BG TV Talk
28 March 2024 19:09:11
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

NetInfo | новини и коментари

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Go Down
  Print  
Author Topic: NetInfo | новини и коментари  (Read 63392 times)
0 Members and 9 Guests are viewing this topic.
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #40 on: 29 February 2016 17:33:36 »

Горе- долу тъй:

Не знам ама адски се кефя че тоя клип продължава да "кърти мивки" във Вбокса.  Grin Afro Да им е густо на Нова ТВ и на там подобните им управленски 359 индивиди. Няма да си позволят да го изтрият, щото ще стане по-зле за тях. Беше свален от ТОП 40, ама гледам пак се е появил, има вече над 10 000 гледания...
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #41 on: 07 March 2016 23:00:40 »

Колкото и хора да плюят Vbox7 и да напускат, те ще продължат да свалят клипове. Grin Днес сутринта гледах клип на Bloomac с шапки и реклами на bTV през юли 2007. Сега реших пак да го изгледам, защото беше интересен и носталгичен, но не го намерих. Отидох в историята на браузъра, намерих го и какво... клипът е свален. Нямат умора! Shocked
Report Spam   Logged
Bobby
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 185


« Reply #42 on: 07 March 2016 23:57:34 »

Аз вече се нанесох в Dailymotion.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #43 on: 08 March 2016 01:45:19 »

Така или иначе щяха да ме пипнат скоро, та реших да ги провокирам с клипче на bTV, което бях сигурен, че ще свалят. Grin
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #44 on: 08 March 2016 16:11:40 »

Колкото и хора да плюят Vbox7 и да напускат, те ще продължат да свалят клипове. Grin Днес сутринта гледах клип на Bloomac с шапки и реклами на bTV през юли 2007. Сега реших пак да го изгледам, защото беше интересен и носталгичен, но не го намерих. Отидох в историята на браузъра, намерих го и какво... клипът е свален. Нямат умора! Shocked

От vbox7 трябва да почнат да правят сериали, както YouTube и да въведат месечна такса. Триенето на неща в бг сайт, като vbox7 е смешно, защото пазара така или иначе е малък и създателите на нещо българско трябва да се кефят само за това, че са им гледали или свалили от торентите съответното видео.
Report Spam   Logged
spencer
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 9


« Reply #45 on: 08 March 2016 16:53:56 »

От vbox7 трябва да почнат да правят сериали, както YouTube и да въведат месечна такса. Триенето на неща в бг сайт, като vbox7 е смешно, защото пазара така или иначе е малък и създателите на нещо българско трябва да се кефят само за това, че са им гледали или свалили от торентите съответното видео.
Значи очакваш всеки, който направи нещо и очаква за това някакви пари, все пак не го правил за славата, да се кеф, че това нещо му е изпиратсвано. Все едно някой да спи с жена ти и да се кефиш
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #46 on: 08 March 2016 18:03:54 »

От vbox7 трябва да почнат да правят сериали, както YouTube и да въведат месечна такса.
Само остава да го направят платен и съвсем ще го закопат.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #47 on: 08 March 2016 22:12:47 »

Няма как да не го постна просто, евала на BlooMac Grin :

Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #48 on: 10 March 2016 14:36:42 »

За няма и 10 минути изтриха пробното ми видео с шапки на БТВ, но тези на Канал 1 ги оставиха ти да видиш.  Grin Много ми е интересно също така кой ли е поискал сваляне на латиноамериканските сериали, които качваха от Теленовелас. Сигурно от Южна Америка специално са им писали да ги свалят, или пък са получили предупреждение от DIVA Universal?  Смислен отговор май никой от отговорните фактори не може да даде, а модераторите сигурно се оправдават че така им е било наредено от шефовете, така че пак опираме до Атанасова и Христов. А те освен евтин и клиширан ПР и гълтане на кинти (и да раздават 359 награди) друго не знаят...
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #49 on: 10 March 2016 14:55:58 »

За няма и 10 минути изтриха пробното ми видео с шапки на БТВ, но тези на Канал 1 ги оставиха ти да видиш.  Grin Много ми е интересно също така кой ли е поискал сваляне на латиноамериканските сериали, които качваха от Теленовелас. Сигурно от Южна Америка специално са им писали да ги свалят, или пък са получили предупреждение от DIVA Universal?  Смислен отговор май никой от отговорните фактори не може да даде, а модераторите сигурно се оправдават че така им е било наредено от шефовете, така че пак опираме до Атанасова и Христов. А те освен евтин и клиширан ПР и гълтане на кинти (и да раздават 359 награди) друго не знаят...
И аз пробвах, качих шапки на bTV , Диемите и RING и оставиха само на RING и Диемите. На bTV ги изтриха за 3 минути. Интересно ми е защо тези на RING ги оставиха.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #50 on: 10 March 2016 16:31:40 »

И аз пробвах, качих шапки на bTV , Диемите и RING и оставиха само на RING и Диемите. На bTV ги изтриха за 3 минути. Интересно ми е защо тези на RING ги оставиха.

Сигурно като видят името „bTV“ изпадат в състояние на пълен ужас! А в RING това име го няма.  Grin
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #51 on: 10 March 2016 22:11:56 »

Оставям това тук. Grin
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #52 on: 10 March 2016 23:19:49 »

Quote
Нова телевизия - с тъпата си телевизия, и още по тъпите си админи където не могат да ми пляснат един читав бан баш как си треа, ти пляснем един уйец през челото мизерник :)
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #53 on: 11 March 2016 23:29:02 »

 Grin Grin Grin Grin Това ме спука от смях. Cheesy Cheesy Cheesy
Report Spam   Logged

megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #54 on: 12 March 2016 04:19:18 »

Явно не им е било наред описанието на страницата, поради което Google е търсел първия възможен текст в нея. И тъй като от известно време Google обработва JavaScript, индексаторът е прочел най-горните коментари, които често са пълни с подобни реплики.
Report Spam   Logged
tv-fen
Guest
« Reply #55 on: 12 March 2016 11:23:13 »

Вече го няма, както беше очаквано.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #56 on: 12 March 2016 12:09:11 »

Във вчерашния епизод на „Господари на ефира“ беше използвана сцена от сериала на Cartoon Network „Невероятният свят на Гъмбол“ (може да я видите на 8:10) и то взета от „нелегален“ ТВ запис от нета, а не от официален разпространител, нямаше как просто да не сигнализирам клипа. Grin
Report Spam   Logged
tvreiting
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 211


« Reply #57 on: 12 March 2016 12:28:18 »

Във вчерашния епизод на „Господари на ефира“ беше използвана сцена от сериала на Cartoon Network „Невероятният свят на Гъмбол“ (може да я видите на 8:10) и то взета от „нелегален“ ТВ запис от нета, а не от официален разпространител, нямаше как просто да не сигнализирам клипа. Grin

Господарите на ефира винаги са крали. Това шоу функционира на гърба на другите и не плащат и стотинка. Шоуто, ако не е кражбата и подигравката с хората ще спре да съществува. Имаше един клип ,където се подиграваха на професор Вучков, защото той заплашваше, че ще ги съди, защото не са му платили и стотинка за това, че вземат откъси от шоуто му.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #58 on: 12 March 2016 13:19:45 »

Господарите на ефира винаги са крали. Това шоу функционира на гърба на другите и не плащат и стотинка. Шоуто, ако не е кражбата и подигравката с хората ще спре да съществува. Имаше един клип ,където се подиграваха на професор Вучков, защото той заплашваше, че ще ги съди, защото не са му платили и стотинка за това, че вземат откъси от шоуто му.
+1, не разбирам как СЕМ допуска това. Само Слави предприе по-дръстични мерки към тях и мисля, че от много време не използват кадри от шоуто.
Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #59 on: 12 March 2016 14:39:07 »

+1, не разбирам как СЕМ допуска това. Само Слави предприе по-дръстични мерки към тях и мисля, че от много време не използват кадри от шоуто.

Има си точка от закона за използването на цитати. Видеоцитатите също спадат към тази група.

Чл. 24. (Изм. - ДВ, бр. 77 от 2002 г., в сила от 01.01.2003 г.) (1) Без съгласието на носителя на авторското право и без заплащане на възнаграждение е допустимо:
...
2. използването на цитати от вече разгласени произведения на други лица при критика или обзор при посочване на източника и името на автора, освен ако това е невъзможно; цитирането трябва да съответства на обичайната практика и да е в обем, оправдан от целта;
Report Spam   Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy