BG TV Talk
29 March 2024 02:44:59
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 114   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари  (Read 273023 times)
0 Members and 11 Guests are viewing this topic.
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #1700 on: 26 May 2021 19:14:17 »

Забелязвам обаче в NOVA и нови репортери. Една от основните репортерки на бТВ Анна-Мария Конова от днес е в NOVA. Глория Николова също, Михаела Карабельова от BG On Air. Лека по-лека се оправят нещата.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1701 on: 26 May 2021 19:22:21 »

Забелязвам обаче в NOVA и нови репортери. Една от основните репортерки на бТВ Анна-Мария Конова от днес е в NOVA. Глория Николова също, Михаела Карабельова от BG On Air. Лека по-лека се оправят нещата.
Интересно... Има ли освободени места от напуснали журналисти или просто си разширяват екипа?
Report Spam   Logged

Ivaylo15
Зрител
***
Online Online

Posts: 329



« Reply #1702 on: 26 May 2021 19:25:36 »

Забелязвам обаче в NOVA и нови репортери. Една от основните репортерки на бТВ Анна-Мария Конова от днес е в NOVA. Глория Николова също, Михаела Карабельова от BG On Air. Лека по-лека се оправят нещата.
И аз си мислих, че нещата се оправят, но това не е съвсем така. Все още са доста пристрастни относно темата "Герб-Борисов". Просто в bTV нещата са станали по-зле и от NOVA след смяната на собственици. Та затова се налагат и тези постоянни трансфери на журналисти.
Report Spam   Logged
Sharo
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 21


« Reply #1703 on: 27 May 2021 13:43:34 »

Чудя се защо са им потребни още репортери, те си имат много. Може би кадрите от канал 3 ще бъдат освободени в най-скоро време, кой знае?
Според вас кой ще бъде заместникът на Мая Костадинова? Дали Светослав Иванов би предприел такъв трансфер?
Report Spam   Logged
Sharo
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 21


« Reply #1704 on: 27 May 2021 15:37:55 »

Уж го е потвърдил, но не се знае. Все пак това идва от жълти сайтове.
Наскоро се натъкнах на профила на Светльо Иванов в инстаграм. В коментар го бяха питали дали наистина ще се мести в Нова. Той не беше отговорил нищо, а само е харесал коментара. Така че няма да ме учуди, ако жълтите медии са познали.
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #1705 on: 27 May 2021 21:51:57 »

Наскоро се натъкнах на профила на Светльо Иванов в инстаграм. В коментар го бяха питали дали наистина ще се мести в Нова. Той не беше отговорил нищо, а само е харесал коментара. Така че няма да ме учуди, ако жълтите медии са познали.
Даже му пишат "БТВ е най-гледаната телевизия", а той отговаря лаконично "Не!", хаха. Не знам как да тълкуваме. Или се шегува, или наистина отива в Нова.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #1706 on: 27 May 2021 22:26:52 »

Уж го е потвърдил, но не се знае. Все пак това идва от жълти сайтове.

Не ставайте проводник на фейк нюз. Пред 24 часа е отрекъл, че ще ходи в Нова
Report Spam   Logged

alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #1707 on: 27 May 2021 22:32:04 »

Не ставайте проводник на фейк нюз. Пред 24 часа е отрекъл, че ще ходи в Нова

Докато е в телевизията /бТВ/ ще е така. Косвените факти сочат, че натам отива. :-)
Report Spam   Logged
Sharo
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 21


« Reply #1708 on: 27 May 2021 22:45:31 »

Интересно разместване на пластовете. Жълтите сайтове писаха, че и Марина Цекова щяла да се върща, а освен това се търсели и нови водещи на две предавания.  Roll Eyes
Report Spam   Logged
Webber
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 278


« Reply #1709 on: 27 May 2021 22:53:42 »

Той Светослав Иванов, ей така ще тръгне и ще си зареже рейтинговото предаване, където гради с години да отиде в Нова.  Grin "Абсолютно невярно, обясни Светослав Иванов пред “24 часа”."  Ето я и статията: https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/9798445
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #1710 on: 30 May 2021 22:57:00 »

Здравейте! Много се нажежи темата и реших да пиша. Явно е, че се готвят големи телевизионни рокади. Ще обобщя примерните варианти, които и изтекоха и споделете мнение.

БНТ1
„Денят започва“, събота и неделя -с Мая Костадинова

Нова телевизия
„Неделята на Нова“ или ново предаване - готви се или Мария Цънцарова, или Светослав Иванов
Георги Любенов също може би ще дойде в NOVA с часови пояс за него
„Събуди се“ - Марина Цекова, вместо Мартина Ганчева
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #1711 on: 31 May 2021 20:07:00 »

Светослав Иванов категорично отрече че ще се мести в Нова!
Къде категорично го е отрекъл ,пред теб ли или ? Къде го е казал ,ако може да споделиш .
Report Spam   Logged
Sharo
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 21


« Reply #1712 on: 01 June 2021 22:26:58 »

Здравейте! Много се нажежи темата и реших да пиша. Явно е, че се готвят големи телевизионни рокади. Ще обобщя примерните варианти, които и изтекоха и споделете мнение.

БНТ1
„Денят започва“, събота и неделя -с Мая Костадинова

Нова телевизия
„Неделята на Нова“ или ново предаване - готви се или Мария Цънцарова, или Светослав Иванов
Георги Любенов също може би ще дойде в NOVA с часови пояс за него
„Събуди се“ - Марина Цекова, вместо Мартина Ганчева
Интересно къде ли ще сложат предаването на Георги Любенов. По-вероятно е да бъде по Нова Нюз. Искрено се надявам Наделина Анева, Любо Огнянов и Диана Найденова да бъдат свалени от екран!
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #1713 on: 04 June 2021 11:15:05 »

Снощи в по време на LIVE излъчване в своя Instagram, Александър Сано беше попитан дали ще има втори сезон на Ягодова Луна и той каза, че такъв няма да има.

Не съм запознат детайлно със сериала, тъй като първият епизод мен лично ме отказа от това да го гледам и следя, но дано не е свършил с cliffhanger.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1714 on: 04 June 2021 15:45:30 »

Снощи в по време на LIVE излъчване в своя Instagram, Александър Сано беше попитан дали ще има втори сезон на Ягодова Луна и той каза, че такъв няма да има.

Не съм запознат детайлно със сериала, тъй като първият епизод мен лично ме отказа от това да го гледам и следя, но дано не е свършил с cliffhanger.
Сезон 1 свърши с отворен финал - имаше взрив, при който пострада героят на Ваня Джаферович. След края на сериала веднага се появиха публикации по разни сайтове, че неговият герой ще оцелее в сезон 2, а и доколкото помня, самият той беше пускал сторита, че се снима сезон 2. Това беше още през лятото на 2019г. Сега става ясно обаче, че сезон 2 явно не е сниман, а Ваня просто си е споделял някакви спомени от сезон 1.

В интерес на истината и мен не ме грабна особено поредицата, но се дразня, като оставят нещо недовършено.
Report Spam   Logged

david92
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 364


« Reply #1715 on: 05 June 2021 16:13:06 »

Сезон 1 свърши с отворен финал - имаше взрив, при който пострада героят на Ваня Джаферович. След края на сериала веднага се появиха публикации по разни сайтове, че неговият герой ще оцелее в сезон 2, а и доколкото помня, самият той беше пускал сторита, че се снима сезон 2. Това беше още през лятото на 2019г. Сега става ясно обаче, че сезон 2 явно не е сниман, а Ваня просто си е споделял някакви спомени от сезон 1.

В интерес на истината и мен не ме грабна особено поредицата, но се дразня, като оставят нещо недовършено.


И на мен не ми допадна този сериал, но наистина е тъпо, ако са оставили историята недовършена.

За съжаление това се превръща в тенденция в световен мащаб. В САЩ особено в момента телевизиите и стрийминг платформите си бълват всякакви типове сериали, голяма част от които се закриват след 1 сезон и често оставят неразкрити мистерии и недовършени сюжетни линии.

Евала на телевизиите в Турция, че когато рейтингът на даден сериал падне, просто му съкращават броя на епизодите, но в повечето случаи правят някакъв финал, за да има историята завършек. Въпрос на уважение към зрителя!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1716 on: 05 June 2021 16:42:36 »


И на мен не ми допадна този сериал, но наистина е тъпо, ако са оставили историята недовършена.

За съжаление това се превръща в тенденция в световен мащаб. В САЩ особено в момента телевизиите и стрийминг платформите си бълват всякакви типове сериали, голяма част от които се закриват след 1 сезон и често оставят неразкрити мистерии и недовършени сюжетни линии.

Евала на телевизиите в Турция, че когато рейтингът на даден сериал падне, просто му съкращават броя на епизодите, но в повечето случаи правят някакъв финал, за да има историята завършек. Въпрос на уважение към зрителя!
В САЩ винаги е било така, ама там се продуцират стотици сериали и е съвсем нормално да има голям брой неуспешни проекти. Тук хем правят едва по 4-5 сериала на година (понякога даже и по-малко), хем оставят недовършени истории. Несериозно е просто... Undecided В Турция може би излъчват сериалите докато все още се снимат и могат да променят историята в движение, но тук обикновено се излъчват вече предварително заснети неща. Да не говорим и колко случаи имаше да се излъчват сериали 1-2 години след като са заснети. Undecided Съвсем спокойно биха могли да довършат историята примерно с някой специален по-дълъг епизод, ако не им се харчат пари за цял сезон.
Report Spam   Logged

lucellent
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 157


« Reply #1717 on: 06 June 2021 15:16:23 »

Не съм много на ти вече, но някакви новини дали смятат да връщат X Factor у нас? Или Вип/Биг брадър? (макар, че четох преди месеци че вече няма да се прави у нас, и къщата в която се е снимало я "няма" вече?)
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1718 on: 07 June 2021 18:39:43 »

Не съм много на ти вече, но някакви новини дали смятат да връщат X Factor у нас? Или Вип/Биг брадър? (макар, че четох преди месеци че вече няма да се прави у нас, и къщата в която се е снимало я "няма" вече?)
Аз лично не съм чул за такива намерения, пък и дано не ги върнат. X Factor като цяло ме кефеше, ама последния сезон бая го претупаха.
Report Spam   Logged

evgata
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 542


« Reply #1719 on: 14 June 2021 14:05:44 »

На фона на първата игра на Арената водещите Ралица Паскалева и Димо Алексиев обещаха на зрителите още повече и по-интересни битки, вълнуващи изпитания за тялото и духа и изцяло нови елементи в Игри на волята: България!
https://nova.bg/accents/view/2021/06/14/330205/%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B0%D1%85%D0%B0-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D1%81%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/?fbclid=IwAR13p6mJdusjL0sEIA7LIitPK9dw1XHZQFiExB3EoQaQkCGsrc0fYR1RM58
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 114   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy