BG TV Talk
20 April 2024 11:23:40
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

БНТ 1/БНТ | новини и коментари

Pages: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 85   Go Down
  Print  
Author Topic: БНТ 1/БНТ | новини и коментари  (Read 312679 times)
0 Members and 34 Guests are viewing this topic.
Roostersonair
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 649


« Reply #1100 on: 28 June 2020 22:16:52 »

Изненадващо добър беше финалния епизод на сериала. (според мен)

В началото имах слаби очаквания, но след като изгледах последния епизод от-до, отдалечих се от телевизора и казах "Ей, на това му викам страхотен финал на футболния мач!" със гордост и със усмивка на лицето си.

Сериалът "Румбата, аз и Роналдо" е доказателство, че БНТ с проби и грешки се старае да изгради стабилна аудитория, за да се опита да се превърне в най-гледаемата телевизия у нас, въпреки нещата, които се случват около знаковите лица и предаванията на националната телевизия, да не са чак толкова цветни. Малко излязох извън темата за сериала, които споменах, но е една от най-добрите филмови продукции на Българската национална телевизия, след "Под прикритие" (2011-2016), "Денят на бащата" и "Островът на сините птици" (2019), макар и тези двете сериали, въпреки че са с по-малко епизоди и са снимани отдавна, включително и "Румбата, аз и Роналдо". Сериалът също доказва, че в България има хора, които могат да създават удивителни, страхотни и чудесни български филми и сериали, като с тях можем да стигнем американските, европейските и световните филми и сериали. Не само количеството е важно, а качеството е от огромно значение за всички кинопродукции правени у нас.

Да живее българското кино, и най-вече - да живее Българската национална телевизия. Afro ✨🎉🇧🇬🎞🎬🎥📺
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 85   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy