BG TV Talk
20 April 2024 04:50:38
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Фермата | новини и коментари

Pages: 1 2 3 [4] 5   Go Down
  Print  
Author Topic: Фермата | новини и коментари  (Read 29668 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #60 on: 20 August 2018 10:42:04 »

Лекоатлетката Ваня Стамболова се готви за новия сезон на "Фермата"

Спортистката вярва, че може много да научи от участието си, но има какво да предаде и на конкурентите си

Ваня Стамболова - посветила близо 20 години на леката атлетика, донесла на страната ни поредица златни, сребърни и бронзови медали от световни и европейски първенства в спринт и бягане с препятствия. Тя е една от популярните личности, които ще участват в четвъртия сезон на "Фермата", който тази година е под мотото "Съединение".

Спортистката вярва, че може много да научи от участието си във "Фермата", но има какво да предаде и на конкурентите си: "Досега не съм имала никога село, не знам какво е селски живот и много ми се иска да придобия едни умения, които може да ми бъдат в полза в бъдеще и да се върна малко назад във времето, без мобилни телефони, без технологии, което ще е доста отпускащо за мен. А това, на което мога да науча останалите участници, е надявам се борбеност, хъс, издръжливост".
Ето и интервю с Владо Николов от "Тази сутрин": http://fermata.btv.bg/video/videos/vladimir-nikolov-otnosno-uchastieto-na-vanja-stambolova-vav-fermata-tja-spored-men-shte-bade-edin-ot-finalistite.html

Между другото се оказа, че наистина "Фермата" ще почне на 7 септември. Тази година за първи път "Фермата" и VIP Brother няма да почнат в един ден.
Report Spam   Logged

Pages: 1 2 3 [4] 5   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy