BG TV Talk
29 March 2024 02:34:55
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 114   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари  (Read 273019 times)
0 Members and 8 Guests are viewing this topic.
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #800 on: 28 July 2017 22:16:50 »

Току що, докато течеше новината "Романтика на две гуми" посредата пуснаха времето, малко след това новина за лошото време, докато през цялото време си стоеше плочката за двете гуми Cheesy
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #801 on: 28 July 2017 23:23:51 »

И аз гледах емисията, доста си се заблудил...
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #802 on: 29 July 2017 00:21:47 »

Не знам за кое по-точно си мислиш, че съм се заблудил, но съм убеден, че погрешка пуснаха прогнозата за времето
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #803 on: 29 July 2017 02:18:34 »

Точно за това мисля. Просто беше част от репортажа. В лятната късна емисия няма прогноза за времето, както и в следобедната.
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #804 on: 29 July 2017 02:44:08 »

Прогноза за времето има винаги.Гледай внимателно.
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #805 on: 29 July 2017 16:58:16 »

Случайно да има качена прогноза за времето от следобедната или късната емисия тук: https://nova.bg/news/subcategory/40/%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BE/ ?
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #806 on: 03 August 2017 17:52:29 »

Първо бяха обявили, че след 7 сезон на "Хавай 5-0" ще излъчват "Нощна смяна", след това "Подли камериерки" 4, а сега ще дават 1 сезон на "Скорпион" отново...  Huh? Grin
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #807 on: 06 August 2017 18:21:34 »

Вторник 21:00 скорпион
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #808 on: 07 August 2017 21:01:39 »

В програмата никъде не пише за Нощна Смяна...
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #809 on: 08 August 2017 00:49:32 »

В тарифата пишеше.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #810 on: 11 August 2017 23:11:10 »

Дарина Сарелска вече не е директор "Новини и актуални предавания" в Нова Броудкастинг Груп

Силва Зурлева ще поеме ежедневното оперативно управление на новините и актуалните предавания на NOVA

Дарина Сарелска вече не е директор "Новини и актуални предавания" в Нова Броудкастинг Груп. Силва Зурлева, член на Борда на Директорите, ще поеме ежедневното оперативно управление на новините и актуалните предавания на NOVA в тясно сътрудничество със съществуващия екип.

"Всички ние благодарим на Дарина за усилията, които допринесоха за издигането на Новините на NOVA до сегашната им позиция на несъмнен лидер в ефира. Надяваме се, че Дарина ще успее в бъдещите си проекти. Аз ще продължа да работя с всички членове на екипа на новините и съм уверена, че заедно ще запазим най-високите постижения на медията, както и ще продължим да се развиваме", коментира Силва Зурлева.

"Гордея се с това, което постигнахме в последните 4 години. Новините на NOVA заеха заслужената си лидерска позиция на пазара. За мен тази промяна е за добро. Надявам се да бъде и за доброто на NOVA и новините, към които оставам привързана. Разчитам, че екипът ще продължи да работи по същите високи професионални принципи и стандарти, както през четирите години, в които бяхме заедно. Благодарна съм за натрупания опит и гледам напред към бъдещи проекти", допълни Дарина Сарелска.
Странно как само преди 2-3 седмици в интервю Силва Зурлева заяви, че с Дарина Сарелска работели много добре и нямало никакви изгледи тя да се маха от "Нова"... Grin
Report Spam   Logged

tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #811 on: 12 August 2017 12:00:50 »

Съвсем нормално е да я отстранят. Все пак в Ютюб има видеа, от пресконференция на ШНС където се вижда, че е цензурирала екипа журналисти на Нова.
С отстраняването и нищо няма да се промени. Ще назначат друга, която ще работи по същия начин в полза на определени хора. Така, че хората нетрябва да имят вяра на Нова и другите подобни бг тв канали, защото те работят в полза на определени хора и нищо повече.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #812 on: 15 August 2017 12:02:02 »

Яна Маринова и Башар Рахал в новия български филм "Привличане"

https://www.vbox7.com/play:f3315b946a

Продукцията се реализира с подкрепата на Нова Броудкастинг Груп и ще се разпространява в киносалоните от “Лента” в началото на 2018 г.

Стартират снимките на "Привличане" - още един нов български филм, който ще зарадва любителите на родното кино. В центъра на сюжета е завладяваща история за успеха, амбициите и любовта, разкриваща много актуални и общочовешки теми, които вълнуват всички поколения, а изключителната танцова хореография и динамиката на лентата ще я направят различна и запомняща се.

"За мен този филм е една много истинска история за живота в училище и извън него такъв какъвто е, за сблъсъка между поколенията и за това колко е важно да намерим баланса, допирната точка, в която преминаваме границата на разделението, приемаме различията помежду си и заставаме от една страна. Мисля, че с Яна Маринова, страхотния актьорски състав и целия този ентусиазъм, с който сме заредени, ще спечелим феновете на българското кино", сподели Башар Рахал по време на гостуването си в "Здравей, България", който играе собственик на частно училище.

В главните роли ще видим Яна Маринова, Луиза Григорова, Александър Сано, Койна Русева, Радина Боршош и Башар Рахал. Продуценти на лентата са Башар Рахал и Яна Маринова, а режисьор е Мартин Макариев. Сценарият е дело на Яна Маринова, Борислав Захариев и Георги Ангелов.

"И родителите, и децата ще открият по нещо близко, ще вземат по нещо за себе си. Филмът ще ги накара да се засмеят, но и да се замислят, а танците носят много силен допълнителен заряд. Това е свежа училищна драма за нашето време, която провокира и няма да остави никого безучастен", допълни актрисата Яна Маринова, която влиза в ролята на учителка, подложена на манипулациите от своя колежка.

"Привличане" е най-новият български филм, който се реализира с подкрепата на Нова Броудкастинг Груп и ще се разпространява в кината от "Лента" в началото на 2018 г. След "Маймуна", "Бензин", "Воевода", на 13 октомври предстои премиера на още една българска продукция - "Вездесъщият".

"За по-малко от година, това е петата кино продукция, която подкрепяме. Щастливи сме, че имаме възможността да предложим на почитателите на българските филми жанрово разнообразие на всички свои платформи и ще продължим стратегията да инвестираме в локални продукции, да работим с едни от най-популярните звезди и да даваме поле за изява на млади и талантливи хора, които искат да се развиват в България", коментира Вики Политова, главен оперативен директор на Нова Броудкастинг Груп.
Report Spam   Logged

tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #813 on: 15 August 2017 12:08:30 »



Малко е тъпо Яна Маринова и Башар Рахал да участват в нов филм при условие, че участваха в 11 а.
Трябва да се прави кастинг и от там да се избира кой да участва.
В България явно хората с връзки се уреждат доживот да участват във филми и сериали.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #814 on: 15 August 2017 12:33:22 »

Малко е тъпо Яна Маринова и Башар Рахал да участват в нов филм при условие, че участваха в 11 а.
Трябва да се прави кастинг и от там да се избира кой да участва.
В България явно хората с връзки се уреждат доживот да участват във филми и сериали.

Ми, нищо чудно сценарият за този филм да е бил истинското продължение на "11 А", понеже има доста общи неща между двата филма. А както писах в друга тема, "12 А", който е обявен като продължение на "11 А", се прави от съвсем различен екип и целият актьорски състав е друг.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #815 on: 23 August 2017 17:18:03 »

Здравейте! От днес върви някаква  реклама по Нова,която гласи-СКОРО ЗАЕДНО. Някъде около 6-7 секунди.Някой знае ли за какво става дума?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #816 on: 23 August 2017 18:08:02 »

Не съм я гледал, но може би е реклама за новия сезон.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #817 on: 23 August 2017 19:50:48 »

 Ами възможно е,но  според мен ще е нещо друго,защото във видеото бяха Йоана Гочева,Ани Цолова и Виктор Николаев.Да не би най-сетне да са решили да пуснат HD канал? Roll Eyes Afro
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #818 on: 23 August 2017 20:58:14 »

Не ми се връзва да е HD канал. Водещите на сутрешния блок и на спорта и слоганът е "скоро заедно". Най-логичното според мен е Йоана Гочева да има някаква рубрика в сутрешния блок.
Report Spam   Logged

Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #819 on: 24 August 2017 01:02:47 »

И аз я видях. На мен ми се струва, че сутрешният блок ще се сдобие с нова визия, макар че това можеше да се направи заедно с новото студио.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 114   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy