BG TV Talk
29 March 2024 02:21:37
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 114   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари  (Read 273016 times)
0 Members and 5 Guests are viewing this topic.
TV 81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 970


« Reply #2120 on: 19 March 2023 00:32:38 »

Ще е интересно, ако върнат в ефир Телевизия ММ с ежедневно излъчване на нови, стари клипове от 90-те и 00-те, както и естрадни клипове в програмата си. А защо не и рубрика с подбрани архивни предавания на ММ. Нова имат целият им архив и могат да сглобят наистина хубав български музикален канал. В програмата могат да върнат с нови издания Кречетало и Фрактура, както и още емблематични предавания на ММ с нови издания всяка седмица и ежедневно. Българският медиен пазар има нужда от такъв канал, по който да има разнообразие от жанрове като поп, естрада, рок и рап от която и да е година, както и на който и да е изпълнител, без значение от звукозаписната компания издател, стига да не е чалга. BG Music Channel и Box TV за съжаление само отчасти показват истинското лице на българската музика, поради ограничението от музикални компании, работещи с тях, както и силно ограничения брой изпълнители и песни в ефира на двата канала. А и като цяло вече не излъчват стари песни от 90-те или 00-те двата канала, въпреки че точно от това време са голяма част от емблематичните запомнящи се български песни.
Report Spam   Logged
mark39
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 96



« Reply #2121 on: 19 March 2023 04:38:15 »

Не е чак толкова зле студиото на Офанзива и Деня на живо при едното предаване често дават студиото в цял кадър и при другото предаване само масата..изглежда ми доста добре при Офанзива хубаво осветление дори цветове което е хубаво..няма значение от стария декор..предстои да видим от понеделник надявам се Гала в новото студио дано и новините скоро да имат студио.Според ме всичко ще е поетапно.
Report Spam   Logged
mark39
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 96



« Reply #2122 on: 19 March 2023 04:45:59 »

Челюсти още го няма. Наистина няма логика да се държи нова нюз. Няма нищо за гледане, а уж е за информация. Няма предавания, няма нищо. По цял ден дойче вече и ничия земя. Да го реформират или да се закрива. Нямат и новини на всеки час. Забелязвам, че и водещи нямат. Асен Манасиев, Мина Пенкова и Габриела Николова се въртят. Други няма.
Забравяш Юлия Манолова въпреки че отдавна не съм а я виждал..може да прави други неща в телевизията или да е в отпуск.Дано наистина да раздвижат нещата с Нова Нюз./
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #2123 on: 19 March 2023 11:42:08 »

Ще е интересно, ако върнат в ефир Телевизия ММ с ежедневно излъчване на нови, стари клипове от 90-те и 00-те, както и естрадни клипове в програмата си. А защо не и рубрика с подбрани архивни предавания на ММ. Нова имат целият им архив и могат да сглобят наистина хубав български музикален канал. В програмата могат да върнат с нови издания Кречетало и Фрактура, както и още емблематични предавания на ММ с нови издания всяка седмица и ежедневно. Българският медиен пазар има нужда от такъв канал, по който да има разнообразие от жанрове като поп, естрада, рок и рап от която и да е година, както и на който и да е изпълнител, без значение от звукозаписната компания издател, стига да не е чалга. BG Music Channel и Box TV за съжаление само отчасти показват истинското лице на българската музика, поради ограничението от музикални компании, работещи с тях, както и силно ограничения брой изпълнители и песни в ефира на двата канала. А и като цяло вече не излъчват стари песни от 90-те или 00-те двата канала, въпреки че точно от това време са голяма част от емблематичните запомнящи се български песни.
Много добра идея, ама май няма как да се случи... В момента върви телевизия ММ, но само в интернет и е собственост на други хора, които нямат нищо общо с "Нова". Не знам в крайна сметка кой държи архива на ММ, но ако е в "Нова", би било много хубаво да го завъртят в музикалните си канали. Cool "Фрактура" продължава да си върви, но по "Диема". Иначе профилът на Magic TV е точно с ретро музика. Разликата е, че те наблягат основно на чужди песни, но все пак има и български от време на време.
Report Spam   Logged

zikre_86
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 6


« Reply #2124 on: 19 March 2023 13:02:09 »

Къде изчезнаха водещите от нова нюз.....
Яна Мойсеева и другите....
един декор на новини нямат хубав
Report Spam   Logged
mark39
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 96



« Reply #2125 on: 19 March 2023 13:44:07 »

Къде изчезнаха водещите от нова нюз.....
Яна Мойсеева и другите....
един декор на новини нямат хубав
Когато се разделиха с Патариснки се разделиха и с нея почти в началото.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #2126 on: 20 March 2023 10:36:11 »

Мястят в момента декора на "На кафе" в новата сграда и в момента предаването се провежда в студиото на "Семейни войни".
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #2127 on: 20 March 2023 11:35:02 »

Мястят в момента декора на "На кафе" в новата сграда и в момента предаването се провежда в студиото на "Семейни войни".

Което значи ,че декорът ще е същият ?! Просто ще са в новата сграда , нищо интересно 🙄😁
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #2128 on: 20 March 2023 11:38:30 »

Което значи ,че декорът ще е същият ?! Просто ще са в новата сграда , нищо интересно 🙄😁

Кое предаване ще си сменя декора 2 - 3 месеца преди края на сезона? Хайде малко по - сериозно.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
mariokrushkin
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 648


« Reply #2129 on: 20 March 2023 12:11:10 »

Кое предаване ще си сменя декора 2 - 3 месеца преди края на сезона? Хайде малко по - сериозно.
Нещо не те разбрах ? Тука трябва да сме сериозни ли бе ,пич ? Я по-спокойно бих ти казал . След като се местят в новата сграда не виждам проблем да беше и с нов декор ,макар че този си е добре ,но просто очаквах и нещо ново .
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #2130 on: 20 March 2023 12:19:12 »

Нещо не те разбрах ? Тука трябва да сме сериозни ли бе ,пич ? Я по-спокойно бих ти казал . След като се местят в новата сграда не виждам проблем да беше и с нов декор ,макар че този си е добре ,но просто очаквах и нещо ново .

Това, че не използваш елементарна логика не мисля, че е мой проблем.

Когато предаване като На Кафе сменя визията и декора си, който е по - мащабен от декорите на повечето предавания в ефира, това се случва В НАЧАЛОТО НА ДАДЕН ТЕЛЕВИЗИОНЕН СЕЗОН, за да може да се използва за PR и BUZZ около началото на предаването, а не в края телевизионния сезон, когато само след 2 - 3 месеца то излиза във ваканция. Това се прави и защото около новия декор и сезон може да се градят и чисто нови рубрики, които се пускат в НАЧАЛОТО, а не В КРАЯ на сезона. Елементарно програмиране и мениджърска мисъл.

И аз нещо не разбрах? Този форум за шегички и смешки ли е, че да не сме сериозни?

Report Spam   Logged

Hater by Design.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #2131 on: 20 March 2023 20:15:09 »

Декорите на Гала вече казаха че ще ги сменят от есента, заедно с графичната опаковка. Което ме навежда на мисълта че този прословут ребранд на групата ще е най вероятно тогава.
Report Spam   Logged
mark39
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 96



« Reply #2132 on: 20 March 2023 20:20:28 »

Декорите на Гала вече казаха че ще ги сменят от есента, заедно с графичната опаковка. Което ме навежда на мисълта че този прословут ребранд на групата ще е най вероятно тогава.
Най логично било да е тогава а не в разгара на телевизионния сезон.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #2133 on: 20 March 2023 20:32:28 »

Декорите на Гала вече казаха че ще ги сменят от есента, заедно с графичната опаковка. Което ме навежда на мисълта че този прословут ребранд на групата ще е най вероятно тогава.
Днес ли са обявили това?

Най логично било да е тогава а не в разгара на телевизионния сезон.
Сега имаха предпоставка с местенето в новата сграда. Каквото и да си говорим, тъпо е да идеш в нова сграда и в нея да местиш стари декори. Ако е някоя малка телевизийка, дето няма пари за нови декори, е разбираемо, обаче "Нова" далеч не е бедна медия.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #2134 on: 20 March 2023 20:41:06 »

Днес ли са обявили това?
Сега имаха предпоставка с местенето в новата сграда. Каквото и да си говорим, тъпо е да идеш в нова сграда и в нея да местиш стари декори. Ако е някоя малка телевизийка, дето няма пари за нови декори, е разбираемо, обаче "Нова" далеч не е бедна медия.
Гала го обяви в предаването деня в който се местиха новините в новата сграда. Според мен има логика по мащабен ребранд на групата ако го правят да е във времето когато повечето предавания са в почивка за да няма толкова рязък скок.
Report Spam   Logged
Atlantis
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 23


« Reply #2135 on: 25 March 2023 12:54:31 »

Извинявам се, че влизам така и то с офтопик, но наистина ли на никой не му прави впечатление кога рейтингите на ГАРБ рязко " заобичаха " Нова, след като години наред имаше съмнение за надеждността на тази агенция, и този рязък обрат без видима в програмата причина не доказва ли само тази ненадеждност?

Админ: С това емоджи като заглавие успя и да счупиш кода на форума, моля без повече такива изпълнения.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #2136 on: 25 March 2023 13:09:41 »

Нова сключи договор с ГАРБ преди почти 3 години.

Не знам как "рязко" са започнали да ги обичат, но резултатите им не са случайни. Има промяна в КАЧЕСТВОТО и това се вижда от зрителите. При бТВ е надолу, a при Нова е нагоре.

Промяна има и в самото програмиране на двете телевизии, както и в отразяването на продукциите им в социалните мрежи, което води след себе си и по - засилен зрителски интерес, защото в този аспект от Нова се справят значително по - добре.

Няма нищо "рязко" в цялата работа, просто доста бачкане и от двете страни. За съжаление, резултатът от целия труд при бТВ резултата е доста негативен.

П.С. - моля те, въздържай се от създаване на теми без заглавия.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
sisobe
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 167


« Reply #2137 on: 26 March 2023 03:17:42 »

Нова сключи договор с ГАРБ преди почти 3 години.

Не знам как "рязко" са започнали да ги обичат, но резултатите им не са случайни. Има промяна в КАЧЕСТВОТО и това се вижда от зрителите. При бТВ е надолу, a при Нова е нагоре.

Промяна има и в самото програмиране на двете телевизии, както и в отразяването на продукциите им в социалните мрежи, което води след себе си и по - засилен зрителски интерес, защото в този аспект от Нова се справят значително по - добре.

Няма нищо "рязко" в цялата работа, просто доста бачкане и от двете страни. За съжаление, резултатът от целия труд при бТВ резултата е доста негативен.

П.С. - моля те, въздържай се от създаване на теми без заглавия.
Не знам каква точно промяна в качеството има при Нова, нито в картината или звука, още изглеждат като селска кабеларка в HD, но рязането на ТВ филмите излъчвани в неделния следобяд от тях все още го има с по 2-3 минути на сцени дори и на повторенията след полунощ(когато нямат оправдание за многото реклами и малкото време за излъчване).
Report Spam   Logged
alex_086
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 152


« Reply #2138 on: 26 March 2023 20:35:53 »

Не знам каква точно промяна в качеството има при Нова, нито в картината или звука, още изглеждат като селска кабеларка в HD, но рязането на ТВ филмите излъчвани в неделния следобяд от тях все още го има с по 2-3 минути на сцени дори и на повторенията след полунощ(когато нямат оправдание за многото реклами и малкото време за излъчване).

Ами при мен има огромна разлика, явно зависи и от оператора. Аз съм на bulsatcom - bbox и мога да кажа, че качеството е много ясно!
Report Spam   Logged
mark39
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 96



« Reply #2139 on: 26 March 2023 20:37:59 »

Ами при мен има огромна разлика, явно зависи и от оператора. Аз съм на bulsatcom - bbox и мога да кажа, че качеството е много ясно!
И аз съм на Булсатком в чужбина и се вижда много добре.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 114   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy