BG TV Talk
28 March 2024 13:29:31
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 114   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари  (Read 272868 times)
0 Members and 19 Guests are viewing this topic.
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #460 on: 07 September 2015 23:10:14 »

СЕМ глоби Нова ТВ за превишено рекламно време с общо 6 000лв.
http://www.cem.bg/downloadFile.php?file=1439813159_np_101_28072015_ntv_89_1_zrt.pdf
http://www.cem.bg/downloadFile.php?file=1439813187_np_102_28072015_ntv_89_1_zrt.pdf
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #461 on: 12 September 2015 03:19:11 »

Старт на радио Nova News http://www.cem.bg/downloadFile.php?file=1441967125_re6enie_127_rte_net_smiana__ime_nova_n.pdf
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #462 on: 15 September 2015 18:04:44 »

Егати малоумниците са от Сделка или не. Излъчват със старите камери и апаратна,  но с ъпскейлната картина. Образа прилича на гледане През найлон. От двете страни на екрана има тънки черни линии от конверирането
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #463 on: 21 September 2015 20:27:53 »

Radio Nova News ще се предава от утре (22.09) на честотите: 95.7 за София, 97.1 за Велико Търново и 98.2 за Кюстендил. Разбира се ще се излъчва по радиото освен "Новините на Нова" и сутрешния блок "Здравей България". Мотото на радиото е "Гледай колкото можеш, слушай колкото искаш" и мисля че "Свободни да чуваме истината". Официалния старт на радиото ще даде Виктор Николаев.
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #464 on: 21 September 2015 23:03:25 »

Radio Nova News ще се предава от утре (22.09) на честотите: 95.7 за София, 97.1 за Велико Търново и 98.2 за Кюстендил. Разбира се ще се излъчва по радиото освен "Новините на Нова" и сутрешния блок "Здравей България". Мотото на радиото е "Гледай колкото можеш, слушай колкото искаш" и мисля че "Свободни да чуваме истината". Официалния старт на радиото ще даде Виктор Николаев.
Само, че още от днес по радиото си вървят спотове "Вие слушате радио Nova news".
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #465 on: 21 September 2015 23:09:01 »

Само, че още от днес по радиото си вървят спотове "Вие слушате радио Nova news".
По новините им пък казаха, че ще го пуснат утре.
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #466 on: 22 September 2015 14:07:48 »

Ето в тази статия има дори снимка от студиото на радио Нова Нюз http://www.blitz.bg/news/article/362705
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #467 on: 29 September 2015 19:08:37 »

От Нова ТВ са много нагли. Във всичките си емисии Новини имитират пряко включване на репортери, а всъщност много ясно си личи, че е пуснат запис. От Нова ТВ са жалки. Преди време дори в Господари на ефира ги подиграваха, че водещите имитираха, че екрана, на който се изобразява прогнозата за времето има тъчскрийн. Аматьори.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #468 on: 22 October 2015 20:59:24 »

Нова Броудкастинг Груп и Българската национална телевизия ще излъчват УЕФА ЕВРО 2016

Българската национална телевизия и Нова Броудкастинг Груп ще излъчват ХХV европейско първенство по футбол – УЕФА ЕВРО 2016. Зрителите ще станат свидетели на качествени футболни срещи, богата студийна програма с анализи и новини от горещите точки на първенството.

БНТ участва в търга на УЕФА като част от офертата на ЕБУ (European Broadcasting Union) по придобиването на правата за УЕФА ЕВРО 2016 за 26 държави в Европа. В този проект партньор е Нова Броудкастинг Груп.

Двете телевизии ще покажат на живо по 27 мача, включително – едновременни излъчвания на мача на откриването на 10 юни 2016 г. и финала, месец по-късно, както и един мач от предварителната фаза. Така 48 от общо 51 мача ще бъдат разпределени  по равно за ексклузивно излъчване във всяка от телевизиите – равен брой срещи от всеки етап на първенството, според предварително изтеглен жребий. Окончателната схема ще стане ясна веднага след жребия на 12 декември 2015 г.

„БНТ откри коректен и надежден партньор в лицето на Нова Броудкастинг Груп с решението си да  сублицензира част от мачовете. Решението бе продиктувано от  поскъпването на телевизионните права за излъчване на Европейското първенство по футбол и намалената държавна субсидия на БНТ спрямо последните години. През 2016 г. за националната телевизия предстои силно спортно лято. След по-малко от месец, след като приключи УЕФА ЕВРО 2016 – на 5 август – започва и лятната олимпиада в Рио. Последно през 2012 г. БНТ направи това – излъчване на европейско първенство и олимпийски игри. И следващата година ще докажем, че имаме изключителен спортен екип”, заяви генералният директор на БНТ Вяра Анкова.

„За нас е чест и удоволствие да си партнираме с Българската национална телевизия в този мащабен и зрелищен проект. Освен поредното атрактивно предложение за зрителите, с УЕФА ЕВРО 2016 искаме да осигурим на футболните фенове едно наистина качествено изживяване. Готови сме да използваме целия потенциал, който имаме като медийна група, за да го постигнем, защото зрителите го заслужават”, коментира главният изпълнителен директор на Нова Броудкастинг Груп Дидие Щосел.

УЕФА ЕВРО 2016 ще се проведе в десет града на Франция от 10 юни до 10 юли. За първи път на финалите на европейско първенство ще играят 24 отбора, разделени в 6 групи с по 4 тима във всяка група. Ясни са и часовете на срещите - мачовете в груповата фаза и осминафиналите ще се играят от 16:00 ч., 19:00 ч. и 22:00 ч., а четвъртфиналите, полуфиналите и финалът - от 22:00 ч. Като домакин, Франция автоматично се класира за първенството. Още 19 отбора се класираха след квалификациите, а последните четири отбора ще бъдат определени след плейофи в средата на ноември 2015.

Първото предизвикателство за зрителите е жребият за УЕФА ЕВРО 2016. Той ще се проведе на 12 декември в Париж и ще бъде излъчен в съботната вечер в пряко предаване по БНТ1, БНТ HD и Diema. 

Нова Броудкастинг Груп ще излъчи общо 27 мача на живо, като срещите от 16:00 ч. и 22:00 ч. ще бъдат излъчвани по Нова, а тези от 19:00 ч. - по Diema. Тези 27 срещи ще бъдат излъчвани паралелно и в каналите от пакета Diema Extra в HD качество. Още 24 мача ще бъдат излъчени на запис. Спортният екип на медийната група ще заложи на традиционния си стил при отразяването на футболните двубои, утвърден и познат на зрителите през годините от УЕФА ЕВРО 2008, срещите във Висшата лига, „А” професионална футболна група и квалификациите за УЕФА ЕВРО 2016. Богата студийна програма с анализи и коментари на най-утвърдените имена във футбола ще бъде на разположение на зрителите, а екип на медията ще проследи и предаде на живо от Париж най-интересните новини и най-любопитни моменти от първенството.

На своите зрители БНТ ще предложи всичко онова, което направи незабравимо последното голямо първенство – Мондиал 2014 в Бразилия – излъчване на 27 мача на живо и 24 на запис. Обществената телевизия отново ще заложи на опитни и компетентни коментатори, както и на репортерите на стадионите във Франция. Гости в студийните програми ще бъдат популярни имена във футбола – футболисти, треньори и съдии. Веднага след края на последния мач в полунощ ще има обобщаващо за деня предаване, в което ще гостуват звезди от сферата на футбола, музикалната сцена, театъра, киното и телевизията.

Всички срещи, които ще бъдат предавани в каналите на двете медийни групи, ще бъдат споделени и в онлайн платформите им - на bnt.bg и Gong Play.
Report Spam   Logged
TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #469 on: 04 November 2015 23:09:16 »

В предаването Господари на ефира тази вечер стана въпрос за обсъдената преди време от някои потребители тук странност с изведнъж променящите се имена на жени от еротични фотосесии, публикувани в пресата.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #470 on: 05 November 2015 07:52:47 »

В предаването Господари на ефира тази вечер стана въпрос за обсъдената преди време от някои потребители тук странност с изведнъж променящите се имена на жени от еротични фотосесии, публикувани в пресата.
Не съм гледал въпросното предаване, но и тяхната адреналинка Лили е сред голите момичета от страница 3 на вестник "Телеграф". Те обаче я пишеха с името Милена.  Grin
Report Spam   Logged

TV81
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 858


« Reply #471 on: 05 November 2015 11:37:37 »

Не съм гледал въпросното предаване, но и тяхната адреналинка Лили е сред голите момичета от страница 3 на вестник "Телеграф". Те обаче я пишеха с името Милена.  Grin
Снощи се излъчи абсолютно същото нещо,  което си написал тази сутрин
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #472 on: 05 November 2015 14:38:59 »

В предаването Господари на ефира тази вечер стана въпрос за обсъдената преди време от някои потребители тук странност с изведнъж променящите се имена на жени от еротични фотосесии, публикувани в пресата.
Да, аз го бях написал това преди време. Ами вярно си е, не знам защо го правят, явно идеята им е да се запази анонимността на момичетата до известна степен, но не знам дали има смисъл така да им сменят имената. П.С. изтрит е един коментар с опит за заяждане и още един след ненужен след него.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #473 on: 05 November 2015 22:40:38 »

Да, аз го бях написал това преди време. Ами вярно си е, не знам защо го правят, явно идеята им е да се запази анонимността на момичетата до известна степен, но не знам дали има смисъл така да им сменят имената. П.С. изтрит е един коментар с опит за заяждане и още един след ненужен след него.
В случая със смяната на имената вестникът няма нищо общо. Те имат договори с няколко фотографа и пишат информацията, която им се изпраща от тях. Когато някое момиче иска да бъде анонимно, просто фотографът пише друго име и съответно вестникът публикува снимките с написаното име. Относно годините и градовете - в повечето случаи фотографите изобщо не пишат тази информация и редакторите на вестника сами си решават на колко години и от кой град да пишат момичето. Предвид дългата история на рубриката (около 9 години) е напълно нормално да допускат грешки. Друг е въпросът, че някои момичета се снимат примерно при 3-4 фотографи и всеки (или поне един) от тях праща снимките с различни имена, години и градове и само една малка справка от страна на редакторите е достатъчна да видят, че им пращат снимки на едно момиче с различни имена, но просто никой не се е наел да прави такива справки, което според мен е грешно и несериозно. В другият ми сайт (http://www.erotic.bg/) публикувам снимките от "Телеграф" вече почти 7 години и са ми нужни само няколко минути да проверя дали някое момиче се е снимало и преди за рубриката и съответно дали е била с други имена и т.н.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #474 on: 17 November 2015 19:28:07 »

Темата не е никак забавна, но това определено ми беше забавно да го гледам. http://goo.gl/QhHFMS  Grin Не знам кой е крив и кой е прав в случая, но няма да е зле БТВ и Нова да спрат да се хапят по време на такива събития...
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #475 on: 17 November 2015 20:25:32 »

Темата не е никак забавна, но това определено ми беше забавно да го гледам. http://goo.gl/QhHFMS  Grin Не знам кой е крив и кой е прав в случая, но няма да е зле БТВ и Нова да спрат да се хапят по време на такива събития...
Сериозен гаф на bTV, това не би трябвало да се случва в най-гледаната* национална телевизия, но по-просташко и идиотско поведение не бях виждал досега (е, г-н Сидеров може би никой не може да го бие).
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #476 on: 18 November 2015 00:13:47 »

Късните новини на ьТВ от години са си на запис. Дори като бяха в 22:00ч., пак не бяха на живо... Явно в "най-гледаната" телевизия ги мързи да работят до късно...  Grin
Report Spam   Logged

bonki
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 45


« Reply #477 on: 18 November 2015 00:14:31 »

Темата не е никак забавна, но това определено ми беше забавно да го гледам. http://goo.gl/QhHFMS  Grin Не знам кой е крив и кой е прав в случая, но няма да е зле БТВ и Нова да спрат да се хапят по време на такива събития...

Гледайки тази цялата игра на гоненица тя ме върна повече от 10 години назад, когато гледах "Сигнално жълто" и т.н. звезди бягаха по същият начин от репортерите на предаването...  телевизиите много се развиват....
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #478 on: 18 November 2015 14:15:20 »

Късните новини на ьТВ от години са си на запис. Дори като бяха в 22:00ч., пак не бяха на живо... Явно в "най-гледаната" телевизия ги мързи да работят до късно...  Grin
Снощи бяха на живо в 23:30, помня и други случаи да е имало преки включвания по това време. Съмнявам се, за разлика от Нова, която има подобни случки, да слагат надпис „на живо“ в емисията, която се готви да се излъчи по-късно на запис.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #479 on: 18 November 2015 18:40:47 »

Снощи бяха на живо в 23:30, помня и други случаи да е имало преки включвания по това време. Съмнявам се, за разлика от Нова, която има подобни случки, да слагат надпис „на живо“ в емисията, която се готви да се излъчи по-късно на запис.
След златния скункс едва ли отново ще бъдат на запис. Ако все пак го направят, доста бих се усъмнил в истинския потенциал на "ьТВ". Относно фалшивите живи включвания - правили са ги и "ьТВ", и "Нова", което не прави чест и на двете медии, но това са си техни решения...
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 114   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy