BG TV Talk
19 March 2024 06:40:50
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Netflix | новини и коментари

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9   Go Down
  Print  
Author Topic: Netflix | новини и коментари  (Read 48164 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 176



WWW
« Reply #140 on: 18 June 2018 21:45:11 »

Не ми се влиза в спорове, но за тези две услуги излиза, че плащаш общо 30 лева. Е, на мен толкова ми е месечната такса за интернет и телевизия, като въпросите сериали и филми на 90% ги има по торентите, а пък телевизията ми предлага почти 500 канала, в които влизат HBO-та, Diema Sport-ове, MAX Sport-ове, каналите на "Булсат" и какви ли още не екстри, като за тях не плащам и стотинка допълнително към месечната такса. Качеството също е безкомпромисно, та в случая за мен е напълно безсмислено да плащам за Netflix и HBO GO, както и да съм абонат на някой от големите оператори, защото за да получа всичко, което в момента имам, сигурно трябва да им плащам по над 100 лева на месец, вместо скромните 30...

Спор няма как да има. Ти си свикнал на шано кабеларки с пиратски канали и всички филми и сериали наготово.

Аз съм решил за себе си, че искам да си плащам за услуга, която ми предоставя хиляди филми и сериали легално, които мога да гледам на телефона, телевизора, таблета и компютъра си когато и където си поискам, в най - високо качество.

Нямам намерение да убеждавам когото и да било. Това за мен е правилното решение. Вие явно си имате други виждания. Само не ми излизайте с оправданията, че нещата от двете платформи ги имало по торентите, защото точно това доказва тезата ми, че всичко е въпрос на манталитет.

Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy