BG TV Talk
28 March 2024 14:51:59
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

БНТ 1/БНТ | новини и коментари

Pages: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 85   Go Down
  Print  
Author Topic: БНТ 1/БНТ | новини и коментари  (Read 311249 times)
0 Members and 16 Guests are viewing this topic.
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1060 on: 09 May 2020 20:20:50 »

Интересна рокада в предаването питай БНТ. От понеделник водещ ще е Мира Добрева. Тъпо става да върят водещите. Култура БГ са 3 броя, Още от деня пак 3 броя. Толкова ли няма как да си е един водещ, защото поне Още от деня вече няколко седмици е в класацията за най гледани предавания за седмицата...

Доколкото разбрах, Драго Драганов вече главно ще се ангажира със предаванията "БНТ на 60" и "Клуб История.БГ", а Нора Шопова ще се присъедини към дирекция "Спорт" на националната телевизия.

А иначе, това не е първият път, в който Мира Добрева се фокусира към сериозните теми в предаванията на БНТ (поне така мисля). Преди тя беше водеща на новините "По света и у нас" в края на 90-те години на XX век. Но преди да се присъедини към обществената телевизия, е работила в Нова ТВ, първо като репортер, а после като водещ на новините, след това тя напусна NOVA и от 1999 г. до ден днешен е в БНТ, като сега е автор (и бивш главен водещ) на нейното предаване "Отблизо" и от другата седмица - водещ в "Питай БНТ".

Аз видях някои негативни коментари, заради решението Мира да води самото предаване "Питай БНТ", и аз останах без думи. Няма и минута от тази новина и всички почнаха да плюят и да обиждат горката Мира Добрева. Пак казвам, оставам без думи относно тази ситуация. Lips Sealed

Кой знае как ще се справи Мира Добрева като водеща на такова предаване като това.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 85   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy