BG TV Talk
27 January 2021 02:25:03
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

Home Help Search BG TV News CN BG Fans Ask Facebook Contact us Staff List Login Register  

Netflix | новини и коментари

Pages: 1 ... 7 8 [9]   Go Down
  Print  
Author Topic: Netflix | новини и коментари  (Read 20597 times)
naskox
Говорител

« Reply #160 on: 31 July 2020 17:53:02 »

То малко ще е офтопик по темата, ама това voyo.bg си е някаква пълна пародия, има го бащата безплатно заради плана на абонамента на телефона си, та от там имам регистрация да го ползвам. Дотука откъм съдържание горе долу става, предвид факта, че е уж без пари, но откъм техническа гледна точка са не дъното, а 2 тунела под Марианската падина. Приложението на Самсунг телевизори забива, един път така заби, че дори след пълно изключване на телевизора не можа да се оправи, сайта им през Chrome понеже съм захванал Гранд да гледам, на фулскрийн не им излизат контролите, ако искам да превъртя трябва да излизам всеки път от фулскрийна, логиката на съдържанието им е просто топ, искам да гледам сезон 1 от гранд, на началната им страница е качен някакъв само сезон 4, който като го натисна няма шанс да се стигне по никакъв начин до сезон 1, освен ако не си го търся ръчно или през търсачката. Мобилното приложение и то на същото ниво общо взето. За капак някакъв дори Chromecast не поддържат, нещо което за видео стрийминг през 2020 г би се сметнало не са смешно, а направо за pre-alfa разработка на приложение би го имало това. За парите си и да погледнеш нещо става като цяло, но е на светлинни години от приложенията на нетфликс, ако щеш и на HBO GO, че и там не е много добре, но е вв пъти над това на voyo. Просто ако бих дал пари за това би ме било яд. А идеята е хубава, но както се казва изпълнението е българска работа. Да дотук с офтопика, понеже над мен го спомена последователно.

Иначе по отношение на класацията така е, тук няколко пъти обсъждаме, че нетфликс се ползва доста тук, макар доста да мислят, че не е така. Ако имаше и локализация, дори за същата цена, щеше да има още повече потребители, дали щеше да икономически обосновано за Нетфликс вече не мога да кажа. А по отношение на трафика, мисля че дори и през приложенията ти го е броило, защото трафикът от тях пак преминава през главният netflix.com домейн. Wink
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 7 8 [9]   Go Up
  Print  

Jump to: