BG TV Talk
29 March 2024 11:56:29
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 114   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари  (Read 273120 times)
0 Members and 16 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #880 on: 08 November 2017 17:57:39 »

А какво става с Миа Сантова?
Носят се слухове, че тя ще има предаване в слота на "Комбина", но нямам представа дали наистина ще е така.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #881 on: 09 November 2017 16:47:41 »

Явно слуховете за Миа Сантова са били лъжливи:
Миа Сантова е новата водеща на следобедната емисия на Новините на NOVA от 13 ноември

Не пропускайте емисията всеки делничен ден от 16.00 ч. по NOVA

От понеделник водещата ще представя новините в по-различен формат. Миа Сантова и екипът на Новините на NOVA ще канят в студиото различни гости, ще търсят точните събеседници - на живо, от мястото на събитието, с интервюта и анализи на горещите събития от деня, още докато те се случват.

Гледайте следобедната емисия с водещ Миа Сантова от 13 ноември всеки делничен ден от 16.00 ч. по NOVA.
Report Spam   Logged

BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #882 on: 10 November 2017 14:56:36 »

И аз се чудя защо не качват сериите в по-висока резолюция. Все пак сериалът се снима в 4К, а те го излъчват в SD... Undecided Нищо не им пречи поне в "Нова Плей" да пускат сериите в по-висока резолюция, ама...
Да вметна още нещо по темата за Nova Play, картината на вчерашния епизод на „Откраднат живот“ насичаше няколко пъти, като накрая изоставаше с няколко секунди от звука.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #883 on: 10 November 2017 15:00:02 »

Това и на мен ми се е случвало, но като върнеш назад, се оправя. Мисля, че е заради Adblock, но пък нямам нерви да им гледам рекламите през 5 минути... Grin
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #884 on: 10 November 2017 20:09:02 »

Адблока е, на мен някои видеа не ми ги плейва, изписва ми че трябва да го изключа.  Grin Нема такава наглост.  Afro
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #885 on: 11 November 2017 10:27:54 »

С приставката VideoClip Pro нямам проблеми с блокирването. Grin
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #886 on: 11 November 2017 17:17:11 »

И аз имам проблеми от адблока и НоваПлей гледам само от Edge (но и там имам адблок) Cheesy Плюс че там с бутоните за напред и назад се мести само по 10 секунди, а не с цели 30 както е в Хроум.
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #887 on: 08 December 2017 00:07:50 »

От днес логото на Нова ТВ на екрана е коледно
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #888 on: 08 December 2017 10:56:47 »

От днес логото на Нова ТВ на екрана е коледно
Дам. И между другото е доста идейно и ефектно. Досега друга телевизия не се е сетила да ползва светещи лампички. Всички слагат или коледна шапка, или валящ сняг.
Report Spam   Logged

Robimir
Говорител
****
Online Online

Posts: 757


« Reply #889 on: 08 December 2017 12:01:10 »

От днес логото на Нова ТВ на екрана е коледно
Всъщност е от вчера. От време на време визията е коледна, на някой промота има лампички, но не се засичат често.  Angry
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 659


« Reply #890 on: 08 December 2017 14:40:14 »

Коледното лого с лампичките на екрана е от вчера.От време на време логото става огромно и до него се изписва празнуваме заедно,а през останалото време е украсено с лампички.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #891 on: 08 December 2017 22:04:06 »

Страхотна коледна визия на Нова! Браво Afro
Report Spam   Logged
lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #892 on: 08 December 2017 22:55:43 »

И аз се зарадвах за Коледната визия. Обаче съм перфекционист и ме дразни, че не са синхронизирали самата анимация на лампичките, вижда се кога започва отново да loop-ва Cheesy можеше да го скрият, и ще изглежда по-добре според мен.
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Online Online

Posts: 757


« Reply #893 on: 09 December 2017 07:09:13 »

И аз се зарадвах за Коледната визия. Обаче съм перфекционист и ме дразни, че не са синхронизирали самата анимация на лампичките, вижда се кога започва отново да loop-ва Cheesy можеше да го скрият, и ще изглежда по-добре според мен.
Да и аз забелязах това. Дано четат форума и да го оправят.  Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #894 on: 12 December 2017 19:33:08 »

Николета Лозанова дебютира с роля в новия български филм “Привличане”

Филмът излиза на екраните из цялата страна от 23 февруари 2018 година благодарение на “Лента”

Трейлърът на най-новия български филм “Привличане” бе представен за първи път пред публика в шоуто “Господари на ефира”. Той вече е достъпен за всички зрители из цялата страна в кината и интернет. Филмът е създаден с подкрепата на Нова Броудкастинг Груп и ще бъде разпространен в българските кина от “Лента”.  Голямата изненада в него е разкритието, че Николета Лозанова участва в набиращата все по-голяма популярност продукция.

Фаталната красавица има ключова роля, но каква точно – остава тайна до премиерата на филма на 23 февруари 2018 година. Дебютът на Лозанова в киното е специално прецизиран от нея, а “Привличане” е грабнал вниманието й заради интригуващия сценарий и актуалната тематика.

Още в трейлъра аудиторията ще се запознае с главната героиня Лора Ангелова, изиграна от Яна Маринова – бивша танцьорка и настояща учителка по история в елитна гимназия. Животът й обаче не е особено розов на фона на конфликта й с директорката Великова (Койна Русева). Благодарение на модерния си подход към учениците и старанието да въвежда новости в учебния процес, Лора Ангелова се радва на подкрепата на голяма част от своите ученици и колеги. Някои от тях обаче искат сериозно да подронят авторитета й. Сблъсъкът между това как в младостта си не винаги постъпваме правилно, примесен със солидна доза хумор, любов и емоции, е в центъра на историята, за която „Привличане“ разказва.

Лентата събира на голям екран още Александър Сано, Луиза Григорова-Макариев, Радина Боршош, Живко Симеонов, Башар Рахал, Владо Пенев и други звезди на българското кино.

“Привличане” е на екраните из цялата страна от 23 февруари 2018 година.
Report Spam   Logged

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #895 on: 13 December 2017 17:22:28 »

Най-голямото кулинарно шоу Hell’s Kitchen завладява България през пролетта на 2018 по NOVA

Шеф Виктор Ангелов ще е водещ на предаването

Световноизвестното риалити състезание за професионални готвачи Hell’s Kitchen стартира в ефира на NOVA през пролетта на следващата година с водещ шеф Виктор Ангелов. Предаването, на което лице в САЩ е най-популярният готвач в света Гордън Рамзи, ще е част от пролетния сезон на NOVA, а всички желаещи да участват, могат да се запишат за кастинг на адрес nova.bg/HK. Победителят ще получи 100 000 лв. и договор в ресторанта на шеф Ангелов.

Телевизионното зрелище Hell’s Kitchen – формат на ITV Studios, се излъчва в 19 държави по целия свят с над 50 сезона и повече от 700 участници.

"Hell’s Kitchen е най-голямото кулинарно предизвикателство - както за мен, така и за участниците. Форматът комбинира способността на шеф готвачите да се справят с поставените задачи с кулинарния им талант пред погледа на цяла България. Освен амбициозни готвачи, търсим кулинарни таланти със силни характери, защото професионалната кухня е подчинена на висока дисциплина. Може да си добър шеф, но за да си добър състезател се изискват различни качества", споделя шеф Виктор Ангелов, за който Hell’s Kitchen България е следваща стъпка в безупречната му кариера.

"Добавянето на Hell’s Kitchen към портфолиото на NOVA е част от стратегията на компанията да въвежда на българския пазар най-големите телевизионни формати в света. Предаването ще е акцент в програмата ни през пролетния ни сезон, паралелно с разрастване подкрепата на български филми и сериали на всички платформи. Щастлива съм, че професионалист от ранга на шеф Ангелов е част от екипа на предаването и голямото семейство на NOVA", коментира Вики Политова – главен оперативен директор на Нова Броудкастинг Груп.

Кой ще оцелее след изпитанията в Hell’s Kitchen България и ще стане най-добрият готвач в България – ще разберем през пролетта на следващата година в ефира на NOVA.
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #896 on: 13 December 2017 17:28:57 »

Еднотипни предавания по две телевизии (Кухнята на Ада и Мастършеф). Остава НОВА да пуснат отново Х фактор напролет, за да е срещу Гласът на България...
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #897 on: 13 December 2017 17:47:57 »

Ето защо шеф Ангелов няма да е в Мастършеф. Леко тъпичко.

Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #898 on: 13 December 2017 21:44:56 »

Ето защо шеф Ангелов няма да е в Мастършеф. Леко тъпичко.


И аз съм на това мнение. BTW щом ще има "Кухнята на ада", най-вероятно няма да има "Кошмари в кухнята". Ето и още една статия за пролетта и зимата:
Нови сериали и телевизионни формати в ефира на NOVA през 2018 г.

Hell’s Kitchen, сериалът “Полицаите от края на града” и любимото шоу “Като две капки вода” са част от изненадите през новата година

Нови сериали и телевизионни формати в ефира и по интернет подготвя за зрителите през 2018 година Нова Броудкастинг Груп. Телевизионното зрелище на световноизвестния кулинарно шоу Hell’s Kitchen ще завладее ефира и у нас. Мястото на шеф Гордан Рамзи в България ще заеме шеф Виктор Ангелов.

“Участниците във формата ще бъдат разделени на два отбора - син и червен, за които най-големите предизвикателства ще идват от мен и те трябва да поднесат най-добрите си ястия. Ще имаме специални гости, ще има и случайни гости, които ще бъдат журито”, разкрива известния български кулинар.

“Българите казват, че на вълка му е дебел врата, защото върши всичко сам, това е грешка.Професионалната кухня е подчинена на талант и отборен състезателен дух, може да си добър шеф, но да си добър състезател се изискват комплексни качества”, смята шеф Виктор Ангелов

“Нивото в този формат ще бъде съвсем различно и много по-високо от това, което зрителите са виждали до момента” - подчерта програмният директор на NOVA Антоний Мангов.

Кастингите за участници в Hell’s Kitchen започват да текат сега на , а  големият претендентите ще се борят на наградата от 100 хиляди лева и договор в ресторанта на Виктор Ангелов.

След силната телевизионна 2017-та NOVA няма да спре да изненадва зрителите и през следващата година с нови сериали.

“Полицаите от края на града” е една невероятно забавна полицейска комедия, която ще тръгне в началото на годината. На пролет се завръща и “Като две капки вода” с шести сезон – това е един от най-големите хитове в българския ефир.”, разкрива програмният директор на NOVA Антоний Мангов.

Изненади очакват и интернет потребителите. През 2018 година 7Talents стартира нови сезони на уеб сериалите  “Не така, брат!“ и “Следвай ме". Очаква ги и нов тийнейджърски уеб сериал в жанра мистерии.

Не пропускайте новите продукции в ефира на NOVA и платформите на Нова Броудкастинг Груп.
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #899 on: 13 December 2017 23:01:32 »

ооо супер! Кухнята на ада ще разбие мастър шефа  Grin Grin
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 114   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy