BG TV Talk
29 March 2024 18:33:30
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

БНТ 1/БНТ | новини и коментари

Pages: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 85   Go Down
  Print  
Author Topic: БНТ 1/БНТ | новини и коментари  (Read 311666 times)
0 Members and 30 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 4 997



« Reply #1340 on: 25 December 2021 10:41:50 »

Имам предвид този коледен епизод да не бъде пренебрегван и забравен от БНТ, сякаш никога не е съществувал, но тъй като вече е качен на сайта им, се радвам, че не е напълно изгубен. Затова такива специални издания като на "Последният печели" не бива да изчезват от нашето полезрение и да са напълно забравени, никога да не видят бял свят отново.

Лично аз съм бил свидетел на всякакви изгубени медии, като филми, сериали, предавания, Интернет видеа, видео игри, анимации, реклами, книги, че даже и музика, но рано или късно, някои изгубени медии се намират и стават достъпни за широката публика отново, с надеждата да бъдат винаги достъпни за бъдещите години и поколения и да не бъдат загубени отново. За тези неща има сайтове, които описват всякакви видове изгубена медия, като The Lost Media Wiki например.

Знам, че това е малко извън темата във форума, но се надявам да ме разберете за какво точно говоря.
Е, да се надяваме, че БНТ няма да станат обидчиви като частните медии и този епизод да потъне в забрава, ако някой от участниците напусне обществената медия и отиде в някоя конкурентна. Grin
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 85   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy