BG TV Talk
19 April 2024 07:14:47
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV – есен/зима 2015/2016 | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4] 5   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV – есен/зима 2015/2016 | новини и коментари  (Read 20905 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #60 on: 06 January 2016 20:04:35 »

За турските и тем подобни сериали и колко са популярни ще дам само един пример - преди две години като правехме партньорски проекти с двата най-четени сайта за турски и латино сериали - Теленовелас Новини и Сериали в България бяхме буквално заливани от въпроси и коментари за тези сериали, стигали са до над 1000 на ден, като възрастта на питащите далеч не беше само над 40, а множеството беше между 18 и 35 години, т.е. активното население. Което автоматично ви дава отговор на въпроса защо БТВ и Нова набутват толкова много тези сериали в праймтайма, а сега вече и индийските такива.
Открих този сайт от написаните в поста http://www.serialiofbg.eu/ Неоткрих 1000 мнения на скорошните постове. Най-много около 30 и то от анонимни профили и няма как да се разбере възрастта им . Казвам, че от всяка една група може да има фенове на нещо, но винаги в определена категория преобладават повече. Също има и много хора на различна възраст и те също ползват интернет, защото работят с компютър.

Абе дядо ми ми лайква снимките по FB... Турските сериали се гледат и от много младеж, давани са много, много примери тук и в предишния форум, но ти си си наумил и това е, не виждам смисъл темата да се повдига отново.
Може да има и процент от младата аудитория която ги гледа. Аз от моят фейсбук имам само един човек от приятелите ми с такива постове. Като бях ученик познавах само едно момиче от класа ми което гладаше латино сапунки и купуваше някакви вестници с информация за тях, защото тогава интернет небеше разпространен като сега.

Всяко нещо може да се гледа от всякакви хора, но е 100 процента сигурно, че се гледат от възрастни хора. Като се разхождах чух две баби да си говорят на високо и едната викаше какво стана в турския сериал или нещо подобно.

Да направят от БТВ безплатно гледане на сериал на кино екран, както от НВО направиха и ще се разбере със сигурност, коя група преобладава.
Фактити са, че преди години бяха модерни латиносапунките и Дързост и кр. и сега им мина модата. Сега са модерни турските сапунки. Феновете на сапунките не гледат стари сериали които преди години са били модерни. След като свръши една сапунка на нейно място се появява друга и старата се забравя.
Докато сериали, като Бягство от зат. се гледат години след, като свършат официално и то от хора които почват от първи епизод.
Report Spam   Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy