли Премиершип.
Report Spam   Logged
mongoleca
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 102


« Reply #785 on: 05 July 2017 20:27:35 »

Едва ли има програма за август все още, но Премиършип си е там. Тези дни обявиха и нов договор за Чемпиъншип и Купата на Лигата до 2022 г.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #786 on: 05 July 2017 23:50:23 »

В програмата за Август присъства ли Премиершип.
Още е рано за програмата за август. Обикновено програмата за следващия месец излиза между 15-о и 20-о число на настоящия месец. Иначе къде иначе да е "Премиершип"? Нали това е основното съдържание на Diema Sport... Grin
Report Spam   Logged

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #787 on: 06 July 2017 21:15:12 »

Ама блокът за новини не е ли вече в ново студио? Или на мен само така ми изглежда Cheesy
Report Spam   Logged
break
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 277


« Reply #788 on: 06 July 2017 21:59:07 »

Това е временно студио, докато пуснат новото/
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #789 on: 06 July 2017 23:27:27 »

Ама блокът за новини не е ли вече в ново студио? Или на мен само така ми изглежда Cheesy
Временно е, както каза колегата break. То всъщност е коментарното студио на "Диема Спорт"... Grin
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #790 on: 07 July 2017 14:18:35 »

Във видеото има доста добра ретроспекция още от самото начало на "Нова". Smiley
Новините на NOVA влизат в ново интегрирано студио тази вечер точно в 7

https://www.vbox7.com/play:23f95cf4f7

8 мултимедийни екрана и иновативни визуални решения ще представят новините на деня по възможно най-атрактивния и достоверен начин

Тази вечер в централната емисия на Новините на NOVA точно в 7 зрителите ще видят най-актуалните събития от иновативно мултимедийно студио. Новият дом на Новините и актуалните предавания на NOVA съчетава съвременен дизайн, модерни технологии и атрактивни визуални решения.

"Това, което ще видят зрителите ни довечера - на 7.07 в 7 вечерта е една световна тенденция, интерпретирана от изцяло български креативен екип, с което съм много горда. Продуценти, сценографи, проектанти, дизайнери - много талантливи хора работиха денонощно и до този момент финализират последните детайли. Големият акцент в новото ни студио е визуалният разказ. Чрез общо 8 мултимедийни екрана ще представяме новините на деня в кадри - по възможно най-убедителния и достоверен начин", коментира Дарина Сарелска, директор "Новини и актуални предавания" в Нова Броудкастинг Груп.

8 мултимедийни видео стени с обща площ около 80 кв.м., тъч възможности, 42 часа жив ефир седмично и централизирана система за управление на съдържанието ще допринесат за още по-качествената визия и позитивно усещане на зрителите при срещата им с новините и темите на деня. Дизайнът и функционалностите на новото студио са уникални за българския пазар и затвърждават водещата позиция на NOVA в новините и публицистиката.

"Вярвам, че от днес Новините на NOVA излизат чисто визуално на онази сцена, която заслужават и която се полага на NOVA като лидер на пазара - не само в забавлението, но в последните няколко години и в новините и актуалните предавания. Убедена съм, че модерната визия и адекватното технологично оборудване на новото студио ще засилят още повече доверието, което зрителите вече имат в Новините на NOVA, благодарение на качественото съдържание, което предлагаме всеки ден", допълва Дарина Сарелска.

Не пропускайте първата централна емисия на Новините на NOVA в новото студио тази вечер точно в 7.
Report Spam   Logged

edinicata
Зрител
***
Online Online

Posts: 474


« Reply #791 on: 07 July 2017 14:52:16 »

Щом няма ХД и 1000 нови студиа да направят все тая.
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #792 on: 07 July 2017 15:33:57 »

Щом няма ХД и 1000 нови студиа да направят все тая.

Report Spam   Logged
Milen84
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 144


« Reply #793 on: 07 July 2017 15:47:11 »

Към 2019 се чакало HD ,за някаква годишнина ,ама не се знае може и 2029 да е
Report Spam   Logged
cvetomir1997
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 378


« Reply #794 on: 07 July 2017 20:12:02 »

Не виждам смисъл от това да имат няколко екрана в студиото, при условие, че така или иначе няма как да показват едновременно на повече от един. Според мен, временното студио беше в пъти по-добър вариант за новините. Ще видим утре сутрешния блок как е. Тея усилия по-добре да ги бяха вложили в нещо по-полезно, като например HD оборудване. Една от причините да не гледам нищо по Нова с изключение на Семейни войни и Господари на ефира е лошото качество. Все едно съм си пуснал някакъв клип с ниска резолюция от нета. Като тръгнат крайните надписи на някое предаване, и ако се движат бързо се размазват и не могат да се прочетат. Не мисля, че е нормално за 2017 година. Щом БТВ го могат, значи и Нова като "лидер в иновациите" или там както самите те се определят, би трябвало да нямат проблеми с това. Разбира се, не защитавам и БТВ. Тя пък си има своите проблеми, най-вече със съдържанието.
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #795 on: 07 July 2017 21:19:15 »

Единственото, което ми допада е новото опростеното лого и шрифта Roll Eyes
Също така и самото нещо, където изписват новината е по-лесно за четене и изчистено
За студиото нз... на телевизор като че ли качеството е по-хубаво, не като в интернет където качват всичко максимум в 360p.
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 660


« Reply #796 on: 23 July 2017 23:42:16 »

Екс фактор започва на 9 септември.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #797 on: 24 July 2017 01:00:11 »

9 септември? То се пада събота, та според мен е просто слух... Откъде ти е инфото?
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 660


« Reply #798 on: 24 July 2017 18:08:47 »

От Алекс Раева.Сподели го по време на лайфа в фейсбук.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #799 on: 24 July 2017 19:17:52 »

От Алекс Раева.Сподели го по време на лайфа в фейсбук.
Брех... Странно решение, но пък и до някаква степен очаквано, за да може в делничните дни да има достатъчно слотове за всичките сериали, пък и за достатъчно епизоди на "Откраднат живот". "Ускорение" и "Дяволското гърло" ще са по 12 епизода, та явно ще са по веднъж седмично.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 114   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy