BG TV Talk
29 March 2024 02:54:51
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NetInfo | новини и коментари

Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17   Go Down
  Print  
Author Topic: NetInfo | новини и коментари  (Read 63419 times)
0 Members and 7 Guests are viewing this topic.
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #180 on: 25 November 2016 22:43:56 »

R.I.P.  Cry


Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #181 on: 26 November 2016 11:08:49 »

R.I.P.  Cry

Е добре де, какво толкова са променили в тоя „нов дизайн“?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #182 on: 26 November 2016 13:19:02 »

Е добре де, какво толкова са променили в тоя „нов дизайн“?
Само са подредени по друг начин клиповете или поне аз други промени не виждам...
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #183 on: 27 December 2016 18:44:54 »

За тези, които не вярваха, че Нова ТВ са провеждали целенасочена политика по премахване на обикновените ъплоудъри и замяната им със 7Талентс и други корпорации под предтекст че нарушават авторски права, най-сетне от Нова ТВ си го признаха, ами и се хвалят на партньорите си с това! Според тях "User-generated content"-а не е печеливш. Честито на печелившите, защото когато беше стартиран на Vbox-а идеята му беше точно да бъде българският сайт за видеосподеляне, в който всеки да може да качва, а сега точно тези, които стартираха сайта на практика са изгонени от него.

Vbox7 is Safe. We finished the very hard transition from
UGC to self produced content and partners network.
7Talents delivers new vision about digital first video
content.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #184 on: 25 January 2017 18:00:38 »

Нова Броудкастинг Груп придобива 20% от eBag.bg

Сделката е поредна стъпка в стратегията на компанията за дигитална трансформация и въвеждането на иновации на пазара

Най-голямата мултиплатформена медийна и технологична компания в България Нова Броудкастинг Груп  придобива 20% от eBag.bg – технологична компания за онлайн пазаруване на хранителни стоки и продукти за дома и офиса. Това е поредната сделка, след като групата придоби участия в дружествата, контролиращи уебсайтовете Grabo.bg, Trendo.bg, Opoznai.bg и Broshura.bg. Новата инвестиция е логично следствие от успешните резултати на Нова Броудкастинг Груп на българския пазар и поредна стъпка в стратегията на компанията за инвестиция в дигитална трансформация.  Чрез партньорството с eBag.bg групата доказва подкрепата си на качествени дигитални продукти и иновативни бизнес модели за българския пазар.

Онлайн  магазинът eBag.bg, създаден от предприемача Иван Александров преди две години,  днес е най-голямата технологична компания за онлайн пазаруване на хранителни стоки и продукти за дома и офиса на територията на столицата. Уебсайтът предлага над 15 хиляди продукта, разпределени в  различни категории, а амбициите на създателя му в бъдеще са платформата да увеличи и разшири още повече асортимента си, както и да се разрасне извън територията на София и България.

“Нова Броудкастинг Груп продължава да обогатява и развива палитрата от уебсайтове и платформи в дигиталното си портфолио, като чрез сделката с eBag.bg насочваме вниманието на бизнеса и потребителите към нова за пазара услуга – онлайн пазаруването на хранителни стоки. Развиваме се добре и това ни позволява непрекъснато да инвестираме в мотивираните и успешни млади български предприемачи, защото вярваме в техния потенциал”, казва Дидие Щосел, главен изпълнителен директор на Нова Броудкастинг Груп.

“Убедени сме, че eBag.bg ще бъде сред най-предпочитаните начини за пазаруване в съвсем близко бъдеще. В лицето на Нова Броудкастинг Груп имаме стабилен партньор, чийто професионализъм и богат опит  ще ни подкрепи в развитието на тази нова ниша –  пазарът на онлайн продажбите и дистрибуцията на хранителни продукти в България“, споделя основателят и управител на eBag.bg Иван Александров.

В началото на 2016 година Нова Броудкастинг Груп, чрез Нетинфо, придоби 51% от Grabo.bg – най-големият уебсайт за групово пазаруване в страната и 51% от Trendo.bg, водещ онлайн магазин с подбрани маркови стоки. Като част от сделката Нетинфо придоби и мажоритарния дял в Opoznai.bg – най-големият каталог за туристически локации в България, част от Grabo.bg. От юни 2016 компанията притежава и 20% от уебсайта Broshura.bg. 
Report Spam   Logged

Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #185 on: 25 January 2017 19:40:32 »

След Vbox7, с нов дизайн ще се сдобие и Дарик. Можете да го разгледате на http://new.dariknews.bg/
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #186 on: 25 January 2017 20:12:56 »

След Vbox7, с нов дизайн ще се сдобие и Дарик. Можете да я разгледате на http://new.dariknews.bg/
При мен не се отваря.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #187 on: 25 January 2017 21:19:27 »

Никой не е чувал за тоя сайт до сега, интересно защо ли. Grin Прилича на някакво евтино копие на eBay. Иначе новия дизайн на Дарик Нюз бива блокиран от филтъра за безопасност на Гугъл поради някаква причина... Влезнах през друг браузър, но адски странно изглежда за новинарски сайт. Шрифта също боде очите. Наистина ми се искаше да бъде сменен дизайна на сайта, но поне да е с нещо, което си отговаря на профила му...
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #188 on: 25 January 2017 21:59:34 »

Никой не е чувал за тоя сайт до сега, интересно защо ли. Grin Прилича на някакво евтино копие на eBay. Иначе новия дизайн на Дарик Нюз бива блокиран от филтъра за безопасност на Гугъл поради някаква причина... Влезнах през друг браузър, но адски странно изглежда за новинарски сайт. Шрифта също боде очите. Наистина ми се искаше да бъде сменен дизайна на сайта, но поне да е с нещо, което си отговаря на профила му...
Аз еbag.bg си го знам отдавна, но може би защото пазарувам предимно от магазин "Фантастико" и на пликовете им доста често има реклама на ebag.
Report Spam   Logged

megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #189 on: 26 January 2017 01:18:12 »

При мен не се отваря.

Сертификатът е за основния домейн, затова браузерите се оплакват. Ето една снимчица:

http://i.share.pho.to/5b1d1f43_o.png

Тестовата реклама е този тип с две пушки:

http://i.share.pho.to/6337e22d_o.png

Откъде са го взели, не знам.
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #190 on: 26 January 2017 09:29:26 »

Вини Джоунс от "Две димящи дула"
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #191 on: 26 January 2017 22:30:02 »

Никой не е чувал за тоя сайт до сега, интересно защо ли. Grin Прилича на някакво евтино копие на eBay. Иначе новия дизайн на Дарик Нюз бива блокиран от филтъра за безопасност на Гугъл поради някаква причина... Влезнах през друг браузър, но адски странно изглежда за новинарски сайт. Шрифта също боде очите. Наистина ми се искаше да бъде сменен дизайна на сайта, но поне да е с нещо, което си отговаря на профила му...
Вече е заключен.  Grin
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #192 on: 27 January 2017 14:01:05 »

А защо при наличието на vesti се поддържа дарик? Не се заяждам, любопитно ми е просто. Защо не ги обединят, като гонг и спортни?
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #193 on: 27 January 2017 18:18:43 »

А защо при наличието на vesti се поддържа дарик? Не се заяждам, любопитно ми е просто. Защо не ги обединят, като гонг и спортни?
И аз това се чудих, но явно и двата сайта са доста посещавани. Отделно и в сайта на "Нова" пускат новини, та реално им се явяват 3 новинарски. Тоя въпрос е като и защо не обединят Vbox7 и Nova Play, ама смислен отговор едва ли ще получим някога... Grin
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #194 on: 27 January 2017 23:56:14 »

Сайта на Дарик Нюз се поддържа от информационна агенция Дарик Нюз, която има дял в НетИнфо, т.е. реално са коренно отделни неща от Вести, пък макар и да са от една група. Друг е въпроса че в последно време се опитват малко по малко да намалят влиянието на Вести, пишейки повече ентърнтейнмънт новини, насочвайки повече внимание към Nova News секцията на nova.bg, т.е. има си движение в някаква посока...
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #195 on: 28 January 2017 11:07:28 »

И аз това се чудих, но явно и двата сайта са доста посещавани. Отделно и в сайта на "Нова" пускат новини, та реално им се явяват 3 новинарски. Тоя въпрос е като и защо не обединят Vbox7 и Nova Play, ама смислен отговор едва ли ще получим някога... Grin

То ако се обеднят ще трябва да правят ново обединено приложение за хиляда вида телевизори, смартфони, таблети и т.н
Това ще струва пари.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #196 on: 28 January 2017 13:32:09 »

То ако се обеднят ще трябва да правят ново обединено приложение за хиляда вида телевизори, смартфони, таблети и т.н
Това ще струва пари.
Не... идеята ми е да остане само Vbox7, понеже и без това там качват същите неща, които и в Nova Play... Разликата е само за някои предавания, че в Nova Play ги качват целите, а във Vbox7 - разделени на части.
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #197 on: 28 January 2017 13:34:03 »

Не... идеята ми е да остане само Vbox7, понеже и без това там качват същите неща, които и в Nova Play... Разликата е само за някои предавания, че в Nova Play ги качват целите, а във Vbox7 - разделени на части.

Преди време сигурно и аз бих бил на същото мнение, заради отвратителните реклами в Нова плей, нооо с този ужасен дизайн на Vbox7 Cheesy по-добре нещата да си останат така. Супер объркващ е, трябваше да го оставят както си беше, човек като влезе за първи път и му трябва сумати и време, за да се ориентира нормално кое къде е и защо е...
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #198 on: 28 January 2017 15:25:57 »

Преди време сигурно и аз бих бил на същото мнение, заради отвратителните реклами в Нова плей, нооо с този ужасен дизайн на Vbox7 Cheesy по-добре нещата да си останат така. Супер объркващ е, трябваше да го оставят както си беше, човек като влезе за първи път и му трябва сумати и време, за да се ориентира нормално кое къде е и защо е...
Ооо, да... забравих за ужасния нов дизайн. Lips Sealed Добре, че все още има опция да си го ползваш със стария дизайн, та аз това правя. Smiley
Report Spam   Logged

Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #199 on: 28 January 2017 19:25:48 »

Ооо, да... забравих за ужасния нов дизайн. Lips Sealed Добре, че все още има опция да си го ползваш със стария дизайн, та аз това правя. Smiley

Как? Как? Cheesy   Shocked Shocked Shocked Shocked

EDIT:
Опрахив се... брехх какво облекчение Cheesy
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy