BG TV Talk
29 March 2024 19:00:49
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 114   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари  (Read 273257 times)
0 Members and 24 Guests are viewing this topic.
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #1520 on: 18 January 2021 13:49:16 »

Е, то беше въпрос на време. И все пак през 2018г. не разрешиха на "Теленор" да купи "Нова", защото щяло да има господстващо положение, а сега, когато към медийната група бяха добавени още 3 телевизии и 4 радиа, няма господстващо положение. Как ги преценяват тия неща просто не ми е ясно... Grin

В близките дни очаквам да одобрят и другата сделка и така медийната група да се увеличи с още 5 вестника, като, видите ли, пак няма да има опасност от господстващо положение. Grin
Сега по-важното поне за мен е да видим ,ще има ли кардинални промени в управлението на Нова телевизия . В бТВ настъпиха доста бързо ,дано и за Нова стане  така
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #1521 on: 18 January 2021 13:54:48 »

Сега по-важното поне за мен е да видим ,ще има ли кардинални промени в управлението на Нова телевизия . В бТВ настъпиха доста бързо ,дано и за Нова стане  така

Дано по-бързо! За генерални директори на медията се спрягат или Вики Политова, или Дирк Геркенс, който е бил директор на RTL Унгария. Който и да е, наистина да поведе NOVA към по-добро!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 997



« Reply #1522 on: 18 January 2021 14:36:48 »

Който и да изберат, все ще е по-добре от Ива Стоянова. Grin Иначе съществени промени ще се усетят чак през есента. Може и да променят експресно някой директор, но няма как да очакваме светкавични промени.
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #1523 on: 18 January 2021 15:20:34 »

КЗК разреши на "Юнайтед медия" да придобие „Нова Броудкастинг Груп

https://nova.bg/news/view/2021/01/18/312036/
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #1524 on: 18 January 2021 18:57:16 »

Изпълнителният директор на UNITED GROUP Виктория Боклаг заяви пред EURACTIV България: „ „Юнайтед груп” определя българския медиен пазар като доминиран от играчи, които са бизнес или политически ориентирани. Компанията обещава, че сделката ѝ може да се превърне в “повратна точка за медийната среда в страната и региона“ - което означава, че ще има тотална смяна на редакционната политика към независимост.
“Ние се гордеем с факта, че сме готови да предложим най-доброто на нашите клиенти. Ние инвестираме не само в инфраструктура и платформи, за да отворим пред тях нови възможности, но и в уникално местно съдържание, чиято цел е да забавлява качествено и да информира” - явно ще запазят и българските продукции.
“Ако погледнете нашата история, ще видите, че ние имаме сериозен опит с технологичните иновации в съдържанието, което предоставяме”, допълни тя и посочи успеха на телевизионната платформа EON, независимия новинарски канал N1, който оперира в Сърбия, Хърватия и Босна и Херцеговина. “Това е, което ние ще донесем в България
Между другото, UNITED GROUP взима и вестниците на Пеевски. КЗК е одобрила сделката.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 997



« Reply #1525 on: 18 January 2021 21:15:42 »

Изпълнителният директор на UNITED GROUP Виктория Боклаг заяви пред EURACTIV България: „ „Юнайтед груп” определя българския медиен пазар като доминиран от играчи, които са бизнес или политически ориентирани. Компанията обещава, че сделката ѝ може да се превърне в “повратна точка за медийната среда в страната и региона“ - което означава, че ще има тотална смяна на редакционната политика към независимост.
“Ние се гордеем с факта, че сме готови да предложим най-доброто на нашите клиенти. Ние инвестираме не само в инфраструктура и платформи, за да отворим пред тях нови възможности, но и в уникално местно съдържание, чиято цел е да забавлява качествено и да информира” - явно ще запазят и българските продукции.
“Ако погледнете нашата история, ще видите, че ние имаме сериозен опит с технологичните иновации в съдържанието, което предоставяме”, допълни тя и посочи успеха на телевизионната платформа EON, независимия новинарски канал N1, който оперира в Сърбия, Хърватия и Босна и Херцеговина. “Това е, което ние ще донесем в България
Между другото, UNITED GROUP взима и вестниците на Пеевски. КЗК е одобрила сделката.
Интересно каква е тази платформа EON. Може би ще замести Nova Play или пък ще е платена платформа, която да конкурира Voyo, HBO GO и други подобни.
Report Spam   Logged

PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #1526 on: 19 January 2021 07:53:57 »

Интересно каква е тази платформа EON. Може би ще замести Nova Play или пък ще е платена платформа, която да конкурира Voyo, HBO GO и други подобни.
EON ще замести TvGO, може би, защото съм ползвал приложението през NetTVPlus и е подобно на TvGO.
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #1527 on: 19 January 2021 10:51:42 »

„Станах управител на Нова Броудкастинг Груп след покана от досегашните собственици Кирил и Георги Домусчиеви и смятам, че е редно и достойно да се оттегля заедно с тях. Благодаря им за доверието, както и за приноса им за развитието на групата. Щастлива съм, че в момента медията е абсолютен лидер на пазара и по гледаемост, и по приходи. Работих с изключително мотивиран екип от професионалисти, които вярвам, че ще постигат още по-големи успехи и им ги пожелавам от сърце“, каза Ива Стоянова.

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/obshtestvo/bratya-domuschievi-se-otteglyat-ot-nova-broudkasting-grup_news794337.html
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #1528 on: 19 January 2021 11:28:25 »

Ама те сами си почнаха да напускат, и то на следващия ден. Grin
Report Spam   Logged
ivander
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 74


« Reply #1529 on: 19 January 2021 11:59:00 »

„Станах управител на Нова Броудкастинг Груп след покана от досегашните собственици Кирил и Георги Домусчиеви и смятам, че е редно и достойно да се оттегля заедно с тях. Благодаря им за доверието, както и за приноса им за развитието на групата. Щастлива съм, че в момента медията е абсолютен лидер на пазара и по гледаемост, и по приходи. Работих с изключително мотивиран екип от професионалисти, които вярвам, че ще постигат още по-големи успехи и им ги пожелавам от сърце“, каза Ива Стоянова.

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/obshtestvo/bratya-domuschievi-se-otteglyat-ot-nova-broudkasting-grup_news794337.html
Плача и същевременно сълзя  Grin
Хайде сега на цялата фекална пеевска сбирщина по един шут отзад и да ги няма.
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #1530 on: 19 January 2021 14:37:42 »

Хаха, браво! Нова тръгва в добра посока.  Grin
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #1531 on: 19 January 2021 23:01:38 »

Днес по NOVA излезе реклама /тийзър/ на новия криминален сериал, който е с Юлиан Вергов, но за кратко. Не бе включено заглавието, нито дата.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #1532 on: 19 January 2021 23:25:05 »

Днес по NOVA излезе реклама /тийзър/ на новия криминален сериал, който е с Юлиан Вергов, но за кратко. Не бе включено заглавието, нито дата.
И аз го засякох съвсем кратко видео което обаче доста ме грабна. Определено наподобява на дяволското гърло ,който ми е любим . Вече нямам търпение ,дано скоро имаме повече информация  Grin
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #1533 on: 20 January 2021 09:04:43 »

И аз го засякох съвсем кратко видео което обаче доста ме грабна. Определено наподобява на дяволското гърло ,който ми е любим . Вече нямам търпение ,дано скоро имаме повече информация  Grin

Да, и на мен ми наподобява точно на него. Бяха казали, че ще има продължение или нов филм, подобие на Дяволското гърло, може би е това. Много ме грабна и с нетърпение ще го гледам!  Grin
Report Spam   Logged
callsign
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #1534 on: 20 January 2021 10:36:17 »

Отговор има във Стандарт:

Quote
Юлиян Вергов е разследващ полицай в поредния сериал на Нова телевизия.
Топ актьорът, който засега отказва да облече розовите одежди на прочутия доцент Банков в „Откраднат живот“, с хъс влиза в крими сагата с работно заглавие „Отдел издирване“.  Пред камерите той пак е двойка с Ани Пападопулу – както и в лекарската поредица - и пак става неин бивш съпруг. Те се разделят, когато се случва непоправимото с дъщеричката им. Трагедията ги отдалечава с години един от друг. Събират се, за да разберат, че детето им е било убито – и за да се впуснат в търсене на убиеца. Момиченцето се появява в сюрреални сцени в стила на „Туин пийкс“, а тази важна за сюжета задача е възложена на Вая, по-малката дъщеря на Лара Златарева.

Още една впечатляваща жена има главна роля в бъдещата продукция – хърватската звезда Ива Михалич, която натрупа висок рейтинг в „Успех“ на НВО с режисьор Данис Танович, притежател на „Оскар“ за филма си „Ничия земя“.           

Засега се знае, че екипът, който произвежда екшъна за Нова, начело с Димитър Димитров и Александър Чобанов, подписали и „Дяволското гърло“, работи за 13 епизода. Сред другите актьори са Елена Телбис и Христо Петков, също от Народния театър.

През 2021-а по Нова очакваме сезон 11 на „Откраднат живот“ и свежи участници в живота на частната болница „Света Анастасия“, между които е и Александра Сърчаджиева. Любопитно е дали някои от старите муцуни ще се завърнат на арената, която напуснаха поради стечение на обстоятелствата: Ернестина Шинова - ангажирана с грижи за родителите си, Ралица Паскалева – не успяла заради пандемията да замине с мъжа си за Русия, Диана Димитрова - чиято героиня трябваше най-после да забременее в момента, в който екраннят й партньор Велислав Павлов отиде да снима ретро драмата с елементи на фентъзи в шест части за БНТ „Порталът“.

Започнаха снимките на „Братя“ 2 и на „Ол инклузив“ 3, който обаче щял да бъде с минус три централни образа - Вики, Сашко и Елица. Двете деца и атрактивната дама дори не знаели, че вече не фигурират в плановете на продуцентите. Как двете семейства, около които се върти комедията, ще продължат действието без отрочетата си, засега може само да се гадае. Елена и Пламен Сиромашки - София Маринкова и Любен Кънев - са родители на малкия Сашко, а Елица и Емил – Елени Декидис и Явор Борисов - на Вики. Една от хипотезите е, че Елица вероятно ще напусне мъжа си, въпреки че двамата се сдобриха секунди преди развода.
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #1535 on: 20 January 2021 12:34:28 »

Между другото, само аз ли забелязвам, че напоследък Новините на Нова и Здравей, България са по-добре от преди. Излизат едни "добри" новини и се задават истински ВЪПРОСИ...
Само аз ли го забелязвам, понеже чета и коментари?  Grin
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #1536 on: 20 January 2021 13:02:39 »

Отговор има във Стандарт:

Охооо и All inclusive ли снимат  Shocked Интересен сезон се очертава . От източници знам ,че ще има и Сезон 2 на Един за друг, едни познати казаха ,че стартират снимки края на месеца .
Report Spam   Logged
maria_s
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 86


« Reply #1537 on: 20 January 2021 14:40:06 »

Между другото, само аз ли забелязвам, че напоследък Новините на Нова и Здравей, България са по-добре от преди. Излизат едни "добри" новини и се задават истински ВЪПРОСИ...
Само аз ли го забелязвам, понеже чета и коментари?  Grin
И на мен въпросите ми направиха впечатление.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 997



« Reply #1538 on: 20 January 2021 16:12:30 »

Вторият сезон на All Inclusive беше доста по-слаб от първия, пък и свърши така, сякаш е финал на сериала. Аз лично се надявам да не съсипват сериала с трети сезон, но ще видим. Надявам се и предстоящият сезон 11 на "Откраднат живот" да е последен, че и там вече стана непоносимо за гледане. Grin
Report Spam   Logged

Nikola
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 177



« Reply #1539 on: 20 January 2021 18:45:34 »

Вторият сезон на All Inclusive беше доста по-слаб от първия, пък и свърши така, сякаш е финал на сериала. Аз лично се надявам да не съсипват сериала с трети сезон, но ще видим. Надявам се и предстоящият сезон 11 на "Откраднат живот" да е последен, че и там вече стана непоносимо за гледане. Grin
те с откраднат живот вървят по схемата на Анатомията на грей с техните 16 или 17 сезона
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 114   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy