Но за мен Грами наградите и Оскарите си остават награди които се гласуват от някакви си които уж разбират от изкуство. Трябва да ги премахнат и да оставят феновете да гласуват.
Доколкото знам, наградата за най-добър филм се гласува от всякакви хора. В останалите категории гласуват професионалисти от бранша (на самата категория).