BG TV Talk
29 March 2024 02:49:55
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

HBO channels | новини и коментари

Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Go Down
  Print  
Author Topic: HBO channels | новини и коментари  (Read 63416 times)
0 Members and 6 Guests are viewing this topic.
sisobe
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 167


« Reply #220 on: 10 July 2022 22:11:19 »

Все пак затова при излъчването по бтв са преозвучени почти половината от епизодите от излъчването по бнт
Точно по bTV Comedy на последното излъчване на сезоните чух този дефект в дублажа Cheesy
Report Spam   Logged
goji7
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 327


« Reply #221 on: 12 July 2022 20:49:07 »

За съжаление култовият дублаж, с който всички свързваме Алф, не е наличен в HBO Max.

Попитах ги дали планират да добавят такъв, както направиха с "Приятели", но ми отговориха, че засега нямат такова намерение.

Друго странно нещо, което направиха наскоро - добавиха "The Fresh Prince of Bel Air" Reunion Special, но не и оригиналния сериал. Невероятна логика, наистина.
В HBO MAX добавяли ли са някаква продукция с дублаж откакто е MAX, ако изключим анимациите?
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #222 on: 12 July 2022 22:11:16 »

В HBO MAX добавяли ли са някаква продукция с дублаж откакто е MAX, ако изключим анимациите?
„Уафъл, чудното куче“ има дублаж. Наскоро добавиха и за „Шантавите Рисунки: Отново в действие“ с CN озвучителите на Бъгс Бъни (Иван Велчев) и Дафи Дък (Петър Бонев). Иначе и Nickelodeon нещата, които ги нямаше в GO, но ги има в Max, са с дублажа си от Nick. И май това е всичко откъм нови дублажи при игралните, което да не ги е имало в GO преди това.
Report Spam   Logged
sisobe
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 167


« Reply #223 on: 22 July 2022 00:11:55 »

Има промени по дизайна на HBO Max, добавени са категории "Looney Tunes", "Scooby-Doo Friends", "Cartoonito" с лога. други категории са прехвърлени в обща такава "Жанрове".
Местоположението на аудио и субтитри при избор са с изместени позиции, аудио пътечките вдясно, субтитрите вляво.
Бутоните на обложките на филмите/сериалите са в бял цвят.
Няма питане след повторно зареждане на страницата от кой профил гледаш.
https://i.ibb.co/mTvb5WK/Screenshot-102.png
https://i.ibb.co/Fx1G635/Screenshot-106.png
https://i.ibb.co/cXhGq6d/Screenshot-105.png
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #224 on: 22 July 2022 00:43:22 »

Всичко зарежда доста, доста по-бързо. И вече не ме пита всеки път за избор на профил, при положение, че имам само един. Много добра работа са свършили. Smiley
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #225 on: 22 July 2022 12:30:43 »

Невероятно е как им отне години да направят промяната за селекцията на профилите.

Хубаво е, че тези хъбове най - после са се появили, защото бяха рекламирани на лендинг страницата преди старта.

Най доволен съм от промените по УЕБ ВЕРСИЯТА. Преди зареждаше супер бавно и мудно, даже браузърите запецваха. Сега е изключително бързо. Евала.

Е, има шанс и всички тези промени да са абсолютно напразни и в началото на 2023 да осъмнем с чисто нова платформа, с ново име, която да е пълна с риалити простотиите на Дискавъри. Дано не.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
sisobe
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 167


« Reply #226 on: 22 July 2022 18:22:14 »

Питането от кой профил се гледа все още излиза на няколко часа.
Report Spam   Logged
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #227 on: 22 July 2022 21:24:49 »

Питането от кой профил се гледа все още излиза на няколко часа.

И при мен все още е така.
Report Spam   Logged
sisobe
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 167


« Reply #228 on: 22 July 2022 22:14:04 »

Премахнати са новите хъбове, които бяха добавени снощи Cheesy
Report Spam   Logged
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #229 on: 23 July 2022 09:04:21 »

Премахнати са новите хъбове, които бяха добавени снощи Cheesy

Те не са били изцяло преведени от английски на български, затова бяха премахнати.
Report Spam   Logged
Space_War
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 39


« Reply #230 on: 23 July 2022 10:30:52 »

Странно, снощи качиха филма Скуби Ду - Къде ми е мумията, който уж в Александра Аудио пише, че е "диалог и вокали", но песните са си на английски.
Освен това по-лошото е, че филмът в даден момент просто свършва. Тръгват финалните надписи по средата на гонка.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #231 on: 24 July 2022 11:29:21 »

Странно, снощи качиха филма Скуби Ду - Къде ми е мумията, който уж в Александра Аудио пише, че е "диалог и вокали", но песните са си на английски.
Освен това по-лошото е, че филмът в даден момент просто свършва. Тръгват финалните надписи по средата на гонка.

Имаше подобен проблем и с "Infinity Train" - няколко епизода бяха качени наполовина. След докладване на support - а го оправиха. Това обаче навежда на следния въпрос - как и защо подобно нещо може да се случи на такава платформа. Това е необяснимо и недопустимо. Не важи само за тях, а за всяка от големите подобни платформи.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
sisobe
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 167


« Reply #232 on: 24 July 2022 15:58:22 »

Имаше подобен проблем и с "Infinity Train" - няколко епизода бяха качени наполовина. След докладване на support - а го оправиха. Това обаче навежда на следния въпрос - как и защо подобно нещо може да се случи на такава платформа. Това е необяснимо и недопустимо. Не важи само за тях, а за всяка от големите подобни платформи.
Мисля, че имаше и подобен случай с анимацията "Ние, мечоците: Филмът", времетраенето и беше по-малко от час, след доста време го оправиха.
Report Spam   Logged
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #233 on: 24 July 2022 18:08:42 »

Писах на HBO БГ в Messenger относно времетраенето на "Скуби-Ду! В Къде ми е мумията" и ми отговориха с това:

Quote
Здравейте,

Моля, имайте предвид че времетраенето на продукция може да има леко разминаване поради формата, който се излъчва в платформата ни. Въпреки тази разлика, съдържанието не е отрязано по никакъв начин и продукцията е цялостна.

Сега според тях форматът на картината ли е виновен, че времетраенето на филма не е 75 минути? Angry

И как така филмът не е отрязан, като всъщност е обратното?

Повтаря се същата грешка със сезон 2 на "Безкрайният влак".

За какво си плащам месечен абонамент за стрийминг услуга, която почти не качва съдържанието си правилно?

Направо пълна простотия до шия!
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #234 on: 24 July 2022 18:59:31 »

Тези файлове зависели от Cartoon Network екипа ни според FB страницата ни. Това е от най-абсурдните екипи на канал някога вече почти от десетилетие. Почти не сме имали месец, в който да няма някакъв абсурд. Явно вече ще се случва това с липсата на последните части на съдържание всеки месец, не знам как CN са съумели, но не им се учудвам, че са стигнали до поредната гениална тенденция, те са спецове да измислят уникални глупости, които никой друг екип няма.
Report Spam   Logged
sisobe
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 167


« Reply #235 on: 24 July 2022 19:11:01 »

Писах на HBO БГ в Messenger относно времетраенето на "Скуби-Ду! В Къде ми е мумията" и ми отговориха с това:

Сега според тях форматът на картината ли е виновен, че времетраенето на филма не е 75 минути? Angry

И как така филмът не е отрязан, като всъщност е обратното?

Повтаря се същата грешка със сезон 2 на "Безкрайният влак".

За какво си плащам месечен абонамент за стрийминг услуга, която почти не качва съдържанието си правилно?

Направо пълна простотия до шия!
Сещам се за подобен случай при излъчваните филми тип Холмарк в САЩ и тук, при нас има допълнителни сцени добавени във филмите, а в щатите тези сцени са изрязани. Тук е обратното Cheesy Може би според локализацията, пускат материала така.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #236 on: 24 July 2022 20:05:53 »

Филмът е пуснат в цялата си форма по CN, тоест може да са объркали нещо като са конвертирали за стрийминг? Пък и видяхме във Влака, че си имаха пълната версия на епизодите през цялото време.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 143



WWW
« Reply #237 on: 24 July 2022 21:46:05 »

Като цяло твърдението, че съдържанието на CN не е отрязано и в цялостен вид, е долна лъжа в предвид, че от десетилетие насам епизодите се цензурират в Европа.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #238 on: 25 July 2022 08:39:02 »

Сещам се за подобен случай при излъчваните филми тип Холмарк в САЩ и тук, при нас има допълнителни сцени добавени във филмите, а в щатите тези сцени са изрязани. Тук е обратното Cheesy Може би според локализацията, пускат материала така.

Локализацията няма нищо общо тук, обаче.

Филмът просто свършва по средата на една от сцените, близо 15 минути преди края му, когато изведнъж тръгват финалните надписи. И съответно няма логичен завършек.

Изглежда изключително аматьорско.

Все едно някой стажант се е учил да монтира на Премиер за първи път и после е натиснал бутона експорт, предавайки каквото има.

Като говорим за HBO Max, вече може да гледате Spider - Man: No Way Home. Уж трябваше да излезе на 31 - ви, но вече го има от няколко дни. Разбира се, екипа на българската платформа не съм сигурен дали и знае за това, защото не е пуснат и един пост да рекламира, че е излязъл. А това е стрийминг дебют на един от най - големите филми за последните 10 години. За съжаление, филмът няма налична 4К версия в България.

За да завършим на по - позитивна нотка - гледайте "Западното Крило", излезе тези дни. Един от най - добрите сериали на политическа тематика създавани някога. В платформата има всички сезони. Мартин Шийн е просто феноменален.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
sisobe
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 167


« Reply #239 on: 25 July 2022 14:44:17 »

Като говорим за HBO Max, вече може да гледате Spider - Man: Homecoming. Уж трябваше да излезе на 31 - ви, но вече го има от няколко дни. Разбира се, екипа на българската платформа не съм сигурен дали и знае за това, защото не е пуснат и един пост да рекламира, че е излязъл. А това е стрийминг дебют на един от най - големите филми за последните 10 години. За съжаление, филмът няма налична 4К версия в България.

Този филм е от 2017-та, да не би да имаш предвид Spider-Man: No Way Home?
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy