BG TV Talk
16 September 2019 13:26:14
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

Home Help Search BG TV News CN BG Fans Ask Facebook Contact us Staff List Login Register  

БНТ 1/БНТ | новини и коментари

Pages: 1 ... 45 46 [47]   Go Down
  Print  
Author Topic: БНТ 1/БНТ | новини и коментари  (Read 95561 times)
Roostersonair
Потребител
*

« Reply #920 on: 11 September 2019 12:06:37 »

И друга новост предаването 100% будни е на запис,но поне с нов декор.

Хмм, странно. Undecided Аз мислех, че винаги го излъчват на живо. А и новият декор на предаването е посветен на 60-годишнината на Българската национална телевизия. Мога да кажа, че до някаква степен, новият дизайн на студиото на "100% Будни" е не само хубав, но и носталгичен, така да е, в новия декор има и снимки от златния архив на националната телевизия, което на мен ми прави добро впечатление.
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител

« Reply #921 on: 11 September 2019 23:55:47 »

Доста добре, гледах 15 минути от блока и новините от 8.00ч. Качеството е доста добро, личи си, че не са спестили пари от камери. Към негативите, лично на мен ми изглежда, че или осветлението е по-силно, или по-скоро видеостената за времето е слаба като яркост, защото се виждат лампите като отражение, а даже се вижда и сянката на някой оператор как върви. Другото нещо е чиста формалност, прави ми впечатление, освен ако шрифта не е такъв, че постоянното време, което показват има излишен интервал между минутите, например вместо "8:14", часовника на вид изглежда като "8:1 4"(Това са дребни неща, но ми направиха впечатление)

От днес май са корегирали изписването на часа на екрана като са махнали ненужния интервал.
Report Spam   Logged
naskox
Зрител

« Reply #922 on: 12 September 2019 07:36:09 »

Да, точно така, вече е оправено това с часовника, похвално. За съжаление, точно като пуснах беше на времето, и екрана си е така, явно толкова са му възможностите. Но хайде, чете се, издребнявам, то след тия видеостени на бтв явно.  Grin
Report Spam   Logged
Roostersonair
Потребител
*

« Reply #923 on: 13 September 2019 20:23:00 »

http://news.bnt.bg/bg/a/slntse-i-priyatni-temperaturi-i-prez-sledvashchite-dni
Времето през уикенда ще остане топло за сезона, със слабо захлаждане в неделя. Това каза в Сутрешния блок на БНТ синоптикът Христина Балинска. Във вторник се очакват температури и над 30 градуса.

От днес Христина Балинска, която водеше прогнозата за времето по bTV, вече е в БНТ. Huh?
Report Spam   Logged
TV 81
Говорител

« Reply #924 on: 13 September 2019 20:33:34 »

http://news.bnt.bg/bg/a/slntse-i-priyatni-temperaturi-i-prez-sledvashchite-dni
От днес Христина Балинска, която водеше прогнозата за времето по bTV, вече е в БНТ. Huh?

Изненадата е приятна. Синоптичката е с много положително излъчване от екрана.
Report Spam   Logged
Roostersonair
Потребител
*

« Reply #925 on: 14 September 2019 13:45:17 »

Предаванията "Иде нашенската музика" и "Извън играта" май вече са с нови шапки от днес. Правени са от Formschlag (студиото, което направи графичната визия на БНТ миналата година). Обаче не знам за "Извън играта", защото в края на промото за премиера на новия сезон на предаването показаха част от интрото, и то в края.

EDIT: Току-що изгледах интрото на "Извън играта". Малко е кратичко, но все пак е по-добро от предишното. Идеално се вписва в общия дизайн на обществената медия. Smiley
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 45 46 [47]   Go Up
  Print  

Jump to: