BG TV Talk
29 March 2024 01:24:01
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 114   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари  (Read 273010 times)
0 Members and 14 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #60 on: 24 January 2014 14:49:16 »

От 3 февруари ще има промяна във водещите на "Господари на ефира". Продуцентите са решили да направят експеримент и новата двойка ще бъде Зуека и Румен Угрински.
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #61 on: 24 January 2014 20:55:40 »

Нещо много хвръкнаха крилцата на Халваджиян. Поне според вас заслужава ли си или още шефовете го слушкат заради „скандалния“ трансфер?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #62 on: 25 January 2014 11:49:49 »

Нещо много хвръкнаха крилцата на Халваджиян. Поне според вас заслужава ли си или още шефовете го слушкат заради „скандалния“ трансфер?
Кое дали си заслужава? Лично на мен предаванията, които прави Халваджиян, са ми сред фаворитите. Дори "Ол инклузив", което хич не ме грабна с първите си 1-2 епизода, след това стана едно от любимите ми предавания. "Като 2 капки вода" също ми е много по-интересно, отколкото да гледам "Гласът на България", "България търси талант" и прочие боклуци, скалъпени от некадърния екип на Слави Трифонов.
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #63 on: 25 January 2014 21:45:07 »

Кое дали си заслужава? Лично на мен предаванията, които прави Халваджиян, са ми сред фаворитите. Дори "Ол инклузив", което хич не ме грабна с първите си 1-2 епизода, след това стана едно от любимите ми предавания. "Като 2 капки вода" също ми е много по-интересно, отколкото да гледам "Гласът на България", "България търси талант" и прочие боклуци, скалъпени от некадърния екип на Слави Трифонов.
Просто ми прави впечатление, че нещо много предавания му пуснаха по Нова.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #64 on: 25 January 2014 23:56:44 »

Кое дали си заслужава? Лично на мен предаванията, които прави Халваджиян, са ми сред фаворитите. Дори "Ол инклузив", което хич не ме грабна с първите си 1-2 епизода, след това стана едно от любимите ми предавания. "Като 2 капки вода" също ми е много по-интересно, отколкото да гледам "Гласът на България", "България търси талант" и прочие боклуци, скалъпени от некадърния екип на Слави Трифонов.
Просто ми прави впечатление, че нещо много предавания му пуснаха по Нова.
Той винаги е имал повече предавания в "Нова". Разликата е, че преди правеше паралелно продукции и за "ьТВ", ама кой знае - може тези времена скоро да се върнат, след като "ьТВ" е с нов шеф...  Smiley
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #65 on: 27 January 2014 10:02:15 »

Нещо много хвръкнаха крилцата на Халваджиян. Поне според вас заслужава ли си или още шефовете го слушкат заради „скандалния“ трансфер?
Кое дали си заслужава? Лично на мен предаванията, които прави Халваджиян, са ми сред фаворитите. Дори "Ол инклузив", което хич не ме грабна с първите си 1-2 епизода, след това стана едно от любимите ми предавания. "Като 2 капки вода" също ми е много по-интересно, отколкото да гледам "Гласът на България", "България търси талант" и прочие боклуци, скалъпени от некадърния екип на Слави Трифонов.

"България търси талант" сега за пръв път Няма да се прави от Магърдич
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #66 on: 29 January 2014 22:47:52 »

В днешния брой на „Всеки ден“ пишеше, че на 27 януари, този понеделник, е имало технически гаф и „Господари на ефира“ са започнали чак в 23:30, поради специалните гости и новата, все още неопозната сграда. Дупката от 23:00 е била запълнена с късната емисия новини, а след това е започнало самото предаване. Някой гледал ли е или отново става въпрос за измишльотини като със Слави?
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #67 on: 29 January 2014 23:14:43 »

В днешния брой на „Всеки ден“ пишеше, че на 27 януари, този понеделник, е имало технически гаф и „Господари на ефира“ са започнали чак в 23:30, поради специалните гости и новата, все още неопозната сграда. Дупката от 23:00 е била запълнена с късната емисия новини, а след това е започнало самото предаване. Някой гледал ли е или отново става въпрос за измишльотини като със Слави?

Във форума на „Предавател“ стана въпрос за това, но лично не съм го видял. Доколкото разбрах наистина е имало такъв момент. Но за причините - за първи път чувам, че се е случило заради новата сграда.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #68 on: 29 January 2014 23:48:23 »

Да, сега погледнах записите на Нова ТВ от 27 януари, наистина се е случило.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #69 on: 30 January 2014 12:47:36 »

Наистина се случи, понеже тогава точно чаках предаването. Не знам каква е била причината, въпреки че имам една идея. Още докато записвахме предаването (в същия ден около 18:30ч.), няколко видеа все още не бяха монтирани и предполагам, че до 23:00ч. все още не е било монтирано цялото предаване, което е станало и причина за разместването. Иначе новините почнаха в 22:55ч., а "Господари на ефира" - в 23:20ч.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #70 on: 30 January 2014 18:58:40 »

Quote from: интернет
„Господари на ефира“ сменят водещи 2 пъти през месеца

Водещите на сатирично-публицистичното шоу ще се завъртят два пъти през месец февруари 2014 г.
 
Първо, на 3-ти февруари (този понеделник), Румен Угрински ще замести Димитър Рачков и за първи път ще е комбина с Васил Василев-Зуека. Той пък на 17-ти (отново понеделник) ще отстъпи мястото си на Мария Игнатова. Така ще се сбъдне мечтата на Угрински отново да води Господарите заедно с прелестната водеща.
 
Интензивната смяна гарантира повече забавни мигове през студените месеци, обещават продуцентите от "Глобал Фрейм".
 
Румен Угрински с Васил Василев-Зуека: 3 - 14 февруари.
Румен Угрински с Мария Игнатова - от 17 февруари.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #71 on: 03 February 2014 12:29:42 »

Информация за новото предаване на Ани Салич в ефира на “Нова ТВ”

Report Spam   Logged
alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #72 on: 08 February 2014 12:40:58 »

Промяна в програмата от понеделник - вместо 5.сезон на Castle от 22.00, ще се излъчва нов сезон на CSI Лас Вегас.. Жалко, тъкмо започнах да го следя, ще трябва да си изтегля останалите епизоди 
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #73 on: 10 February 2014 16:36:50 »

През Октомври в ефира на Нова ТВ ще стартира предаване/проект, чиито автор/водещ/участник ще е Миролюба Бенатова.

Report Spam   Logged

alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #74 on: 10 February 2014 16:54:14 »

Източник? И защо чак октомври?!

   
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #75 on: 10 February 2014 17:15:19 »

През Октомври в ефира на Нова ТВ ще стартира предаване/проект, чиито автор/водещ/участник ще е Миролюба Бенатова.
Това и аз го разбрах, проектът ще е нещо като "журналистическо реалити" с автор и водещ Миролюба Бенатова. В момента се подготвя. Голямо нещо ще да е явно. Ще се излъчва в праймтайма, най-вероятно в четвъртък.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #76 on: 10 February 2014 18:04:21 »

Източник? И защо чак октомври?!

   

Източника е фейсбука на Миролюба Бенатова :
https://www.facebook.com/miroluba.benatova/posts/10203210522890462?comment_id=7758099&offset=0&total_comments=186
Report Spam   Logged

alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #77 on: 10 February 2014 18:48:32 »

"Каквото имах да кажа, казах! Още през октомври."


Тя има предвид съвсем друго нещо - вижте че говори в минало време. Един вид че каквото е имала да каже по въпроса, го е казала през октомври 2013 , когато напусна bTV ....
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #78 on: 10 February 2014 19:23:55 »

Аз бях чул за такова предаване, което ще го правят Телеман и Миролюба и предположих, че става въпрос за него.  Гласяха го още когато Миролюба отиде в Телеман, но така и не тръгна от сега.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #79 on: 10 February 2014 19:33:57 »

"Каквото имах да кажа, казах! Още през октомври."


Тя има предвид съвсем друго нещо - вижте че говори в минало време. Един вид че каквото е имала да каже по въпроса, го е казала през октомври 2013 , когато напусна bTV ....

О, да - прав си. Може и в такъв смисъл да е написано.  Wink
Report Spam   Logged

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 114   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy