BG TV Talk
28 March 2024 18:26:08
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NetInfo | новини и коментари

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Go Down
  Print  
Author Topic: NetInfo | новини и коментари  (Read 63387 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #100 on: 29 March 2016 21:41:04 »

Май са пуснали нова значка на име COMP. Оцветена е в светло синьо. Cheesy
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #101 on: 29 March 2016 22:10:51 »

Продуцент: 7 Talents... и интересът ми спадна на 0...  Grin
Продуцент би трябвало да е Митовски, понеже Иван Тишев беше казал, че сценаристите са същите, които са били и на "Революция Z"...
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #102 on: 29 March 2016 22:14:04 »

Продуцент би трябвало да е Митовски, понеже Иван Тишев беше казал, че сценаристите са същите, които са били и на "Революция Z"...
От всякъде е 7 Talents Grin А че сценаристите може да са същите - може и да са...

Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #103 on: 29 March 2016 23:38:10 »

От всякъде е 7 Talents Grin А че сценаристите може да са същите - може и да са...
Е, в такъв случай какво значение има кой е продуцент? Харесва ми трейлърът, тъй че ще отделя време за сериала. За щастие не е от типа на "София - ден и нощ", "Играчи" и тем подобни простотии, които недоумявам как и защо са толкова модерни...
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #104 on: 30 March 2016 09:20:41 »

Спайк, къде намери трейлъра?
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #105 on: 30 March 2016 09:52:19 »

Спайк, къде намери трейлъра?
Това е трейлъра, но не знам защо не се вижда в профила им.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #106 on: 30 March 2016 14:29:47 »

Спайк, къде намери трейлъра?
The TV Boy всъщност намери трейлъра, като аз се погрижих да не личи, че е от Vbox7. Grin Иначе наистина странно защо са го скрили така.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #107 on: 30 March 2016 17:18:51 »

Вече се вижда в профила им. Иначе и аз се чудех как се е получило това скриване... Ето част от описанието, което ми грабна окото:
"Не така, брат!" е продуциран от 7Talents и идва от сценаристите на "Революция Z", "Под Прикритие", "Стъклен дом" и др. Първите обявени актьори са Иван Тишев и Надя Петрова.
Вече има и обявен начален час - 16:00ч. Някой има ли идея колко епизода ще е, понеже досега сме имали само един онлайн сериал и той изкара едва 8 епизода? За това говоря, но не знам защо епизодите му не тръгват: http://go.bgtvtalk.com/25wtTtB

Всъщност и "Българ" май може да го причислим към онлайн сериалите, въпреки че не се продуцира от Vbox7 или някой подобен сайт, но пък го има само в интернет.



Първият български уеб сериал за тийнейджъри „Не така, брат” във Vbox7.com от 13 април

Пилотният епизод на първия български уеб сериал за тийнейджъри „Не така, брат“ ще завладее Vbox7.com на 13 април, а сюжетът на сериала обещава да грабне вниманието на младата аудитория, на техните млади по дух родители и дори учители. 

 Новаторският онлайн проект „Не така, брат“ е създаден специално за онлайн поколението от компанията 7Talents,  която продуцира и дистрибутира онлайн видео. Тя е и първата българска фирма, управляваща мрежа от потребителски канали (Multi Channel Network – MCN), част от Нетинфо, собственост на Нова Броудкастинг Груп.

Гаранция за качеството на уеб сериала са неговите сценаристи, покорили тийнейджърската аудитория с култовия телевизионен сериал „Революция Z”, както и с „Под прикритие“.

От 13 април в „Не така, брат“ ще видим Иван Тишев и Надя Петрова, любимци от екрана и влюбена двойка в живота.

„Първият български уеб сериал за тинейджъри е заявка за честен отговор към потребността на така нареченото поколение „Z”  - децата и тийнейджърите, родили се в първите години на новия век. Продукцията търси не само забавлението, но и честно представяне на истината за предизвикателствата, пред които се изправя това поколение всеки ден”, коментираха от продуцентския екип на 7Talents.

Кои са героите на „Не така, брат“, какви са отношенията между тях и какво ще предложи на тийнейджърите първият уеб сериал, създаден за тях, ще стане ясно от 13 април във Vbox7.com. Следете най-актуалните новини за първия български уеб сериал на официалната Facebook страница, в Twitter и Instagram.
И в сайта на "Нова" са написали за сериала. Smiley
Report Spam   Logged

TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #108 on: 30 March 2016 18:37:07 »

Вече се вижда в профила им. Иначе и аз се чудех как се е получило това скриване... Ето част от описанието, което ми грабна окото:Вече има и обявен начален час - 16:00ч. Някой има ли идея колко епизода ще е, понеже досега сме имали само един онлайн сериал и той изкара едва 8 епизода? За това говоря, но не знам защо епизодите му не тръгват: http://go.bgtvtalk.com/25wtTtB

Всъщност и "Българ" май може да го причислим към онлайн сериалите, въпреки че не се продуцира от Vbox7 или някой подобен сайт, но пък го има само в интернет.


И в сайта на "Нова" са написали за сериала. Smiley
Сериалът ще е новият "Революция Z". Супер ще е!  Дано лятото го пуснат и в ефира на Нова ТВ, макар че го обявяват като уеб.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #109 on: 30 March 2016 18:48:36 »

Сериалът ще е новият "Революция Z". Супер ще е!  Дано лятото го пуснат и в ефира на Нова ТВ, макар че го обявяват като уеб.
Е.. бъдещето е интернет. В световен мащаб има доста онлайн платформи, които продуцират собствени сериали и те не се въртят по телевизията. Такива са например Netflix, Hulu и т.н. Абе, като цяло се радвам, че пак се увеличиха българските сериали, като не ме интересува кой ги продуцира и къде се излъчват. Важното е само да са качествени и да има все повече, понеже ако правим по 1-2 сериала на година, няма как да очакваме все нещо добро. Smiley
Report Spam   Logged

PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #110 on: 30 March 2016 20:07:45 »

Е.. бъдещето е интернет. В световен мащаб има доста онлайн платформи, които продуцират собствени сериали и те не се въртят по телевизията. Такива са например Netflix, Hulu и т.н. Абе, като цяло се радвам, че пак се увеличиха българските сериали, като не ме интересува кой ги продуцира и къде се излъчват. Важното е само да са качествени и да има все повече, понеже ако правим по 1-2 сериала на година, няма как да очакваме все нещо добро. Smiley
Не се радвайте предварително да не се окаже, че една серия е 5 минути и в сериала участват общо четирима актьора.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #111 on: 30 March 2016 20:18:15 »

Вбокса принципно трябва да е сайт за нормално видеосподеляне като YouTube, а не като Netflix!  Grin Няма значение, все пак щом собственици са Нова ТВ могат да му яхнат популярността и да я използват както си искат, дори това да означава преформатиране на сайта с премахване де юре споделящите клипове юзъри и налагането на собствени официални профили с продукции вместо тях. Иначе ПР-а може да прави "магически неща", но обикновенно действителостта се оказва далеч далеч от това което е така хубаво обявено. За мен към момента 7 Талентс не предлага нищо интересно и не прави нищо друго освен да генерира приходи от кликания/прегледи на видео... Няма да се изненадам, ако след година или нещо Нова изплагиятстват YouTube и пуснат платено разширение към Vbox7 със същия аргумент - бъдещето е интернет и сме готови за платено съдържание...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #112 on: 30 March 2016 22:15:23 »

Не се радвайте предварително да не се окаже, че една серия е 5 минути и в сериала участват общо четирима актьора.
Е... Не ми напомняй за "Типично" и "Джиджи Биджи"... Ако е 5 минути, щяха да го обявят като късометражен сериал.
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #113 on: 30 March 2016 22:35:10 »

Е.. бъдещето е интернет. В световен мащаб има доста онлайн платформи, които продуцират собствени сериали и те не се въртят по телевизията. Такива са например Netflix, Hulu и т.н.
Това е Vbox7, а ние не сме в САЩ. Grin Май прекалено големи очаквания имате, дано останат оправдани.
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #114 on: 30 March 2016 23:00:14 »

Е... Не ми напомняй за "Типично" и "Джиджи Биджи"... Ако е 5 минути, щяха да го обявят като късометражен сериал.
Дано сте прави. Гледа ми се младежки сериал, а и трейлъра му загатва за интересен сюжет.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #115 on: 31 March 2016 09:33:09 »

Това е Vbox7, а ние не сме в САЩ. Grin Май прекалено големи очаквания имате, дано останат оправдани.

И аз май имам някакво такова чувство, че имат по-големи очаквания, отколкото това какво точно ще бъде...
Report Spam   Logged

george
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 72



« Reply #116 on: 31 March 2016 16:08:22 »

Хареса ми трейлъра на уеб сериала. Ще му дам шанс и ще гледам първия епизод Cheesy
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #117 on: 01 April 2016 13:36:24 »

12x5 за всички, които се чудят Wink Smiley
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #118 on: 02 April 2016 00:47:09 »

12x5 за всички, които се чудят Wink Smiley
12 епизода по 5 минути? Е, очаквах да е по-дълъг, но въпреки това е доста обещаващ. Ето официалния трейлър:
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Online Online

Posts: 1 183



WWW
« Reply #119 on: 02 April 2016 09:22:10 »

12 епизода по 5 минути? Е, очаквах да е по-дълъг, но въпреки това е доста обещаващ. Ето официалния трейлър:

Изглежда готин, наистина! И да, сериала е във формат с 5 минутни епизоди, поне в първи сезон (доколкото знам аз). Може би, ако е успешен, във втори сезон ще е по - дълъг. Ще видим Smiley
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy