BG TV Talk
28 March 2024 20:47:19
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Фермата | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 5   Go Down
  Print  
Author Topic: Фермата | новини и коментари  (Read 29586 times)
0 Members and 8 Guests are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #20 on: 23 March 2016 14:55:50 »

Втори сезон на "Фермата" тази есен по bTV:

http://fermata.btv.bg/casting/
Това откога се знае, обявиха началото на кастингите за втория сезон още на финала на първия.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #21 on: 23 March 2016 21:29:48 »

Това откога се знае, обявиха началото на кастингите за втория сезон още на финала на първия.

Да, сега като се замисля, така беше Cheesy Ама се изненадах може би заради рекламата, но - наистина си прав Smiley
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #22 on: 18 June 2016 18:07:34 »

Гринго и Софка се мятат и във „Фермата”
Двойката взима 30 бона хонорар, ще си тръгне от шоуто само след дуел

Софи Маринова и любимият й Тодор Давидов-Гринго ще запретнат ръкави, но не за поредния си битов скандал с елементи на „мятане” и спукани крайници, а за да доят крави във „Фермата”. Двойката, чийто живот през последните месеци мина през обвинения в побой и имагинерна бременност, се е съгласила да се върне на село срещу скромната сума от 30 000 лв., научи „Монитор”. Първоначално охранителят с турски корен не искал да се включва в риалитито, което връща героите си цял век назад и ще ги лиши от всички екстри на ежедневието - от течаща вода, вътрешна тоалетна и мобилни комуникации, до заредения с любими храни хладилник.

Ромската перла обаче го агитирала за каузата и хонорара. Влизайки в шоуто изпълнителката на „Стари рани” не се притеснява за това, че ще хапва месо само като награда за успешна мисия, а за раздялата с Лоренцо.

Синът й вече е тийнейджър и тренира футбол към детската школа на „Славия”, а докато майка му се учи да прави сирене в праймтайма, над него ще бди баща му Петър. С допускането на знаменитости във втория сезон на „Фермата” от bTV влизат в лют сблъсък с Нова ТВ, които в момента ухажват участници за предстоящото издание на „ВИП брадър”. Все още не се знае дали престоят на звездите в аграрното шоу ще бъде по-кратък от този на редовите граждани, както и дали те ще спят в отделно помещение.

Ясно е обаче, че никой от тях няма да развали маникюра си, копаейки за по-малко от две седмици. Известните, досущ като простосмъртните участници, ще излизат след дуел, а не когато им долипсва опцията да се тагнат във „Фейсбук“. Близки до продукцията издават, че сред ухажваните за участие са още писателят Калин Терзийски и музата му Елен Колева. Голямата награда остава 100 000 лв.

Iordan2000: нарушена точка шеста от правилата!
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #23 on: 04 August 2016 13:32:42 »

Елен Колева е първият участник в сезон 2 на "Фермата":

Андрей каза още, че условието за известните участници е да не са участвали в реалитита с преспиване тип Big Brother, Survivor, "Къртицата" и т.н. Също в сутрешния блок всяка седмица ще разкриват по един от известните участници.

Между другото преди няколко часа Елен Колева е пуснала във фейсбука си тези снимки:

Тъй че нищо чудно и Любен Дилов да участва или да е замесен под някаква друга форма в предаването

Редактирано от Iordan2000.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #24 on: 09 August 2016 11:19:03 »

Рапърът Dee е вторият участник във "Фермата":
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #25 on: 09 August 2016 18:35:50 »

Тая година май "Фермата" няма да се снима от по-рано, а ще започне заедно със самото излъчване. Две неща ме наведоха на тая мисъл:

1. В сутрешния блок всяка седмица ще представят по 1 от известните участници, а те колкото и да са малко, трябва да са поне 5-6, като досега са представени само двама.

2. От 20 до 27 август ще се правят тестове със статисти.

Интересно обаче какво ще правят участниците в периода октомври-декември. Тогава вече е късно да се гледат повечето видове зеленчуци. За строене също не е най-подходящото време, та ще видим какво са намислили продуцентите...
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #26 on: 09 August 2016 22:21:41 »

Рапърът Dee е вторият участник във "Фермата":
Тоя за сефте го виждам и чувам
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #27 on: 10 August 2016 11:30:45 »

Тоя за сефте го виждам и чувам
Преди псевдонимът му беше D-Flow, ако пък така ти е познат. Grin Иначе има и готини песни, но просто не е сред най-комерсиалните.
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #28 on: 16 August 2016 15:43:25 »

Мис Плеймейт 2015 Ася Капчикова е третият известен участник във "Фермата":
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #29 on: 23 August 2016 10:31:01 »

Четвъртият известен участник във "Фермата" е Крум Савов. Общо те ще са шестима, а официално вече се знае, че стартът е на 11.Септември, неделя, от 20:00 часа.

Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #30 on: 23 August 2016 12:41:56 »

Четвъртият известен участник във "Фермата" е Крум Савов.

Ето и малко повече инфо:
Quote from: bTV PR
Крум Савов влиза във “Фермата”
Вторият сезон на най-българското риалити стартира на 11 септември по bTV

Тази есен един от най-популярните български спортни журналисти - Крум Савов, ще се присъедини към звездния отбор на “Фермата”. Крум Савов е четвъртият известен участник, който приема предизвикателството на “Фермата” за живот в близост до земята. За да се включи в на духа и тялото спортният журналист за първи път ще се раздели за по-дълго време с децата си, което вижда и като най-голямо изпитание по отношение на участието си в телевизионното приключение “Фермата”.
„За девет години и половина, откакто са родени, не съм се отделял от тях за повече от ден. Дори не мога да си представя тази раздяла. Със сигурност ще ми е много трудно”, споделя Крум и допълва: “Това за мен ще е излизане от стереотипа на битовите предимства, но пък това е начин да покажа на децата си нещо различно – земеделие, животновъдство, фермерство, въобще как земята дава живот. Те не са виждали и чували това. Ето начин да им се случи.”

“Фермата” е първото телевизионно риалити, в което журналистът приема да участва. “Смятам, че този формат подхожда на моя манталитет и характер. В него не се търси скандалната страна на човека, което винаги ме е спирало да приемам предложения от други конкурентни формати. Смятам, че това което съм постигнал в живота си, има много общо с живота, който ще ни се наложи да водим във „Фермата“.

Вторият сезон на “Фермата” започва на 11 септември по bTV.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #31 on: 25 August 2016 10:51:32 »

Quote from: bTV PR
Гери Дончева става част от звездния отбор на “Фермата“
Жената с много лица - топ модел, телевизионна водеща, хип-хоп изпълнител, актриса и автор на детски книги, ще влезе в ново амплоа от 11 септември по bTV

Една от най-многоликите звезди на родния шоубизнес се присъединява към Елен Колева, Ася Капчикова, DEE и Крум Савов, за да стане част от най-голямото риалити приключение тази есен. Гери Дончева има многогодишен опит на малкия екран, но “Фермата” е първото риалити шоу, в което се съгласява да се включи като участник.

“Много съм жизнена, имам приключенски дух и вярвам, че "Фермата" ще е приключение в позитивния смисъл на думата. Ще бъде и предизвикателство към мен, като се има предвид състезателния характер на предаването, а това, че като дете съм прекарвала летните ваканции на село прави участието ми в шоуто още по-желано. Вярвам, че ще си изкарам незабравимо”, коментира участието си Гери.

Макар да е едно от най-търсените лица на модните подиуми у нас и в чужбина, Гери вярва, че суетата, която е част от професията й, няма да й липсва във Фермата. “Притесняват ме само ниските температури, защото знам, че животът на село е лишен от някои удобства, но ще се справя и с това”, признава "Мис Глобал 2015".
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #32 on: 25 August 2016 11:56:57 »

Е, нали уж щяха да представят по 1 участник на седмица? Grin
Report Spam   Logged

daniboi
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 217


« Reply #33 on: 29 August 2016 09:18:05 »

Калин Терзийски и той във фермата
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #34 on: 29 August 2016 11:51:14 »

Калин Терзийски и той във фермата

Това е и последният известен участник във "Фермата". Това са шестимата: Ася Капчикова, Крум Савов, рапърът Dee, Гери Дончева, Елен Колева и Калин Терзийски
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #35 on: 29 August 2016 17:17:16 »

Откриването на "Фермата" ще бъде на 6 септември и ще се излъчи по "ьТВ" на 11 септември, т.е. стартът ще е на запис, а не на живо. Инфото ми е от вътрешен човек. Smiley Има вариант и просто да са изтеглили старта на 6 септември, ама сутринта, като представиха Калин Терзийски, си казаха, че ще почне на 11 септември.
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #36 on: 09 September 2016 19:15:57 »

Откриването на "Фермата" ще бъде на 6 септември и ще се излъчи по "ьТВ" на 11 септември, т.е. стартът ще е на запис, а не на живо.
Какво по-точно имаш предвид под „откриване“? Доколкото разбрах, първият снимачен ден е бил на 30-и август.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #37 on: 09 September 2016 20:54:39 »

Какво по-точно имаш предвид под „откриване“? Доколкото разбрах, първият снимачен ден е бил на 30-и август.
Моя е грешката. Просто на 6 септември са снимали нещо с публика, за което мислех, че ще е откриването. Иначе първият снимачен ден е бил на 29 или 30 август, като даже вече има 1 изгонен и днес ще изгонят още един. Участниците иначе са 19. Smiley
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #38 on: 09 September 2016 21:42:26 »

Август имах предвид, не септември. Първият дуел е бил на 4-ти септември.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #39 on: 11 September 2016 13:54:01 »

.
Report Spam   Logged
Pages: 1 [2] 3 4 5   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy