BG TV Talk
20 April 2024 08:31:06
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

7 Media Group | новини и коментари

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 38   Go Down
  Print  
Author Topic: 7 Media Group | новини и коментари  (Read 110130 times)
0 Members and 6 Guests are viewing this topic.
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #40 on: 30 January 2014 22:34:42 »

Илиян Киряков е първият ВИП участник във втория сезон на „Къртицата“.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 380


Администратор


« Reply #41 on: 01 February 2014 20:02:35 »

Нещо май не се е харесала на Пеевски явно. Тази вечер Миглена Ангелова ексклузивно в "Горещо" при Венета Райкова където ще говори защо я свалиха от ТВ7 и имала ли е конфликт с Но Фрейм Медия.
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 922



WWW
« Reply #42 on: 05 February 2014 14:58:23 »

Ексклузивно! “Къртицата 2: Разтърсване” започва на 24 февруари!

http://wp.me/p3PwL5-Gj
Report Spam   Logged

PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #43 on: 05 February 2014 15:21:07 »

Ясни са 5 от известните: Стенли, Ивайла Бакалова, Илиян Киряков, Венета Харизанова и Евгени Иванов.
Report Spam   Logged
TORM_86
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 6


« Reply #44 on: 06 February 2014 16:06:39 »

Разбрах че логото на tv7,Бялото,ще остане за постоянно
Report Spam   Logged
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #45 on: 09 February 2014 20:08:59 »

Александър Сано и Бориса Тютюнджиева също влизат в Къртицата. Ще участва и световноизвестна звезда като гост
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #46 on: 10 February 2014 11:50:47 »

Из тарифата за реклама в "Къртицата". Учуден съм колко много медии си е накупил Пеевски... За някои наистина се изненадах, че присъстват в този списък... Интересно защо от всичките списания на Attica Media присъстват единствено Maxim, Joy и ОК. Фирмата издава също Playboy, Grazia, Forbes и Casaviva. Групата на "Санома Блясък" също е доста голяма, а тук присъстват едва 3-4 техни списания. От групите на City и The Voice също липсват медии. Бе, като цяло е малко объркана история...

Report Spam   Logged

bonki
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 45


« Reply #47 on: 10 February 2014 12:47:18 »

Може би са си плащали в някой от изданията за реклама... това не значи, че са в една група... така ми мисля де...
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #48 on: 10 February 2014 18:05:15 »

Може би са си плащали в някой от изданията за реклама... това не значи, че са в една група... така ми мисля де...

Според spike Пеевски владее цяла България.  Grin Roll Eyes
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #49 on: 10 February 2014 20:19:24 »

Може би са си плащали в някой от изданията за реклама... това не значи, че са в една група... така ми мисля де...

Според spike Пеевски владее цяла България.  Grin Roll Eyes
Не, но от къде на къде "ТВ7" ще урежда реклами на други фирми в медии, които уж нямат нищо общо с "ТВ7"? Дори тези медии наистина да нямат нищо общо с "ТВ7", защо пък "ТВ7" ще плащат на въпросните медии за реклама на друга фирма?
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #50 on: 10 February 2014 21:31:36 »

Може би са си плащали в някой от изданията за реклама... това не значи, че са в една група... така ми мисля де...

Според spike Пеевски владее цяла България.  Grin Roll Eyes
Не, но от къде на къде "ТВ7" ще урежда реклами на други фирми в медии, които уж нямат нищо общо с "ТВ7"? Дори тези медии наистина да нямат нищо общо с "ТВ7", защо пък "ТВ7" ще плащат на въпросните медии за реклама на друга фирма?

Ти като си имаш предаване или сериал само по своята телевизия ли го рекламираш? Плащаш за реклама и по други медии (имам предвид печатни, радио или онлайн, независимо дали са твои или не. Моля те попрочети малко как се маркетира подобен проект и после пускай конспирациите.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #51 on: 11 February 2014 00:13:30 »

Може би са си плащали в някой от изданията за реклама... това не значи, че са в една група... така ми мисля де...

Според spike Пеевски владее цяла България.  Grin Roll Eyes
Не, но от къде на къде "ТВ7" ще урежда реклами на други фирми в медии, които уж нямат нищо общо с "ТВ7"? Дори тези медии наистина да нямат нищо общо с "ТВ7", защо пък "ТВ7" ще плащат на въпросните медии за реклама на друга фирма?

Ти като си имаш предаване или сериал само по своята телевизия ли го рекламираш? Плащаш за реклама и по други медии (имам предвид печатни, радио или онлайн, независимо дали са твои или не. Моля те попрочети малко как се маркетира подобен проект и после пускай конспирациите.
В офертата става въпрос за реклама на генералния спонсор, а не за реклама на "Къртицата" или поне аз така го разбирам. Иначе ми е пределно ясно, че без реклама и най-интересният продукт трудно би постигнал някакъв успех.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #52 on: 11 February 2014 00:14:54 »

Този сезон лайфовете на "Къртицата" ще са в четвъртък и петък. В петък ще се номинират, а в четвъртък ще се гонят.  Smiley
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #53 on: 11 February 2014 08:23:33 »

Може би са си плащали в някой от изданията за реклама... това не значи, че са в една група... така ми мисля де...

Според spike Пеевски владее цяла България.  Grin Roll Eyes
Не, но от къде на къде "ТВ7" ще урежда реклами на други фирми в медии, които уж нямат нищо общо с "ТВ7"? Дори тези медии наистина да нямат нищо общо с "ТВ7", защо пък "ТВ7" ще плащат на въпросните медии за реклама на друга фирма?

Ти като си имаш предаване или сериал само по своята телевизия ли го рекламираш? Плащаш за реклама и по други медии (имам предвид печатни, радио или онлайн, независимо дали са твои или не. Моля те попрочети малко как се маркетира подобен проект и после пускай конспирациите.
В офертата става въпрос за реклама на генералния спонсор, а не за реклама на "Къртицата" или поне аз така го разбирам. Иначе ми е пределно ясно, че без реклама и най-интересният продукт трудно би постигнал някакъв успех.

Ами генерален спонсор на предаването е ТВ7, който спонсорира рекламната кампания на предаването. Поне аз така го разбирам Smiley
Report Spam   Logged

Hater by Design.
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #54 on: 11 February 2014 15:52:24 »

Трети сезон почти сигурно няма да има. Любо Нейков каза в Тази Сутрин, че Дрийм Тийм вече не снима сериал в ТВ7. Жалко!
Report Spam   Logged

Hater by Design.
PLTV
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 291



« Reply #55 on: 11 February 2014 16:02:41 »

Трети сезон почти сигурно няма да има. Любо Нейков каза в Тази Сутрин, че Дрийм Тийм вече не снима сериал в ТВ7. Жалко!
Дали? Аз го разбрах, че в момента не се излъчва, а не че няма да се излъчва.
Report Spam   Logged
bonki
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 45


« Reply #56 on: 11 February 2014 16:34:15 »

Трети сезон почти сигурно няма да има. Любо Нейков каза в Тази Сутрин, че Дрийм Тийм вече не снима сериал в ТВ7. Жалко!

И аз от интервюто разбрах, че вече не работят заедно. Жалко много ми се искаше да има нов втори сезон на "Секс лъжи и телевизия".
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 922



WWW
« Reply #57 on: 11 February 2014 16:51:50 »

Трети сезон почти сигурно няма да има. Любо Нейков каза в Тази Сутрин, че Дрийм Тийм вече не снима сериал в ТВ7. Жалко!

И аз от интервюто разбрах, че вече не работят заедно. Жалко много ми се искаше да има нов втори сезон на "Секс лъжи и телевизия".

Всъщност, Dream Team продуцират за ТВ7 "Дървото на живота". В интервюто на Любо Нейков сутринта стана ясно още, че сериалът е бил предложен първо на bTV, но те са отказали да го осъществят.
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 5 021



« Reply #58 on: 11 February 2014 17:51:33 »

Трети сезон почти сигурно няма да има. Любо Нейков каза в Тази Сутрин, че Дрийм Тийм вече не снима сериал в ТВ7. Жалко!

И аз от интервюто разбрах, че вече не работят заедно. Жалко много ми се искаше да има нов втори сезон на "Секс лъжи и телевизия".

Всъщност, Dream Team продуцират за ТВ7 "Дървото на живота". В интервюто на Любо Нейков сутринта стана ясно още, че сериалът е бил предложен първо на bTV, но те са отказали да го осъществят.
И двата сериала са на Нейков и Милошев ("Дървото на живота" и "Секс, лъжи и телевизия"). За "Дървото" е логично да няма нов сезон, понеже убиха почти всички главни герои, а за "Секс, лъжи и телевизия" и аз съжалявам, че няма да им втори сезон. Доста ми хареса този сериал, а и беше много различен от останалите продукции.

Колкото го отказването на сериали - "Под прикритие" също беше предложен на "ьТВ" още през 2009г., но те го отхвърлиха и сега само съжаляват за решението си...
Report Spam   Logged

TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 186



WWW
« Reply #59 on: 11 February 2014 18:15:16 »

Трети сезон почти сигурно няма да има. Любо Нейков каза в Тази Сутрин, че Дрийм Тийм вече не снима сериал в ТВ7. Жалко!

И аз от интервюто разбрах, че вече не работят заедно. Жалко много ми се искаше да има нов втори сезон на "Секс лъжи и телевизия".

Всъщност, Dream Team продуцират за ТВ7 "Дървото на живота". В интервюто на Любо Нейков сутринта стана ясно още, че сериалът е бил предложен първо на bTV, но те са отказали да го осъществят.
И двата сериала са на Нейков и Милошев ("Дървото на живота" и "Секс, лъжи и телевизия"). За "Дървото" е логично да няма нов сезон, понеже убиха почти всички главни герои, а за "Секс, лъжи и телевизия" и аз съжалявам, че няма да им втори сезон. Доста ми хареса този сериал, а и беше много различен от останалите продукции.

Колкото го отказването на сериали - "Под прикритие" също беше предложен на "ьТВ" още през 2009г., но те го отхвърлиха и сега само съжаляват за решението си...

Ама пак говориш смешки ей! "Дървото на живота" нямало да има смисъл да бъде продължен, защото главните герои били избити. А това, че сериалът се прави по трилогия от книги, които се развиват в рамките на 80 - 100 години май го забрави. Нормално е герои да умират в тези сериали.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 38   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy