BG TV Talk
28 March 2024 18:17:52
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 114   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари  (Read 272934 times)
0 Members and 13 Guests are viewing this topic.
milen
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 31


« Reply #120 on: 02 June 2014 10:47:37 »

Кеворк не се трае, трябва вече да го разкарат от телевизията. Колкото до новините в 22:00, мисля че е добър ход, има хора, които не успяват да гледат централните новини.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #121 on: 02 June 2014 19:00:26 »

Наистина е хубаво да има новини и в 22:00, и в 23:30. Удобни са за различните сезони, през лятото например трудно гледам тази в 22:00.
Report Spam   Logged
alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #122 on: 02 June 2014 23:30:32 »

Наистина е хубаво да има новини и в 22:00, и в 23:30. Удобни са за различните сезони, през лятото например трудно гледам тази в 22:00.

Така е. Просто Нова стана БТВ и обратно
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #123 on: 03 June 2014 20:48:12 »

От 9 юни "Господари на ефира" ще имат нова двойка водещи. Жената ще е Милица Гладнишка, а за мъжа още не е ясно кой ще е. Интересно защо тази година са толкова дълги престоите на двойките водещи. За сравнение - до миналата година двойките се сменяха през декември/януари и след това през март/април, докато сега ги смениха през февруари и чак идния понеделник. Може би тази година предаването няма да има лятна почивка или пък тя ще е само през август примерно, защото почивката преди им беше от средата на юни до средата на септември, т.е. цели 3 месеца.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #124 on: 19 June 2014 17:20:23 »

Промените за месец юли по Нова ТВ ще са следните:
От 10-ти юли на мястото на "Отмъщението"започва сериала"От местопрестъплението"
"Господари на ефира" приключват сезона си на 25 юли/ От 28-и юли на негово място премества излъчването си сериала "От местопрестъплението"
"Съдби на кръстопът" приключва на 3-ти юли/На негово място започва сериала "Касъл"
На 16-ти юли започва излъчването на сериала "Отмъщението" на мястото на "Хавай 5-0"
От 28-и юли от 23:00ч ще се излъчва американски сериал, който засега не е обявен

Ето я цялата тарифа: http://piero97.com/assets/TV/NTV/2014/19.08.2014/Nova_and_Diema_Channels_Program_Schedule_and_Program_Rates_valid_as_of_July_2014.pdf
Report Spam   Logged

alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #125 on: 21 June 2014 10:15:39 »

Есента в крайна сметка само Х Фактор ли ще има? Предишните две години по това време обявиха новите сезони на ВИП Брадър ?
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #126 on: 21 June 2014 16:46:41 »

Политова няма ли да вземе да ги накара да влезнат поне в началото на 21век с 16:9 вече? Щом видя непрочетено в тази тема се моля някой да е написал: "От сигурни източници знам, че ще минат на 16:9 на х дата." Ама не  Cry
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #127 on: 23 June 2014 21:02:21 »

Утре (24 юни) "Господари на ефира" ще е 1 час (22:30-23:30ч.), като половината предаване ще е посветено на наводненията във Варна. Тази вечер също ще има специално издание, което е изцяло посветено на бедствията.
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #128 on: 24 June 2014 11:03:09 »

Утре (24 юни) "Господари на ефира" ще е 1 час (22:30-23:30ч.), като половината предаване ще е посветено на наводненията във Варна. Тази вечер също ще има специално издание, което е изцяло посветено на бедствията.

Това е възможно най-голямата простотия и излагация - комедиино предаване да посвети епизод на такава трагедия....

Нямам думи просто
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #129 on: 24 June 2014 14:43:40 »

Това е възможно най-голямата простотия и излагация - комедиино предаване да посвети епизод на такава трагедия....

Нямам думи просто
Предаването не е изцяло комедийно. С репортажите си са помогнали на стотици, та дори хиляди хора за тези 11 години, така че не виждам никаква простотия и излагация в решението им. Много хора дори имат повече вяра на предаването, отколкото на държавните институции, а и има защо, тъй като няма нещо, с което екипът на предаването да се е захванал и да го е оставил недовършено.
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #130 on: 24 June 2014 14:48:57 »

Моля ти се...

Като искат да помагат да хващат лопатите и да чистят тинята.

Супер цинично (и изчерпало се) предаване
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #131 on: 24 June 2014 20:14:31 »

Моля ти се...

Като искат да помагат да хващат лопатите и да чистят тинята.

Супер цинично (и изчерпало се) предаване
Всеки си има лично мнение. За мен, както вече казах, "Господари на ефира" е едно от малкото предавания в българския ефир, което ми привлича вниманието и което е помогнало на хиляди хора.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #132 on: 29 June 2014 22:12:28 »

Quote from: novatv.bg
Диема и Нова ТВ ще излъчват ”Лудогорец” за Шампионска лига

Нова Броудкастинг Груп (НБГ) придоби правата за излъчване на мачовете на футболен клуб "Лудогорец"

Квалификациите за УЕФА Шампионска Лига на на трикратния ни шампион, както и летният му поход преди това (във Великобритания - приятелски срещи) и ще се предават пряко по Диема и Нова ТВ през месец юли 2014 г.
 
Правата включват и излъчване през интернет.
Договарянето е постигнато пряко между медийната група и футболния клуб, уточняват от НБГ.
 
По телевизия Diema:
Предстоящите приятелски срещи на Лудогорец във Великобритания ще се играят на 1, 3, 5, 8 и 9 юли и ще бъдат излъчени пряко по Диема.
Първият съперник на „лудогорци” е Стяуа Букурещ, а двубоят ще се излъчи пряко на 1-ви юли от 21:00 ч. българско време.
 
Предстои уточняването на съперниците за мачовете на „Орлите” на 3-ти и 5-ти юли, а подробностите за излъчването на срещите ще бъдат оповестени допълнително.
 
На 8-ми юли Лудогорец ще играе с Динамо Букурещ, като мачът е с начален час 21:30 и също ще бъде излъчен пряко по Диема.
 
Подготвителният период на трикратните шампиони на България за предстоящия футболен сезон ще завърши с приятелски двубой срещу кипърския АЕЛ Лимасол, воден от бившия треньор на самия "Лудогорец" Ивайло Петев.
Този мач се играе на 9-и юли и ще бъде предаван пряко по Диема от 16:00 часа българско време. 
 
Заедно с "Лудогорец", за контролите на Острова ще бъде и специалният пратеник на Нова телевизия Гено Даскалов, като ежедневно в новините ще бъдат излъчвани репортажи и интервюта, свързани с подготовката на отбора за предстоящия футболен сезон.
 
По Нова телевизия:
Веднага след срещите си във Великобритания, Лудогорец започва и своя щурм към групите в УЕФА Шампионска лига.
 
Във втория квалификационен кръг, тимът има за съперник отбора от Люксембург - "Дюделанж".
Първият мач е на 16-и юли в Разград и ще бъде излъчен пряко по Нова телевизия от 20:00 ч.
 
НБГ притежава опцията да излъчи и реванша от Люксембург, който ще се играе на 22 или 23 юли, а при краен успех на „лудогорци”, Нова телевизия ще има правото да излъчи и двубоите от следващия квалификационен кръг на най-престижния европейски футболен турнир.

Все още няма информация за това, дали някоя телевизия ще излъчва срещите от предварителните кръгове на Лига Европа - на ЦСКА, Литекс и Ботев Пд.

Браво на "Нова"! Миналата година мачовете на "Лудогорец" бяха по "БНТ1", ама дано тая година от държавната телевизия вземат мачовете на някой от другите български отбори.  Smiley
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #133 on: 30 June 2014 11:14:31 »

Браво на "Нова"! Миналата година мачовете на "Лудогорец" бяха по "БНТ1", ама дано тая година от държавната телевизия вземат мачовете на някой от другите български отбори.  Smiley
Ъпдейт по темата:

Quote
От Ботев (Пловдив) съобщиха, че техните мачове няма да се излъчват по телевизия.

Тъпо решение на "Ботев" според мен, защото именно от тях и "Лудогорец" очаквам да се представят най-добре... Надявам се поне, че гостуващите им мачове ще се излъчват по някоя местна телевизия, та да има поне стрийм в интернет...
Report Spam   Logged

PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #134 on: 03 July 2014 22:14:26 »

Гришо срещу Джокера - на живо по Нова телевизия

Нова телевизия ще бъде единственият национален телевизионен канал, който ще излъчва на живо двубоя от полуфиналите на тенис турнира Уимбълдън между Григор Димитров и Новак Джокович утре от 15:00 часа.
Report Spam   Logged
alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #135 on: 11 July 2014 09:32:23 »

За втория проект в праймтайма мога само да загатна, че концепцията ще бъде напълно неочаквана и изненадваща за зрителите, защото е нещо, което се прави за първи път с този формат.


хм.. Очевидно Брадър, но ми е интересно какво са измислили този път.. само да не е тийн..
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #136 on: 11 July 2014 13:30:21 »

хм.. Очевидно Брадър, но ми е интересно какво са измислили този път.. само да не е тийн..

Не може да е тийн, тъй като от СЕМ са забранили под 18 години да участват(поне така помня)
И даже се сещам, че като правиха фемили сезона искаха някакви много специални разрешения от СЕМ, мисля че.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #137 on: 11 July 2014 16:12:18 »

Крайно време е да поразнообразят Брадъра, всяка година един и същ по тип формат се изтърка вече. Аз лично съм му фен, но ми омръзна всяка година едно и също. Също така би трябвало да направят къщата и двора по-големи за един такъв формат. Макар че преди седмица в сряда имах път до Нови Хан и спрях за кратко отвън пред къщата в студийния комплекс - там нямаше признаци нещо да се прави изобщо (дори нямаше хора около тази сграда, а единствено в другата част на комплекса), а още си стояха старите надписи, така че има вероятност формата, за който говори Политова изобщо да не е Брадъра все пак.
Report Spam   Logged
alex_2
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 112


« Reply #138 on: 11 July 2014 16:23:33 »

има вероятност формата, за който говори Политова изобщо да не е Брадъра все пак.

Говори за формат, който е правен и досега, а не вярвам да вадят от нафталина някое свое старо реалити, с изключение на ББ и Х Фактор не може да се каже че имат други успешни ..
Иначе не съм запознат с изискванията , но ако решат според мен могат да вкарват и ненавършили 18 с разрешение на родител, както при Х Фактор .. Надявам се да не го направят де  Grin последното което ми се гледа , са група обезумели тийнейджъри
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #139 on: 11 July 2014 17:36:00 »

Крайно време е да поразнообразят Брадъра, всяка година един и същ по тип формат се изтърка вече. Аз лично съм му фен, но ми омръзна всяка година едно и също. Също така би трябвало да направят къщата и двора по-големи за един такъв формат. Макар че преди седмица в сряда имах път до Нови Хан и спрях за кратко отвън пред къщата в студийния комплекс - там нямаше признаци нещо да се прави изобщо (дори нямаше хора около тази сграда, а единствено в другата част на комплекса), а още си стояха старите надписи, така че има вероятност формата, за който говори Политова изобщо да не е Брадъра все пак.
Работите по декорите не започват толкова рано. Примерно сцената на "Х Фактор" ще започне да се строи 3-4 седмици преди да почне шоуто. Вярно, че при брадъра е цяла къща, ама те работите са си вътре в халето, така че отвън няма много движение. Иначе това, което ми хрумна за абсолютно различното нещо, е това, което направиха миналата година като подгряване със стъклената къща в мола. Може би тази година цялото шоу ще се проведе в стъклена къща на обществено място.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 114   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy