BG TV Talk
18 April 2024 16:06:54
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 114   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари  (Read 274355 times)
TopCat and 11 Guests are viewing this topic.
JustTVManic
Guest
« Reply #100 on: 29 March 2014 18:52:46 »

Някой знае ли, какво стана с предаването, което трябваше да води Ани Салич?
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 809



WWW
« Reply #101 on: 30 March 2014 00:13:44 »

Сашо Диков потвърди, че има „много добро“ предложение от bTV за следващия сезон. Но още не знае, дали ще приеме.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 922



WWW
« Reply #102 on: 01 April 2014 20:06:05 »

Report Spam   Logged

treee
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 33



« Reply #103 on: 01 April 2014 23:09:35 »

Честит 1 април!!! Cheesy Cheesy Cheesy
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #104 on: 12 April 2014 14:06:38 »

Какви са тези линии по шрек сега?!?
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #105 on: 13 April 2014 15:32:28 »

http://www.vesti.bg/razvlechenia/shoubiznes/ani-salich-i-izvyn-novinite-predstaviat-naj-stojnostnite-6009713
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 809



WWW
« Reply #106 on: 03 May 2014 03:01:40 »

Промени в програмата на bTV за 28.04 - 04.05

Промени в програмата на Нова Спорт за 05 - 11.05

Промени в програмата на Нова ТВ за 28.04 - 04.05
Report Spam   Logged
secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #107 on: 21 May 2014 13:58:13 »

Quote

Вики Политова става шеф в Нова ТВ

От днес бившият Главен изпълнителен директор на bTV Media Group Вики Политова се присъединява към екипа на Нова Броудкастинг Груп. Тя ще заема длъжността Главен оперативен директор и заместник председател на Управителния съвет на групата. Политова става част от Нова ТВ четири месеца, след като нейното място в bTV бе заето от Павел Станчев, който пък е бивш кадър на Нова ТВ. С нейното присъединяване се затваря серията на сезона, изпълнен с множество своеобразни трансфери и промени както в bTV, така и в Нова ТВ. Серията започна с водещите на сутрешния блок Ани Цолова и Виктор Николаев, след това шефката на новините Дарина Сарелска и водещата Ани Салич. През последните дни в някой медии се появиха и слухове, че към екипа на Нова ТВ може да се присъединят и бившият шеф на спорта в bTV Красимир Минев, както и спортният водещ Тодор Кирков.

„Много се радвам, че Вики се присъединява към екипа на Нова ТВ. Тя е един от най-добрите и силни конкуренти, които съм срещал в моята кариера. Присъединяването и към екипа е сериозно предимство за компанията. Нейният богат професионален опит ще допринесе за постигането на стратегическата ни цел – затвърждаване позицията на Нова Броудкастинг Груп на водеща медийна група в страната”, каза Дидие Щосел, Главен изпълнителен директор и заместник-председател на Борда на директорите на Нова Броудкастинг Груп. „Това е едно различно предизвикателство, което ще поема с огромен ентусиазъм. За мен е чест да приема поканата да се присъединя към екип от изключителни таланти и професионалисти, които са високо конкурентни, решителни и добре позиционирани да уловят новите възможности на съвременния медиен свят. Много се вълнувам и очаквам с нетърпение да стана част от бъдещето на Нова ТВ”, коментира Вики Политова.

Вики Политова бе част от bTV още от нейният старт от 2000 година като директор по продажбите, а от 2005 е управляващ директор на медията. От средата на 2011 е Генерален директор на най-гледаната телевизия до февруари 2014, когато на нейният пост бе назначен Павел Станчев. Вики Политова завършва Американският университет в България със специалностите Бизнес администрация и политология, както и международни отношения.

Нова ТВ за момента остава единствената национална телевизия в България, която не е преминала в актуалния формат на картината 16:9. Нова Броудкасинг Груп оперира каналите Нова ТВ, Диема, Диема Фемили, Кино Нова, Нова Спорт, списание Ева, както и групата интернет сайтове на НетИнфо.
Report Spam   Logged
secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #108 on: 21 May 2014 14:03:34 »

Интересни неща се случват. Бившия шеф на Нова Павел Станчев сега стана шеф на БТВ. Шефката на БТВ до преди 2-3 месеца сега става шефка на Нова ТВ. Първата шефка на БТВ Светлана Василева също беше шеф на Нова в периода 2011-2012.
Иначе, лошо за Господари на ефира, тъй като Джуди Халваджиян беше казъл в едно интервю, че е направил голям купон когато са изгонили Политова от БТВ (все пак заради нея те напуснаха БТВ), а сега пак им става шеф. Grin
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #109 on: 21 May 2014 14:42:02 »

Ей значи, това нещо го чакам от март месец да стане, ама нищо, и май става.  Grin Всъщност няма нищо лошо - БТВ става Нова ТВ, а Нова ТВ става БТВ. Дано поне Политова ги накара да минат към 16:9.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #110 on: 21 May 2014 17:11:39 »

Ето я тарифата за юни: http://static2.novatv.bg/public/doc/doc/nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_j....xls

Първата промяна от влиянието на Политова вече е факт - късните новини отиват в 22:00ч.

Праймтаймът от 16 юни:

20:00 "Черешката на тортата"
21:00 "Хаваи 5-0"
22:00 Новини
22:30 "Господари на ефира"
23:00 "От местопрестъплението"
Report Spam   Logged

bonki
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 45


« Reply #111 on: 21 May 2014 17:58:59 »

Ето я тарифата за юни: http://static2.novatv.bg/public/doc/doc/nova_and_diema_channels_program_schedule_and_program_rates_valid_as_of_j....xls

Първата промяна от влиянието на Политова вече е факт - късните новини отиват в 22:00ч.

Праймтаймът от 16 юни:

20:00 "Черешката на тортата"
21:00 "Хаваи 5-0"
22:00 Новини
22:30 "Господари на ефира"
23:00 "От местопрестъплението"

Знае ли се дали "Черешката на тортата" ще бъде с нов сезон или ще повторят пак някой от предишните?
Report Spam   Logged
edinicata
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 474


« Reply #112 on: 21 May 2014 19:32:53 »

Това пък от къде го видя.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #113 on: 21 May 2014 20:31:50 »

На мен ли ми се струва или по Нова ТВ ще се излъчва "Перла" от другия месец?
Те май го бяха излъчвали и преди, но все пак - да, ще се излъчва всеки делник от 15:00 до 16:00ч.

Знае ли се дали "Черешката на тортата" ще бъде с нов сезон или ще повторят пак някой от предишните?
Предполагам, че ще е нов. Нали скоро имаше повторение. Още повече, че и повторението беше следобед, а сега го пише в 20:00ч., тъй че 99% ще е нов сезон.  Wink
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #114 on: 29 May 2014 18:47:29 »

Новините на Нова ТВ минават в 22:00 от лятото



Политова си знае много добре работата, а Петков и Станчев мога да кажа че си вкараха голям автогол с това забутване на Новините след 23:30. Сега на който не му се гледа турския (респективно италианския) сериал ще си включва без проблем на Нова и ще си гледа новини, които според мен ще имат доста по-голям успех от централната им емисия. С две думи - така като ги гледам БТВ стават бледо копие на Нова ТВ, и Нова ТВ стават бледо копие на БТВ, с разликата че едните са HD, а другите са си още 4:3 формат.
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #115 on: 29 May 2014 20:05:12 »

А дано и това промени Политова.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #116 on: 29 May 2014 20:55:35 »

Новините на Нова ТВ минават в 22:00 от лятото



Политова си знае много добре работата, а Петков и Станчев мога да кажа че си вкараха голям автогол с това забутване на Новините след 23:30. Сега на който не му се гледа турския (респективно италианския) сериал ще си включва без проблем на Нова и ще си гледа новини, които според мен ще имат доста по-голям успех от централната им емисия. С две думи - така като ги гледам БТВ стават бледо копие на Нова ТВ, и Нова ТВ стават бледо копие на БТВ, с разликата че едните са HD, а другите са си още 4:3 формат.
Според прессъобщението оставам с впечатление, че тази промяна е само за лятото. Ако не се лъжа, предишни години също преместваха късните новини по-рано...
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #117 on: 30 May 2014 15:30:16 »

Според мен ще си ги оставят там за постоянно. Просто там много повече ще се гледа от забутания слот след 23:30, още повече че на БТВ вече не са им конкуренция с новини тогава.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #118 on: 30 May 2014 19:00:43 »

Според мен ще си ги оставят там за постоянно. Просто там много повече ще се гледа от забутания слот след 23:30, още повече че на БТВ вече не са им конкуренция с новини тогава.
Не знам... Лично за мен 22:00ч. е много рано за късни новини. В повечето дни все още съм на работа по това време. Идеалният слот за мен си е 23:30, или 23:00ч. примерно...
Report Spam   Logged

treee
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 33



« Reply #119 on: 01 June 2014 03:31:24 »

Не знам... Лично за мен 22:00ч. е много рано за късни новини. В повечето дни все още съм на работа по това време. Идеалният слот за мен си е 23:30, или 23:00ч. примерно...
+ 1
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 114   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy