BG TV Talk
18 April 2024 16:14:45
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 114   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари  (Read 274357 times)
TopCat and 13 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #1340 on: 17 March 2020 22:30:42 »

"Нова" има ново попълнение и това е Лилия Мустакова от Bulgaria ON AIR. Предполагам, че тя ще води новините вместо Богомил Грозев.
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 660


« Reply #1341 on: 17 March 2020 23:23:41 »

Това да означава ли, че Марина Цекова си е тръгнала? Интересно, че Невена Василева беше водеща в 23, а Методи Владимиров го сложиха сутрин.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #1342 on: 18 March 2020 00:46:59 »

Това да означава ли, че Марина Цекова си е тръгнала? Интересно, че Невена Василева беше водеща в 23, а Методи Владимиров го сложиха сутрин.
Марина все още е в майчинство. Не знам какви са й плановете за след това.
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 660


« Reply #1343 on: 18 March 2020 01:25:48 »

Мариана Торманова от Канал 3 и тя в Нова.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #1344 on: 18 March 2020 13:18:52 »

Мариана Торманова от Канал 3 и тя в Нова.
То верно няма никой да остане в тая телевизийка... Grin Както съм писал и преди, направо да вземат да я ребрандират в някой музикален или филмов канал... Grin
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 660


« Reply #1345 on: 30 March 2020 23:14:58 »

Благой Цицелков от бг он еър и той е нова. Нова да не е решила да обира журналистите от малките телевизии, че от бг он еър това трябва да е 5 кадър...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #1346 on: 30 March 2020 23:24:39 »

Благой Цицелков от бг он еър и той е нова. Нова да не е решила да обира журналистите от малките телевизии, че от бг он еър това трябва да е 5 кадър...
И аз това се чудя... Grin През седмица има някой нов в "Нова", а същевременно не чувам никой да се маха от там. Достра странна работа... Grin
Report Spam   Logged

pesho
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 660


« Reply #1347 on: 13 April 2020 01:06:00 »

Кристиян Гаров от Канал 3 е репортер в Здравей България. Репортера Златина Зехирова от Нова е в Дневник. Защо си мисля, че Канал 3 се води към закриване...
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #1348 on: 13 April 2020 06:25:05 »

Или Nova News TV. Подобно на BBT и News7 врътката. Голям майтап ще е.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #1349 on: 13 April 2020 13:01:33 »

Кристиян Гаров от Канал 3 е репортер в Здравей България. Репортера Златина Зехирова от Нова е в Дневник. Защо си мисля, че Канал 3 се води към закриване...
Аз от месеци пиша за евентуалното закриване на "Канал 3" или ребрандирането му в някакъв нишов канал (филмов или музикален). Като се има предвид, че преди 2 месеца "Канал 3" официално беше присъединен към медийната група на The Voice, май по-скоро ще стане някакъв музикален канал. Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #1350 on: 13 April 2020 14:32:59 »

Кристиян Гаров от Канал 3 е репортер в Здравей България. Репортера Златина Зехирова от Нова е в Дневник. Защо си мисля, че Канал 3 се води към закриване...
Освен Златина,си тръгват  Велина Сашева и Христиания Червенковa,затова е и такъв набор на кадри в момента от Канал 3. Доста ме хваща яд за тях,защото са добри репортери
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #1351 on: 13 April 2020 14:52:17 »

Освен Златина,си тръгват  Велина Сашева и Христиания Червенковa,затова е и такъв набор на кадри в момента от Канал 3. Доста ме хваща яд за тях,защото са добри репортери
Не набират кадри само от "Канал 3". Явно забравяш Лилия Мустакова и Благой Цицелков от Bulgaria ON AIR. Grin хубаво е, че се разбра кои в крайна сметка са се махнали от "Нова", защото беше странно постоянно да взимат нови хора, пък никой да не се маха. Grin
Report Spam   Logged

Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1352 on: 13 April 2020 15:09:02 »

Не набират кадри само от "Канал 3". Явно забравяш Лилия Мустакова и Благой Цицелков от Bulgaria ON AIR. Grin хубаво е, че се разбра кои в крайна сметка са се махнали от "Нова", защото беше странно постоянно да взимат нови хора, пък никой да не се маха. Grin

Всъщност, Благой Цицелков работеше във БНТ от 2011 до 2017 година, после отиде във БГ Он Еър и сега е във "Нова", но преди да работи в БНТ и България Он Еър, самият Цицелков работеше в тогавашната телевизия TV7 (лека й пръст), като тогава едва на 13 годишна възраст, той водеше детско предаване по същата телевизия, но не е посочено името на съответното детско предаване, или поне така знам.  Undecided
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #1353 on: 13 April 2020 15:54:53 »

Всъщност, Благой Цицелков работеше във БНТ от 2011 до 2017 година, после отиде във БГ Он Еър и сега е във "Нова", но преди да работи в БНТ и България Он Еър, самият Цицелков работеше в тогавашната телевизия TV7 (лека й пръст), като тогава едва на 13 годишна възраст, той водеше детско предаване по същата телевизия, но не е посочено името на съответното детско предаване, или поне така знам.  Undecided
Не знам откъде се породи този интерес към кариерата на Благой, но все пак в TV7 от 2006 до 2009г. е водил предаването "BG-Къде? Къде?". Честно казано чак сега видях, че това е било детско предаване. Заглавието му повече би отивало на туристическо предаване. Grin

Паралелно с работата си в TV7 е писал и за вестник "Аз Буки", който се е издавал от МОН. Впрочем за вестника е писал в периода 2003-2010г., тоест е започнал едва на 10 години. Grin

Паралелно с работата си в БНТ беше и редактор в Big Brother, но в БНТ много стриктно следят ако работиш там да не работиш някъде другаде едновременно и съответно го уволниха, та след това той отиде в ON AIR.
Report Spam   Logged

Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 280


« Reply #1354 on: 13 April 2020 22:41:17 »

"От 1 май Нова тв започва да мери рейтинга си чрез пийпълметрична агенция ГАРБ и спира да използва услугите на "Нилсен Адмосфер България" - https://www.24chasa.bg/novini/article/8451115

Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 809



WWW
« Reply #1355 on: 13 April 2020 22:51:56 »

Очаквам от май изведнъж Нова да стане най-гледаната телевизия.
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #1356 on: 13 April 2020 23:14:32 »

Съмнявам се, тъй като ГАРБ мери рейтингите на 3-те най-големи, така че можем най-накрая да очакваме обективни анализи и проучвания. Добър ход от страна на NOVA. А междувременно, преди дни открих, че "Здравей, България" вече си има Instagram профил, койти върви значително по-професионална от този на БНТ и предаването "Сутрешен блок".
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 280


« Reply #1357 on: 14 April 2020 00:29:45 »

Очаквам от май изведнъж Нова да стане най-гледаната телевизия.

Случайно или не ГАРБ вече втора седмица дава предимство на Нова пред bTV - https://bg-bg.facebook.com/garb.bg/

Интересно ми е да видя позицията на bTV по повод преминаването на Нова към ГАРБ.

Иначе добра новина за рекламодателите и разпределението на техните бюджети време беше за единно измерване на рейтингите дано само не се създава манипулация и да се мери обективно.

Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #1358 on: 14 April 2020 15:17:43 »

"От 1 май Нова тв започва да мери рейтинга си чрез пийпълметрична агенция ГАРБ и спира да използва услугите на "Нилсен Адмосфер България" - https://www.24chasa.bg/novini/article/8451115


Интересно... Дано само не стане като преди 2014г., когато пак само ГАРБ мереха рейтинги. Тогава те бяха меко казано манипулирани, защото VIP Brother присъстваше само на една позиция в таблицата и пишеше, че се излъчва всеки делник от 20:00 до 23:00ч., а турския сериал на "ьТВ" присъстваше няколко пъти в таблицата, защото имаше различни слотове на излъчване.


Случайно или не ГАРБ вече втора седмица дава предимство на Нова пред bTV - https://bg-bg.facebook.com/garb.bg/

Интересно ми е да видя позицията на bTV по повод преминаването на Нова към ГАРБ.

Иначе добра новина за рекламодателите и разпределението на техните бюджети време беше за единно измерване на рейтингите дано само не се създава манипулация и да се мери обективно.


Ами, от статията разбрах, че "Нилсен" е чешка компания, а случайно или не новият собственик на "ьТВ" Петър Келнер също е чех. Няма да се учудя, ако изведнъж "ьТВ" се откажат от ГАРБ и почнат да ползват услугите на "Нилсен". Grin
Report Spam   Logged

mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #1359 on: 14 April 2020 17:09:15 »

Бях сигурен,че рано или късно това ще се случи,тъй като следя рейтингите на ГАРБ.Още от есенният сезон забелязах плавно увеличаване на рейтинга на Нова телевизия,а този сезон вече и до лидер. Интересно е сега да видим позицията на Бтв и дали наистина няма да премине към Ниелсън
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 114   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy