BG TV Talk
29 March 2024 00:24:44
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 114   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари  (Read 272999 times)
0 Members and 17 Guests are viewing this topic.
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #1360 on: 14 April 2020 17:46:18 »

Христиания Червенкова, която до преди броени дни беше в NOVA, днес я видях в bTV Новините в ролята й на репортер. В последния си работен ден в NOVA, самата тя качи в Instagram пост и story, в които споменава за "НОВО НАЧАЛО". Писледния един месец страшни врътки се правят между телевизиите. Явно напускането на Христиания е отговор на въпроса - защо наеха Благой Цицелков.
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Online Online

Posts: 659


« Reply #1361 on: 14 April 2020 18:23:25 »

Мира Иванова, Галя Щърбева, Мария Йотова и Живко Константинов са в престой. Повече в статията.
https://www.svobodnaevropa.bg/a/30553071.html?fbclid=IwAR2oe2gqoIdX-s2sdcn3L62ZJ19hhh32z-K0vyHaLRYD_SPCDmjI1E4UYkE
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1362 on: 14 April 2020 18:55:34 »

Мира Иванова, Галя Щърбева, Мария Йотова и Живко Константинов са в престой. Повече в статията.
https://www.svobodnaevropa.bg/a/30553071.html?fbclid=IwAR2oe2gqoIdX-s2sdcn3L62ZJ19hhh32z-K0vyHaLRYD_SPCDmjI1E4UYkE
Ами, явно въпросните отстранени журналисти са отказали да се подчинят на цензурата, а новодошлите от "Канал 3" е ясно, че са си подчинени. Grin
Report Spam   Logged

Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #1363 on: 14 April 2020 19:43:41 »

По-интересното е, че вече и водещи започнаха да остраняват и изглежда, че нещата не вървят на добре. Интересно ми е защо наемат журналисти освен от Канал 3 и от BG ON AIR, например Лора Инджова, Методи Владимиров, Благой Цицелков, Симепн Белев и няколко студиини работници...
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1364 on: 14 April 2020 19:49:18 »

Дори и "Свободна Европа" да се опитват да изкарат и тях мъченици и да кажем, че може да има някаква доза за "неудобството" в махането на Галя Щърбева, Мира Иванова, предуцентката им, то Мария Йотова, Християния Червенкова(и двете също част от съботното издание на Събуди се) и Живко Константинов хич не са ми "неудобни" журналисти.

За мен причината - както вече споменах някъде другаде - е икономическа. Това ще е първата вълна от подобни съкращения в Нова. Очевидно е че отнякъде трябва да се спестят пари, които губят А) след края на "Националната лотария", Б) след началото на кризата с коронавируса и В) след избора да продължават да излъчват развлекателните праймтайм продукции, които сега трудно биха избили с толкова малко реклами

Между другото, очаквам и Живко Константинов скоро в бТВ.
Report Spam   Logged

Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #1365 on: 14 April 2020 20:18:12 »

Защо пък и Живко Константинов да отиде в bTV?! Той си е от години в NOVA и не смятам, че има с кого да го заместят. Не мисля, че той им създава неудобство с неговите забавни и развлекателни репортажи. Според мен, има съвсем малка възможност да го заменят с Дилян Калчев, който освен като политически репортер от време на време, се изявява и като актьор.
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #1366 on: 14 April 2020 21:29:54 »

Аз не мисля, че отстраняването им е по финансови причини, това най-вероятно е заради наемането на други хора. Може да променят и някои предавания. Дано обаче скоро Нова не се промени толкова, че да няма общо с това, каквато беше преди продажбата й.
Лично аз не вярвам на измерването на рейтинги. Първо защото не мисля, че хората с устройствата(които не се много в сравнение с цялото население, което гледа ТВ в България ) могат да са представителна извадка(сега ще кажете, че не може от всеки телевизор да се измерва, което си е и вярно). Второ - данните, дори от тях се манипулират. Трето - не съм рекламодател. Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1367 on: 15 April 2020 13:49:18 »

Дори и "Свободна Европа" да се опитват да изкарат и тях мъченици и да кажем, че може да има някаква доза за "неудобството" в махането на Галя Щърбева, Мира Иванова, предуцентката им, то Мария Йотова, Християния Червенкова(и двете също част от съботното издание на Събуди се) и Живко Константинов хич не са ми "неудобни" журналисти.

За мен причината - както вече споменах някъде другаде - е икономическа. Това ще е първата вълна от подобни съкращения в Нова. Очевидно е че отнякъде трябва да се спестят пари, които губят А) след края на "Националната лотария", Б) след началото на кризата с коронавируса и В) след избора да продължават да излъчват развлекателните праймтайм продукции, които сега трудно биха избили с толкова малко реклами

Между другото, очаквам и Живко Константинов скоро в бТВ.

Според мен третата ти опция е неоснователна, защото реклами си има. Само една седмица наистина се усещаше липсата на реклами и самите рекламни блокове бяха по 2-3 минути. Сега обаче те са си с нормалната продължителност от 6-7 минути, тъй че очевидно си има реклами. Ако не се лъжа, седмицата с къси реклами беше от 30 март до 5 април и може би причината да няма реклами е била кибератаката срещу "Нилсен", заради която не са могли навреме да изготвят адекватни рейтинги.

Не знам какво е положението при "ьТВ", но няма да се учудя ако нямат реклами с тези космически цени в тарифата. Grin
Report Spam   Logged

nik4o81
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 12


« Reply #1368 on: 19 April 2020 18:16:12 »

Нова прекъсна предаването си "Неделята на Нова" поради сериозни технически проблеми!!!
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #1369 on: 19 April 2020 18:19:40 »

Нещо необичайно! През цялото издание на Неделята на Нова нямаше нито една реклама,а само автореклами на телевизията.В 18:00 часа Мая Костадинова каза,че има сериозен технически проблем и прекъсват предаването.Сега върви стар епизод на Кошмари в кухнята. Сега трябваше да присъства на живо в студиото Генерал Мутафчийски, Huh?  А  и като цяло нямаше нито един гост при нея,много странно
Report Spam   Logged
nik4o81
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 12


« Reply #1370 on: 19 April 2020 18:27:04 »

Да не би генерала да е отказал в последният момент и да нямат с какво да запълнят предаването до края.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #1371 on: 19 April 2020 18:45:17 »

Да не би генерала да е отказал в последният момент и да нямат с какво да запълнят предаването до края.
И аз си го помислих,тъй като си имаха звук и картина,от Нова  нищо не казват.
Report Spam   Logged
pesho
Говорител
****
Online Online

Posts: 659


« Reply #1372 on: 20 April 2020 00:15:47 »

Гледах записа и от новините в 19 и там има проблем в звука в първите минути.
Report Spam   Logged
Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #1373 on: 20 April 2020 00:35:00 »

Днес по време на "Съдебен спор" по мои не много надеждни впечетления, също нямаше никакви реклами... Съдебният процес си вървеше без прекъсвания.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #1374 on: 20 April 2020 01:06:50 »

Не съм ги гледал днес, но дори и нещо да е изгърмяло, нямат ли резервни системи? Или е станало нещо друго?
Report Spam   Logged
hater
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 253



« Reply #1375 on: 29 April 2020 18:10:39 »

В момента семейни войни отново е с качество на кабеларка от 90-те... въобще за какво пуснаха Nova HD? Само да искат по-високи такси от кабеларките...  Huh?
Report Spam   Logged

[Цензуриран от Блумак]
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #1376 on: 29 April 2020 18:18:34 »

В момента семейни войни отново е с качество на кабеларка от 90-те... въобще за какво пуснаха Nova HD? Само да искат по-високи такси от кабеларките...  Huh?
От понеделник Нова излъчва стари епизоди на Семейни войни,тъй като нямат заснети нови епизоди поради извънредното положение.За съжаление ще има да си гледаме повторения до втръсване поне до септември Undecided По-добре да пуснат някой нов сериал на тяхно място
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1377 on: 29 April 2020 19:57:53 »

Те и на "Кошмари в кухнята" май повтарят някакви епизоди от преди 6-7 години, които са с плачевно качество или поне на рекламите е егати мазнята... Undecided
Report Spam   Logged

Ivaylo15
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 329



« Reply #1378 on: 02 May 2020 12:32:58 »

Нова водеща на Спорта. Това е мис България 2004 - Гергана Гунчева. Интересно попълнение, но за сега се справя. Ще видум за напред Cheesy
Report Spam   Logged
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1379 on: 02 May 2020 14:40:21 »

Нова водеща на Спорта. Това е мис България 2004 - Гергана Гунчева. Интересно попълнение, но за сега се справя. Ще видум за напред Cheesy

Гергана Гунчева преди беше във БНТ, ако не се лъжа, но беше за кратко, преди да се махне оттам. Нямам идея защо тя напусна националната телевизия. А иначе тя е съпруга на спортния журналист Петър Бакърджиев от bTV.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 114   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy